Nadcházející představení Dnes dále
Minulá představení 2002 – včera
Die Fledermaus (The Bat), Strauss II
Semperoper DresdenGabriel von Eisenstein (Gabriel of Eisenstein)
Zobrazit obsazení a štáb-
Die tote Stadt (The Dead City), Korngold
Semperoper DresdenGraf Albert (Count Albert)
Zobrazit obsazení a štáb-
Les contes d'Hoffmann (The Tales of Hoffmann), Offenbach
Semperoper DresdenSpalanzani
Zobrazit obsazení a štábTurandot, Puccini
Semperoper DresdenL'Imperatore Altoum (The Emperor Altoum)
Zobrazit obsazení a štábDie Zauberflöte, Mozart
Semperoper DresdenErster Geharnischter (First armored man)
Zobrazit obsazení a štáb-
Die Fledermaus (The Bat), Strauss II
Semperoper DresdenGabriel von Eisenstein (Gabriel of Eisenstein)
Zobrazit obsazení a štáb-
Die tote Stadt (The Dead City), Korngold
Semperoper DresdenGraf Albert (Count Albert)
Zobrazit obsazení a štáb-
Les contes d'Hoffmann (The Tales of Hoffmann), Offenbach
Semperoper DresdenSpalanzani
Zobrazit obsazení a štábTurandot, Puccini
Semperoper DresdenL'Imperatore Altoum (The Emperor Altoum)
Zobrazit obsazení a štábDie Zauberflöte, Mozart
Semperoper DresdenErster Geharnischter (First armored man)
Zobrazit obsazení a štábso14:00
Dresden, Germanyso19:00
Dresden, Germanypá19:00
Dresden, Germanyút19:00
Dresden, Germanyne19:00
Dresden, Germanyne19:00
Dresden, Germanyne14:00
Dresden, GermanyBenvenuto Cellini, Berlioz, H.
Semperoper DresdenLe Cabaretier
Zobrazit obsazení a štábBenvenuto Cellini, Berlioz, H.
Semperoper DresdenAn innkeeper
Zobrazit obsazení a štábpá19:00
Dresden, GermanyDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
Semperoper DresdenErster Geharnischter (First armored man)
Zobrazit obsazení a štábpá19:00
Munich, Germanypá19:00
Munich, GermanyBenvenuto Cellini, Berlioz, H.
Semperoper DresdenAn innkeeper
Zobrazit obsazení a štábčt19:00
Dresden, GermanyDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
Semperoper DresdenErster Geharnischter (First armored man)
Zobrazit obsazení a štábne14:00
Munich, GermanyBenvenuto Cellini, Berlioz, H.
Semperoper DresdenAn innkeeper
Zobrazit obsazení a štábne18:00
Dresden, GermanyDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
Semperoper DresdenErster Geharnischter (First armored man)
Zobrazit obsazení a štábpá19:00
Munich, GermanyIntermezzo, Strauss
Semperoper DresdenEin Kapellmeister
Zobrazit obsazení a štábpá19:00
Dresden, Germanypo19:00
Dresden, Germanypá19:00
Dresden, GermanyDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
Semperoper DresdenErster Geharnischter (First armored man)
Zobrazit obsazení a štábpá19:00
Munich, Germanyne19:00
Munich, GermanyIntermezzo, Strauss
Semperoper DresdenEin Kapellmeister
Zobrazit obsazení a štábDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
Semperoper DresdenErster Geharnischter (First armored man)
Zobrazit obsazení a štábčt19:00
Munich, GermanyIntermezzo, Strauss
Semperoper DresdenEin Kapellmeister
Zobrazit obsazení a štábDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
Semperoper DresdenErster Geharnischter (First armored man)
Zobrazit obsazení a štábne19:00
Munich, Germanyne14:00
Munich, GermanyDie Fledermaus (The Bat), Strauss II
Semperoper DresdenGabriel von Eisenstein (Gabriel of Eisenstein)
Zobrazit obsazení a štábDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
Semperoper DresdenErster Geharnischter (First armored man)
Zobrazit obsazení a štábne14:00
Munich, Germanypá19:00
Munich, Germanyso14:00
Munich, Germanypá19:00
Munich, GermanyTurandot, Puccini
Semperoper DresdenL'Imperatore Altoum (The Emperor Altoum)
Zobrazit obsazení a štáb