Damir Ismagilov :: Calendari 
*Lloc públic   >Operabase Professional 
Mostrar instruccions
 Artista: Sona semblant a

Damir Ismagilov

Calendari
Repertori
Fotografies
Biografia
Contacte
Contacte de l'agent
 Informació no disponible

Personal/ altres web
 Suggereiu un afegitó o correcció
 Informació facilitada pel teatre  Debut amb la companyia
 Informació facilitada per l'agent/artista  Debut en el rol
De  / A √ípera  Rol  Lloc 
 Nov 14  KhovanshchinalightingWien(SO)Dir: S Bychkov; Dir Esc: Dodin 
 Ago 14  Un ballo in mascheralightingTallinn(Birgitta)Dir: V Ponkin; Dir Esc: Dmitry Bertman 
 Mai 14  RigolettolightingSt Petersburg(Mariinsky)Dir Esc: I Gabitov 
 Abr 14  Prince IgorlightingMoscow(Bolshoi)Dir: Klinichev; Dir Esc: Y Lyubimov 
 Abr 14  CharodeykalightingMoscow(Bolshoi)Dir: A Lazarev; Dir Esc: Alexander Titel 
 Mar-Jun 14  CarmenlightingMoscow(Bolshoi)Dir: Campellone / Sorokin; Dir Esc: Pountney 
 Feb-Jul 14  The Tsar's BridelightingMoscow(Bolshoi)Dir: Rozhdestvensky; Dir Esc: Pevzner 
 Feb-Mar 14  Nabuccolighting itSt Petersburg(Mariinsky)Dir Esc: Dmitry Bertman 
 Feb 14  The Maid of Pskovlighting ruSt Petersburg(Mariinsky)Dir Esc: Yuri Laptev 
 Feb 14  MazepalightingSt Petersburg(Mariinsky)Dir Esc: Shlepyanov / Yuri Laptev 
 Gen 14  NabuccolightingMoscow(Bolshoi)Dir: Soloviev; Dir Esc: M Kislyarov 
 Des 13-Mar 14  Die Fledermauslighting deMoscow(Bolshoi)Dir: Christoph-Mathias Mueller; Dir Esc: Vasily Barkhatov 
 Des 13  The Brothers Karamazovlighting ruSt Petersburg(Mariinsky)Dir Esc: Vasily Barkhatov 
 Nov-Des 13  Il barbiere di SiviglialightingMoscow(Helikon)Dir: Konstantin Chudovsky; Dir Esc: Dmitry Bertman 
 Nov 13  The Love for Three OrangeslightingMoscow(Bolshoi)Dir: Buribayev; Dir Esc: P Ustinov 
 Nov 13-Jun 14  IolantalightingMoscow(Bolshoi)Dir: Khvatynets / Sorokin; Dir Esc: Georgy Ansimov 
 Nov 13  Rasputinlighting ruMoscow(Helikon)Dir: V Ponkin; Dir Esc: Dmitry Bertman 
 Nov 13-Mai 14  Il barbiere di SiviglialightingMoscow(SND)Dir Esc: Alexander Titel 
 Oct 13-Mai 14  Le coq d'orlightingMoscow(Bolshoi)Dir: Soloviev / Klinichev; Dir Esc: Serebrennikov 
 Oct 13-Abr 14  Der fliegende HollanderlightingSt Petersburg(MT)Dir: Vasily Petrenko; Dir Esc: Vasily Barkhatov 
 Oct 13-Abr 14  Eugene OneginlightingMoscow(SND)Dir: Korobov; Dir Esc: Alexander Titel 
 Set 13  Das LiebesverbotlightingMoscow(Helikon)Dir: V Ponkin; Dir Esc: Dmitry Bertman 
 Set 13  Pikovaya DamalightingMoscow(Bolshoi)Dir: Sinaisky / Sorokin; Dir Esc: Fokin 
 Set 13-Mai 14  Rusalkalighting ruSt Petersburg(Mariinsky)Dir: Gergiev / Pavel Petrenko; Dir Esc: Vasily Barkhatov 
 Set 13-Mai 14  Un ballo in mascheralightingMoscow(Helikon)Dir: Kiryanov; Dir Esc: Dmitry Bertman 
 Ago 13  RusalkalightingSt Petersburg(Mariinsky)Dir: Pavel Petrenko; Dir Esc: Vasily Barkhatov 
 Mai-Jul 13  L'italiana in AlgerilightingMoscow(SND)Dir: Korobov; Dir Esc: Pisarev 
 Mai 13  NabuccolightingMoscow(Bolshoi)Dir: Güttler / Soloviev; Dir Esc: M Kislyarov 
 Abr-Mai 13  Nabuccolighting itSt Petersburg(Mariinsky)Dir Esc: Dmitry Bertman 
 Mar 13  The Maid of Pskovlighting ruSt Petersburg(Mariinsky)Dir Esc: Yuri Laptev 
 Feb 13  Die FledermauslightingMoscow(Bolshoi)Dir: Christoph-Mathias Mueller; Dir Esc: Vasily Barkhatov 
 Feb 13  Dead Soulslighting ruSt Petersburg(Mariinsky)Dir: Gergiev; Dir Esc: Vasily Barkhatov 
 Feb 13  Le nozze di FigarolightingMoscow(Helikon)Dir Esc: Dmitry Bertman 
 Gen-Jul 13  The Brothers Karamazovlighting enSt Petersburg(Mariinsky)Dir Esc: Vasily Barkhatov 
 Gen-Jul 13  CarmenlightingMoscow(Bolshoi)Dir: Temirkanov / Sinaisky; Dir Esc: Pountney 
 Gen 13  The Love for Three OrangeslightingMoscow(Helikon)Dir: V Ponkin; Dir Esc: Dmitry Bertman 
 Des 12-Jun 13  La forza del destinolighting itMoscow(SND)Dir: Korobov; Dir Esc: Georgy Isaakyan 
 Des 12-Jun 13  Prince IgorlightingMoscow(Bolshoi)Dir: Sinaisky; Dir Esc: Y Lyubimov 
 Des 12  Rigolettolighting itSt Petersburg(Mariinsky)Dir: Noseda; Dir Esc: I Gabitov 
 Des 12-Jul 13  Il barbiere di Siviglialighting itMoscow(SND)Dir: W Gorelik; Dir Esc: Alexander Titel 
 Nov 12  The Love for Three OrangeslightingMoscow(Bolshoi)Dir: Buribayev; Dir Esc: P Ustinov 
 Nov 12  Mazepalighting ruSt Petersburg(Mariinsky)Dir: Gergiev; Dir Esc: Shlepyanov / Yuri Laptev 
 Nov 12  Il barbiere di SiviglialightingMoscow(Helikon)Dir: Konstantin Chudovsky; Dir Esc: Dmitry Bertman 
 Nov 12-Jul 13  IolantalightingMoscow(Bolshoi)Dir: Alexei Bogorad / Mikhail Granovsky; Dir Esc: Georgy Ansimov 
 Oct 12-Jul 13  Eugene Oneginlighting ruMoscow(SND)Dir: Korobov; Dir Esc: Alexander Titel 
 Oct 12-Abr 13  War and PeacelightingMoscow(SND)Dir: Korobov; Dir Esc: Alexander Titel 
 Oct 12-Abr 13  Le coq d'orlightingMoscow(Bolshoi)Dir: Sinaisky; Dir Esc: Serebrennikov 
 Oct 12  SiberialightingMoscow(Helikon)Dir: Eugene Brazhnik; Dir Esc: Dmitry Bertman 
 Set 12-Mar 13  CharodeykalightingMoscow(Bolshoi)Dir: A Lazarev; Dir Esc: Alexander Titel 
 Set 12  Das LiebesverbotlightingMoscow(Helikon)Dir: V Ponkin; Dir Esc: Dmitry Bertman 
Jun-Jul 12  CharodeykalightingMoscow(Bolshoi)Dir: A Lazarev; Dir Esc: Alexander Titel 
Mar 12  War and PeacelightingMoscow(SND)Dir: Korobov; Dir Esc: Alexander Titel 
Feb-Jul 12  Die Fledermauslighting deMoscow(Bolshoi)Dir: Christoph-Mathias Mueller / Mikhail Granovsky; Dir Esc: Vasily Barkhatov 
Feb-Abr 12  MazepalightingSt Petersburg(Mariinsky)Dir: Gruzin; Dir Esc: Shlepyanov / Yuri Laptev 
Gen 12  Snegurotchkalighting ruMoscow(Bolshoi)Dir: Mikhail Granovsky; Dir Esc: D Belov 
Des 11-Jul 12  Carmenlighting frMoscow(Bolshoi)Dir: Sinaisky; Dir Esc: Pountney 
Des 11-Jun 12  The Love for Three Orangeslighting ruMoscow(Bolshoi)Dir: Buribayev; Dir Esc: P Ustinov 
Des 11  Dead Soulslighting ruSt Petersburg(Mariinsky)Dir: Gergiev; Dir Esc: Vasily Barkhatov 
Nov 11-Jun 12  Nabuccolighting itMoscow(Bolshoi)Dir: Rinkevicius / Andropov; Dir Esc: M Kislyarov 
Oct 11-Jul 12  La forza del destinolightingMoscow(SND)Dir: Korobov / Loffe; Dir Esc: Georgy Isaakyan 
Oct 11-Abr 12  Iolantalighting ruMoscow(Bolshoi)Dir: Sorokin / Mikhail Granovsky; Dir Esc: Georgy Ansimov 
Set 11-Jul 12  Eugene OneginlightingMoscow(SND)Dir: W Gorelik / Ioffe; Dir Esc: Alexander Titel 
Set 11-Mai 12  Le coq d'orlightingMoscow(Bolshoi)Dir: Sinaisky; Dir Esc: Serebrennikov 
Mar 11  RigolettolightingSt Petersburg(Mariinsky)Dir: Noseda; Dir Esc: I Gabitov 
Feb-Mar 11  Die FledermauslightingMoscow(Bolshoi)Dir: Christoph-Mathias Mueller; Dir Esc: Vasily Barkhatov 
Gen 11  CarmenlightingMoscow(Bolshoi)Dir: Joel-Hornak; Dir Esc: Pountney 
Des 10-Mai 11  NabuccolightingMoscow(Bolshoi)Dir: Andropov; Dir Esc: M Kislyarov 
Des 10  RasputinlightingMassyDir: Konstantin Chudovsky; Dir Esc: Dmitry Bertman 
Nov 10  Snegurotchkalighting ruMoscow(Bolshoi)Dir: Mikhail Granovsky; Dir Esc: D Belov 
Nov 10  The Love for Three OrangeslightingMassyDir: Rouits; Dir Esc: Dmitry Bertman 
Nov 10  Macbethlighting itMoscow(Bolshoi)Dir: Sorokin; Dir Esc: Eimuntas Nekrosius 
Oct 10-Gen 11  Der DamonlightingMoscow(SND)Dir: W Gorelik; Dir Esc: Trostyanetsky 
Oct 10-Mar 11  Il barbiere di Siviglialighting itMoscow(SND)Dir: W Gorelik; Dir Esc: Alexander Titel 
Oct 10-Jun 11  Le nozze di FigarolightingEkaterinburgDir: Fabio Mastrangelo; Dir Esc: I Gabitov 
Oct 10-Mar 11  La forza del destinolighting itMoscow(SND)Dir: Korobov; Dir Esc: Georgy Isaakyan 
Oct 10-Mai 11  IolantalightingMoscow(Bolshoi)Dir: Klinichev / Mikhail Granovsky / Khvatynets; Dir Esc: Georgy Ansimov 
Set 10  Boris GodunovlightingMoscow(Bolshoi)Dir: Sorokin; Dir Esc: Sokurov 
Set 10-Abr 11  Eugene OneginlightingMoscow(SND)Dir: Korobov / W Gorelik / Ioffe; Dir Esc: Alexander Titel 
Set 10  MazepalightingSt Petersburg(Mariinsky)Dir: Agrest; Dir Esc: Shlepyanov / Yuri Laptev 
Nov 09  MazepalightingSt Petersburg(Mariinsky)Dir Esc: Shlepyanov / Yuri Laptev 
Oct 09  Falstafflighting itSt Petersburg(Mariinsky)Dir: Smelkov; Dir Esc: Serebrennikov 
Oct 09-Jul 10  Der Damonlighting ruMoscow(SND)Dir: W Gorelik; Dir Esc: Trostyanetsky 
Oct 09  Nabuccolighting itSt Petersburg(Mariinsky)Dir Esc: Dmitry Bertman 
Set 09-Jul 10  Eugene OneginlightingMoscow(SND)Dir: Korobov; Dir Esc: Alexander Titel 
Set 09-Jul 10  IolantalightingMoscow(Bolshoi)Dir: Sorokin; Dir Esc: Georgy Ansimov 
Set 09-Mai 10  Le nozze di FigarolightingEkaterinburgDir: Fabio Mastrangelo; Dir Esc: I Gabitov 
Set 09  Boris GodunovlightingMoscow(Bolshoi)Dir: Sorokin; Dir Esc: Sokurov 
Ago 09  SiberialightingTallinn(Birgitta)Dir: V Ponkin; Dir Esc: Dmitry Bertman 
Jul 09  MacbethlightingMoscow(Bolshoi)Dir: Alexander Vedernikov; Dir Esc: Eimuntas Nekrosius 
Mar-Abr 09  Eugene Oneginlighting ruTrieste(Verdi)Dir: S Lykov; Dir Esc: Aleksandr Titel 
Des 08-Mai 09  NabuccolightingMoscow(Bolshoi)Dir: Rinkevicius / Alexander Vilumanis / Sorokin; Dir Esc: M Kislyarov 
Nov 08-Jul 09  CarmenlightingMoscow(Bolshoi)Dir: Sorokin; Dir Esc: Pountney 
Oct 08-Jul 09  Der DamonlightingMoscow(SND)Dir: W Gorelik; Dir Esc: Trostyanetsky 
Set 08-Jul 09  IolantalightingMoscow(Bolshoi)Dir: Sorokin / Mikhail Granovsky; Dir Esc: Georgy Ansimov 
Set 08-Jul 09  Eugene OneginlightingMoscow(SND)Dir: Korobov; Dir Esc: Alexander Titel 
Set 08  Boris GodunovlightingMoscow(Bolshoi)Dir Esc: Sokurov