David Szendiuch 
*Publiski pieejama vietne    >Operabase Professional 
   Mākslinieki    David Szendiuch
  Kalendārs
 No Šodien | kopā augusta 2014


Atslēga : [PP] Pasaules pirmizrāde
[JI] Jauns iestudējums
David Szendiuch: Kalendārs
No Opera 
jūn 2018 Don Pasquale [JI] Don Pasquale Moravian Theatre Olomouc (D:Hellová, R:Věžník)
dec 2017-jūn 2018 Ernani Don Ruy Gomez de Silva Moravian Theatre Olomouc (D:Hellová, R:Štaubertová)
dec 2017-jūn 2018 Iphigénie en Aulide [JI] deCalchas National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klauda / Macek, R:Znaniecki)
okt-nov 2017 Hamlet Horatio National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Klecker / Švec, R:Lipus)
okt 2017-mar 2018 Rigoletto Sparafucile Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník / Oswald, R:Hlinková)
sep 2017-jan 2018 La bohème Colline Moravian Theatre Olomouc (D:Oswald / Šumník, R:Hlinková)
sep 2017-jūn 2018 Die Zauberflöte Sarastro Moravian Theatre Olomouc (D:Oswald / Šumník, R:Vencl, Doleželová)
sep 2017-mai 2018 The Greek Passion Priest Grigoris Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník / Hanák, R:Pitínský)
mar-apr 2017 Prodaná nevěsta Kecal Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
feb-mai 2017 The Greek Passion Priest Grigoris Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník / Hanák, R:Pitínský)
feb-jūn 2017 La bohème Colline Moravian Theatre Olomouc (D:Oswald / Šumník, R:Hlinková)
dec 2016-mai 2017 Der Sturm [JI] csStefano National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Sedlický / Šedivý, R:Nekvasil)
nov 2016-jan 2017 Roberto Devereux Il duca di Nottingham National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Šrubař / Teepen, R:Gábor)
nov 2016 Anna Bolena Enrico VIII National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Žídek, R:Krejčí)
nov 2016-jūn 2017 Nabucco Zaccaria State Opera Banská Bystrica (D:Procházka / Ros, R:Babiak)
okt 2016-jūn 2017 Turandot Timur Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník, R:Málek)
okt 2016-mar 2017 Attila [JI] Attila Slezské divadlo, Opava (D:Šumník, R:Pletichová)
okt-dec 2016 Hamlet Horatio National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Klecker / Švec, R:Lipus)
sep 2016-jūn 2017 Rigoletto Sparafucile Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník / Oswald, R:Hlinková)
sep 2016 Il barbiere di Siviglia Don Basilio Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák, R:Belcredi)
sep 2016-apr 2017 The Brandenburgers in Bohemia Volfram Olbramovič National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Prášil, R:Nekvasil)
sep 2016-mai 2017 Die Zauberflöte Sarastro Moravian Theatre Olomouc (D:Oswald / Šumník, R:Vencl, Doleželová)
jūn 2016 The Brandenburgers in Bohemia [JI] Wolfram Olbramovič National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Prášil, R:Nekvasil)
mar-jūn 2016 Hamlet [JI] Horatio National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner, R:Lipus)
jan-feb 2016 Rigoletto [JI] Sparafucile Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník / Oswald, R:Hlinková)
okt 2015-jan 2016 Tosca [JI] Il Barone Scarpia Slezské divadlo, Opava (D:Bottigliero, Binetti, R:Pletichová)
okt 2015-feb 2016 Barbe-bleue [JI] Le Comte Oscar Moravian Theatre Olomouc (D:Hanák, R:Málek)
okt 2015-feb 2016 The Kiss Otec Paloucký Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák / Šumník, R:Dubovic)
okt 2015-mai 2016 The Fiery Angel Faust National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Kučera, R:Nekvasil)
sep-nov 2015 Prodaná nevěsta Kecal Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
sep 2015-feb 2016 Carmen Escamillo Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
sep 2015-feb 2016 Il barbiere di Siviglia Don Basilio Moravské divadlo Olomouc (D:Oswald / Hanák, R:Belcredi)
sep 2015-mar 2016 Andrea Chénier Pietro Fléville National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Müller / Teepen / Šrubař, R:Krejčí)
sep 2015-feb 2016 Turandot Timur Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Málek)
jūn 2015-mar 2016 Andrea Chénier [JI] Pietro Fléville National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Müller / Teepen, R:Krejčí)
apr 2015 Lucia di Lammermoor Raimondo Bidebent Moravské divadlo Olomouc (D:Oswald, R:Otava)
feb-jūn 2015 The Fiery Angel [JI] ruFaust National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Kučera, R:Nekvasil)
feb-mar 2015 The Kiss [JI] Otec Paloucký Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák / Šumník, R:Dubovic)
nov 2014 The Cunning Little Vixen Jezevec Janáček Brno International Festival (D:Kraft, R:Kříž)
nov 2014 The Cunning Little Vixen Priest Janáček Brno International Festival (D:Kraft, R:Kříž)
okt-nov 2014 Genoveva Drago National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Olivieri-Munroe / Žídek, R:Glaser)
okt 2014 Prodaná nevěsta Kecal Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
okt 2014-apr 2015 Pad Arkuna [JI] Dargun National Theatre Prague, Praha (D:Fiore, R:Heřman)
sep 2014-jan 2015 Les contes d'Hoffmann quatres diables J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Brauner, R:Beneš)
sep 2014-apr 2015 Noc plná světla [PP] Petr z Craonu Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
sep 2014-feb 2015 Carmen Escamillo Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
sep 2014-apr 2015 Turandot Timur Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Málek)
sep 2014-feb 2015 Falstaff Pistola Moravské divadlo Olomouc (D:Oswald, R:Hlinková)
sep 2014-feb 2015 Paganini Graf Hédonville Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák, R:Andělová-Pletichová)
feb-nov 2014 Genoveva [JI] Drago National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Olivieri-Munroe / Žídek, R:Glaser)

 Permalink: operabase.com/a/David_Szendiuch/20194/lv