David Szendiuch 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
   Menininkai    David Szendiuch
  Užimtumo planas
 Nuo Šiandien | rodom&uogonek; nuo 2014 met&uogonek; rugpjūtis mėnesio


Simboliai : [PP] Pasaulinė premjera
[P] Premjera
David Szendiuch: Užimtumo planas
Nuo Opera 
Birz 2018 Don Pasquale [P] Don Pasquale Moravian Theatre Olomouc (D:Hellová, R:Věžník)
Gruod 2017-Birz 2018 Ernani Don Ruy Gomez de Silva Moravian Theatre Olomouc (D:Hellová, R:Štaubertová)
Gruod 2017-Birz 2018 Iphigénie en Aulide [P] deCalchas National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klauda / Macek, R:Znaniecki)
Spal-Lapkr 2017 Hamlet Horatio National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Klecker / Švec, R:Lipus)
Spal 2017-Kov 2018 Rigoletto Sparafucile Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník / Oswald, R:Hlinková)
Rugs 2017-Saus 2018 La bohème Colline Moravian Theatre Olomouc (D:Oswald / Šumník, R:Hlinková)
Rugs 2017-Birz 2018 Die Zauberflöte Sarastro Moravian Theatre Olomouc (D:Oswald / Šumník, R:Vencl, Doleželová)
Rugs 2017-Geg 2018 The Greek Passion Priest Grigoris Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník / Hanák, R:Pitínský)
Kov-Bal 2017 Prodaná nevěsta Kecal Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
Vas-Geg 2017 The Greek Passion Priest Grigoris Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník / Hanák, R:Pitínský)
Vas-Birz 2017 La bohème Colline Moravian Theatre Olomouc (D:Oswald / Šumník, R:Hlinková)
Gruod 2016-Geg 2017 Der Sturm [P] csStefano National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Sedlický / Šedivý, R:Nekvasil)
Lapkr 2016-Saus 2017 Roberto Devereux Il duca di Nottingham National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Šrubař / Teepen, R:Gábor)
Lapkr 2016 Anna Bolena Enrico VIII National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Žídek, R:Krejčí)
Lapkr 2016-Birz 2017 Nabucco Zaccaria State Opera Banská Bystrica (D:Procházka / Ros, R:Babiak)
Spal 2016-Birz 2017 Turandot Timur Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník, R:Málek)
Spal 2016-Kov 2017 Attila [P] Attila Slezské divadlo, Opava (D:Šumník, R:Pletichová)
Spal-Gruod 2016 Hamlet Horatio National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Klecker / Švec, R:Lipus)
Rugs 2016-Birz 2017 Rigoletto Sparafucile Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník / Oswald, R:Hlinková)
Rugs 2016 Il barbiere di Siviglia Don Basilio Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák, R:Belcredi)
Rugs 2016-Bal 2017 The Brandenburgers in Bohemia Volfram Olbramovič National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Prášil, R:Nekvasil)
Rugs 2016-Geg 2017 Die Zauberflöte Sarastro Moravian Theatre Olomouc (D:Oswald / Šumník, R:Vencl, Doleželová)
Birz 2016 The Brandenburgers in Bohemia [P] Wolfram Olbramovič National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Prášil, R:Nekvasil)
Kov-Birz 2016 Hamlet [P] Horatio National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner, R:Lipus)
Saus-Vas 2016 Rigoletto [P] Sparafucile Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník / Oswald, R:Hlinková)
Spal 2015-Saus 2016 Tosca [P] Il Barone Scarpia Slezské divadlo, Opava (D:Bottigliero, Binetti, R:Pletichová)
Spal 2015-Vas 2016 Barbe-bleue [P] Le Comte Oscar Moravian Theatre Olomouc (D:Hanák, R:Málek)
Spal 2015-Vas 2016 The Kiss Otec Paloucký Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák / Šumník, R:Dubovic)
Spal 2015-Geg 2016 The Fiery Angel Faust National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Kučera, R:Nekvasil)
Rugs-Lapkr 2015 Prodaná nevěsta Kecal Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
Rugs 2015-Vas 2016 Carmen Escamillo Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
Rugs 2015-Vas 2016 Il barbiere di Siviglia Don Basilio Moravské divadlo Olomouc (D:Oswald / Hanák, R:Belcredi)
Rugs 2015-Kov 2016 Andrea Chénier Pietro Fléville National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Müller / Teepen / Šrubař, R:Krejčí)
Rugs 2015-Vas 2016 Turandot Timur Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Málek)
Birz 2015-Kov 2016 Andrea Chénier [P] Pietro Fléville National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Müller / Teepen, R:Krejčí)
Bal 2015 Lucia di Lammermoor Raimondo Bidebent Moravské divadlo Olomouc (D:Oswald, R:Otava)
Vas-Birz 2015 The Fiery Angel [P] ruFaust National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Kučera, R:Nekvasil)
Vas-Kov 2015 The Kiss [P] Otec Paloucký Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák / Šumník, R:Dubovic)
Lapkr 2014 The Cunning Little Vixen Jezevec Janáček Brno International Festival (D:Kraft, R:Kříž)
Lapkr 2014 The Cunning Little Vixen Priest Janáček Brno International Festival (D:Kraft, R:Kříž)
Spal-Lapkr 2014 Genoveva Drago National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Olivieri-Munroe / Žídek, R:Glaser)
Spal 2014 Prodaná nevěsta Kecal Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
Spal 2014-Bal 2015 Pad Arkuna [P] Dargun National Theatre Prague, Praha (D:Fiore, R:Heřman)
Rugs 2014-Saus 2015 Les contes d'Hoffmann quatres diables J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Brauner, R:Beneš)
Rugs 2014-Bal 2015 Noc plná světla [PP] Petr z Craonu Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
Rugs 2014-Vas 2015 Carmen Escamillo Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
Rugs 2014-Bal 2015 Turandot Timur Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Málek)
Rugs 2014-Vas 2015 Falstaff Pistola Moravské divadlo Olomouc (D:Oswald, R:Hlinková)
Rugs 2014-Vas 2015 Paganini Graf Hédonville Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák, R:Andělová-Pletichová)
Vas-Lapkr 2014 Genoveva [P] Drago National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Olivieri-Munroe / Žídek, R:Glaser)

 Permalink: operabase.com/a/David_Szendiuch/20194/lt