Tulevased etendused Tänasest Edasi
Varasemad etendused 2009 – eile
Das Land des Lächelns (The Land of Smiles), Lehár
Slezské divadloPrinz Sou-Chong (Prince Sou-Chong)
Vaadake näitlejaid ja meeskonda-
La Traviata (La traviata), Verdi
Slezské divadloAlfredo Germont (Alfred Germont)
Vaadake näitlejaid ja meeskonda-
Tannhäuser, Wagner, Richard
National Moravian-Silesian TheatreWalther von der Vogelweide (Walther of the Vogelweide)
Vaadake näitlejaid ja meeskonda-
Tannhäuser, Wagner, Richard
National Moravian-Silesian TheatreWalther von der Vogelweide (Walther of the Vogelweide)
Vaadake näitlejaid ja meeskondaLa Traviata (La traviata), Verdi
Slezské divadloAlfredo Germont (Alfred Germont)
Vaadake näitlejaid ja meeskondaDas Land des Lächelns (The Land of Smiles), Lehár
Slezské divadloPrinz Sou-Chong (Prince Sou-Chong)
Vaadake näitlejaid ja meeskonda-
La Traviata (La traviata), Verdi
Slezské divadloAlfredo Germont (Alfred Germont)
Vaadake näitlejaid ja meeskonda-
Tannhäuser, Wagner, Richard
National Moravian-Silesian TheatreWalther von der Vogelweide (Walther of the Vogelweide)
Vaadake näitlejaid ja meeskonda-
Tannhäuser, Wagner, Richard
National Moravian-Silesian TheatreWalther von der Vogelweide (Walther of the Vogelweide)
Vaadake näitlejaid ja meeskondaKát'a Kabanová (Katya Kabanova), Janáček
Slezské divadloBoris Grigorjevič (Boris Grigorjevic)
Vaadake näitlejaid ja meeskondaL10:00
Opava, Czech RepublicP19:00
Opava, Czech RepublicT19:00
Opava, Czech RepublicPolenblut (Polish Blood), Nedbal
Slezské divadloHrabě Boleslav Baraňski
Vaadake näitlejaid ja meeskondaProdaná nevěsta (The Bartered Bride), Smetana
Slezské divadloJeník (Jenik)
Vaadake näitlejaid ja meeskondaN19:00
Opava, Czech RepublicJakobín (The Jacobin), Dvořák
Slezské divadloJiří
Vaadake näitlejaid ja meeskondaKát'a Kabanová (Katya Kabanova), Janáček
Slezské divadloBoris Grigorjevič (Boris Grigorjevic)
Vaadake näitlejaid ja meeskondaN19:00
Opava, Czech RepublicL18:00
Opava, Czech RepublicKarlstejn Night, Svoboda, K.
Slezské divadloPetr
Vaadake näitlejaid ja meeskondaNabucco, Verdi
Slezské divadloIsmaele (Ishmael)
Vaadake näitlejaid ja meeskondaKát'a Kabanová (Katya Kabanova), Janáček
Slezské divadloBoris Grigorjevič (Boris Grigorjevic)
Vaadake näitlejaid ja meeskondaT19:00
Opava, Czech RepublicProdaná nevěsta (The Bartered Bride), Smetana
Slezské divadloJeník (Jenik)
Vaadake näitlejaid ja meeskondaN19:00
Opava, Czech RepublicKát'a Kabanová (Katya Kabanova), Janáček
Slezské divadloBoris Grigorjevič (Boris Grigorjevic)
Vaadake näitlejaid ja meeskondaProdaná nevěsta (The Bartered Bride), Smetana
Slezské divadloJeník (Jenik)
Vaadake näitlejaid ja meeskondaE19:00
Opava, Czech Republic