Sandra Maxheimer, mezzo-soprano 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
   Menininkai    Sandra Maxheimer,  mezzo-soprano
  Užimtumo planas
 Nuo Šiandien | rodom&uogonek; nuo 2014 met&uogonek; rugpjūtis mėnesio

Vadybininko kontaktinė informacija
 ZAV-KV Koeln[d Šveicarija Austrija(ne)]
 Silvana Sintow[var(ne)]

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.sandra-maxheimer.de/


Future performances[P] Premjera
Sandra Maxheimer: Užimtumo planas
Nuo Opera 
15-30 Birz 2019 Prodaná nevěsta [P] deLudmila Oper Leipzig (D:Gedschold, R:von Götz)
Opernhaus
18 Geg-27 Birz 2019 Rusalka cs2. lesní žínka Oper Leipzig (D:Gedschold, R:Dijkema)
Opernhaus
28 Bal 2019 Le nozze di Figaro Cherubino Oper Halle, Bad Lauchstädt (D:Stromberg, R:McCaffery)
Goethe-Theater
14 Bal-5 Geg 2019 Götterdämmerung deWellgunde Oper Leipzig (D:Schirmer, R:Gilmore)
Opernhaus
7 Bal-2 Geg 2019 Die Walküre deSiegrune Oper Leipzig (D:Schirmer, R:Gilmore)
Opernhaus
6 Bal-1 Geg 2019 Das Rheingold deWellgunde Oper Leipzig (D:Schirmer, R:Gilmore)
Opernhaus
9 Kov-2 Birz 2019 Schneewittchen [P] 1. Passantin/ Tier 2/ Zwerg Schnitzerle Oper Leipzig (R:Rohbeck)
Opernhaus
13 Saus-27 Bal 2019 Salome deEin Page der Herodias Oper Leipzig (D:Schirmer, R:Stiehl)
Opernhaus
12-20 Gruod 2018 Hänsel und Gretel deHänsel Oper Leipzig (D:Foremny, R:Eckenweber)
Opernhaus
30 Lapkr 2018-23 Kov 2019 Carmen [P] frMercédès Oper Leipzig (D:Foremny, R:Hume)
Opernhaus
23 Lapkr 2018-9 Birz 2019 Die Zauberflöte de2. Dame Oper Leipzig (D:Gedschold, R:Nürnberger)
Opernhaus
3 Lapkr 2018-28 Bal 2019 Elektra de3. Magd Oper Leipzig (D:Schirmer, R:Konwitschny)
Opernhaus
21 Spal 2018-24 Geg 2019 Nabucco itFenena Oper Leipzig (D:Foremny, R:Hilsdorf)
Opernhaus
Birz-Liep 2018 Lulu [P] deDie Kunstgewerblerin Oper Leipzig (D:Schirmer, R:de Beer)
Kov 2018 Parsifal de2. Knappe Oper Leipzig (D:Bramall, R:Aeschlimann)
Kov 2018 Parsifal de3. Blumenmädchen Oper Leipzig (D:Bramall, R:Aeschlimann)
Vas-Bal 2018 Nabucco itFenena Oper Leipzig (D:Stieghorst / Huppert, R:Hilsdorf)
Saus-Birz 2018 Cinq-Mars frNinon de L'Enclos/ Le Berger Oper Leipzig (D:Reiland, R:Pilavachi)
Saus-Geg 2018 Götterdämmerung deWellgunde Oper Leipzig (D:Schirmer, R:Gilmore)
Saus-Geg 2018 Die Walküre deSiegrune Oper Leipzig (D:Schirmer, R:Gilmore)
Gruod 2017-Kov 2018 Madama Butterfly Suzuki Oper Leipzig (D:Gedschold, R:Stiehl)
Gruod 2017 Hänsel und Gretel Hänsel Oper Leipzig (D:Foremny, R:Eckenweber)
Gruod 2017-Birz 2018 Rusalka [P] cs2. lesní žínka Oper Leipzig (D:Gedschold, R:Dijkema)
Gruod 2017 Hänsel und Gretel Hänsel Oper Halle (D:Wendeberg / Sprenger, R:Hüstebeck)
Spal 2017-Kov 2018 Salome deEin Page der Herodias Oper Leipzig (D:Schirmer, R:Stiehl)
Spal 2017-Saus 2018 Le nozze di Figaro itCherubino Oper Leipzig (D:Foremny, R:Mehmert)
Spal 2017-Vas 2018 Hänsel und Gretel (reduction) Hänsel Oper Leipzig (D:Hornef, R:Nowack)
Rugs 2017-Bal 2018 Die Zauberflöte 2. Dame Oper Leipzig (D:Gedschold / Escandi / Stieghorst / Huppert, R:Nürnberger)
Rugpj 2017 Le nozze di Figaro Cherubino Oper Halle, Bad Lauchstädt (D:Stromberg, R:McCaffery)
Birz 2017 Salome [P] deEin Page der Herodias Oper Leipzig (D:Schirmer, R:Stiehl)
Geg-Birz 2017 Cinq-Mars [P] frNinon de L'Enclos/ Le Berger Oper Leipzig (D:Reiland, R:Pilavachi)
Bal 2017 Parsifal de2. Knappe Oper Leipzig (D:Schirmer, R:Aeschlimann)
Bal 2017 Parsifal de3. Blumenmädchen Oper Leipzig (D:Schirmer, R:Aeschlimann)
Kov-Liep 2017 Götterdämmerung deWellgunde Oper Leipzig (D:Schirmer, R:Gilmore)
Saus-Birz 2017 Die Walküre deSiegrune Oper Leipzig (D:Schirmer, R:Gilmore)
Saus-Birz 2017 Das Rheingold deWellgunde Oper Leipzig (D:Schirmer, R:Gilmore)
Gruod 2016-Bal 2017 Nabucco itFenena Oper Leipzig (D:Foremny, R:Hilsdorf)
Gruod 2016 Hänsel und Gretel Hänsel Oper Leipzig (D:Schirmer, R:Eckenweber)
Gruod 2016 Hänsel und Gretel deHänsel Oper Halle (D:Wendeberg, R:Hüstebeck)
Spal 2016-Bal 2017 Le nozze di Figaro itCherubino Oper Leipzig (D:Foremny, R:Mehmert)
Spal 2016 Hänsel und Gretel (reduction) Hänsel Oper Leipzig (D:Gedschold, R:Nowack)
Spal 2016-Birz 2017 Madama Butterfly itSuzuki Oper Leipzig (D:Bramall / Gedschold, R:Stiehl)
Rugs 2016-Geg 2017 Die Zauberflöte 2. Dame Oper Leipzig (D:Gedschold, R:Nürnberger)
Rugs-Spal 2016 Le nozze di Figaro deCherubino Oper Halle, Bad Lauchstädt (D:Stromberg, R:McCaffery)
Bal-Liep 2016 Götterdämmerung [P] Wellgunde Oper Leipzig (D:Schirmer, R:Gilmore)
Kov 2016 Parsifal 2. Knappe Oper Leipzig (D:Schirmer, R:Aeschlimann)
Vas-Birz 2016 Die Zauberflöte de2. Dame Oper Halle (D:Henning, R:Köhler)
Saus-Birz 2016 Die Walküre Siegrune Oper Leipzig (D:Schirmer, R:Gilmore)
Saus-Geg 2016 Rienzi Der Bote Oper Leipzig (D:Foremny, R:Joël)
Saus-Bal 2016 Nabucco itFenena Oper Leipzig (D:Bramall, R:Hilsdorf)
Gruod 2015 Hänsel und Gretel Hänsel Oper Halle (D:van Steijn, R:Hüstebeck)
Gruod 2015 A Hand of Bridge Sally Fondazione Haydn di Bolzano e Trento (D:Bramall, R:Bialdyga)
Gruod 2015 Trouble in Tahiti Girl Fondazione Haydn di Bolzano e Trento (D:Bramall, R:Bialdyga)
Lapkr-Gruod 2015 Hänsel und Gretel Hänsel Oper Leipzig (D:Schirmer, R:Eckenweber)
Lapkr 2015-Geg 2016 Die Zauberflöte 2. Dame Oper Leipzig (D:Foremny, R:Nürnberger)
Rugs-Spal 2015 Trouble in Tahiti [P] Jazz-Trio Oper Leipzig (D:Bramall, R:Bialdyga)
Rugs 2015 Martha Nancy Oper Halle (D:Stromberg, R:McCaffery)
Liep 2015 Der Vampyr Suse Oper Halle (D:Stadtmüller, R:Widder)
Bal-Geg 2015 Pikovaya Dama Polina Oper Halle (D:Domenech, R:Schuller)
Gruod 2014-Saus 2015 Die Fledermaus Prinz Orlofsky Oper Halle (D:Henning, R:Köhler)
Gruod 2014-Vas 2015 Die Zauberflöte 2. Dame Oper Halle (D:Henning, R:Köhler)
Gruod 2014 Hänsel und Gretel Hänsel Oper Leipzig (D:Bramall / Foremny, R:Eckenweber)
Gruod 2014 Hänsel und Gretel Hänsel Oper Halle (D:van Steijn, R:Hüstebeck)
Lapkr 2014 Arabella [P] Adelaide Oper Halle (D:Domenech, R:Ziegenhorn)

 Permalink: operabase.com/a/Sandra_Maxheimer/15399/lt