Prestazzjonijiet li ġejjin Illum 'il quddiem
Prestazzjonijiet Passat 2009 — Ilbieraħ
Písňový recitál VII, Novák, V.Suk, J.Dvořák
National Theatre PragueVocals + 1 rwoli
Ara programm, cast u ekwipaġġSmetana Gala, Smetana
National Theatre PragueSebastian, twin brother to Viola
Ara programm, cast u ekwipaġġBraniboři v Čechách (The Brandenburgers in Bohemia), Smetana
National Moravian-Silesian TheatreDecana
Ara l-cast u l-ekwipaġġAriadne auf Naxos (Ariadne on Naxos), Strauss
National Theatre PragueDryade (Dryad)
Ara l-cast u l-ekwipaġġ-
Braniboři v Čechách (The Brandenburgers in Bohemia), Smetana
National Moravian-Silesian TheatreDecana
Ara l-cast u l-ekwipaġġAriadne auf Naxos (Ariadne on Naxos), Strauss
National Theatre PragueDryade (Dryad)
Ara l-cast u l-ekwipaġġ-
Der zerbrochene Krug (The Broken Jug), Ullmann
Der Kaiser von Atlantis (The Emperor of Atlantis), Ullmann
National Moravian-Silesian TheatreDer Trommler (Drummer Girl)
Ara programm, cast u ekwipaġġ-
Braniboři v Čechách (The Brandenburgers in Bohemia), Smetana
National Moravian-Silesian TheatreDecana
Ara l-cast u l-ekwipaġġSib18:30
Ostrava, Czech RepublicIl barbiere di Siviglia (The Barber of Seville), Rossini
National Theatre PragueRosina
Ara l-cast u l-ekwipaġġĠim19:00
Prague, Czech RepublicDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
National Theatre PragueZweite Dame (Second lady)
Ara l-cast u l-ekwipaġġSib19:00
Prague, Czech RepublicDon Giovanni, Mozart
National Theatre PragueDonna Elvira
Ara l-cast u l-ekwipaġġĦam19:00
Prague, Czech RepublicAriadne auf Naxos (Ariadne on Naxos), Strauss
National Theatre PragueDryade (Dryad)
Ara l-cast u l-ekwipaġġĦam19:00
Prague, Czech RepublicDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
National Theatre PragueZweite Dame (Second lady)
Ara l-cast u l-ekwipaġġĦam19:00
Prague, Czech RepublicAriadne auf Naxos (Ariadne on Naxos), Strauss
National Theatre PragueDryade (Dryad)
Ara l-cast u l-ekwipaġġTne19:00
Prague, Czech RepublicBraniboři v Čechách (The Brandenburgers in Bohemia), Smetana
National Moravian-Silesian TheatreDecana
Ara l-cast u l-ekwipaġġĠim21:00
Litomyšl, Czech RepublicAriadne auf Naxos (Ariadne on Naxos), Strauss
National Theatre PragueDryade (Dryad)
Ara l-cast u l-ekwipaġġĦad19:00
Prague, Czech RepublicDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
National Theatre PragueZweite Dame (Second lady)
Ara l-cast u l-ekwipaġġĠim19:00
Prague, Czech RepublicTli19:00
Prague, Czech RepublicSib18:00
Prague, Czech RepublicĠim19:00
Prague, Czech RepublicTne19:00
Prague, Czech RepublicTne19:00
Prague, Czech RepublicIl barbiere di Siviglia (The Barber of Seville), Rossini
National Theatre PragueRosina
Ara l-cast u l-ekwipaġġDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
National Theatre PragueZweite Dame (Second lady)
Ara l-cast u l-ekwipaġġSib14:00
Prague, Czech RepublicDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
National Theatre PragueZweite Dame (Second lady)
Ara l-cast u l-ekwipaġġSib14:00
Prague, Czech RepublicČert a Káča (The Devil and Kate), Dvořák
National Theatre PragueKáča (Kate)
Ara l-cast u l-ekwipaġġĦad17:00
Prague, Czech RepublicDon Giovanni, Mozart
National Theatre PragueDonna Elvira
Ara l-cast u l-ekwipaġġDon Giovanni, Mozart
National Theatre PragueDonna Elvira
Ara l-cast u l-ekwipaġġĦad17:00
Prague, Czech RepublicDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
National Theatre PragueZweite Dame (Second lady)
Ara l-cast u l-ekwipaġġSib14:00
Prague, Czech RepublicDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
National Theatre PragueZweite Dame (Second lady)
Ara l-cast u l-ekwipaġġSib14:00
Prague, Czech RepublicCosì fan tutte, Mozart
National Theatre PragueDorabella
Ara l-cast u l-ekwipaġġPagliacci / Cavalleria Rusticana, LeoncavalloMascagni
National Theatre PragueLola
Ara programm, cast u ekwipaġġĠim19:00
Prague, Czech RepublicČert a Káča (The Devil and Kate), Dvořák
National Theatre PragueKáča (Kate)
Ara l-cast u l-ekwipaġġSib17:00
Prague, Czech RepublicDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
National Theatre PragueZweite Dame (Second lady)
Ara l-cast u l-ekwipaġġĦad17:00
Prague, Czech RepublicDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
National Theatre PragueZweite Dame (Second lady)
Ara l-cast u l-ekwipaġġĦad17:00
Prague, Czech RepublicPagliacci / Cavalleria Rusticana, LeoncavalloMascagni
National Theatre PragueLola
Ara programm, cast u ekwipaġġĦam19:00
Prague, Czech Republic