Lucie Fišer Silkenová :: Calendari 
*Lloc públic   >Operabase Professional 
Mostrar instruccions
 Artista: Sona semblant a

Lucie Fišer Silkenová

Calendari
Repertori
Fotografies
Biografia
Contacte
Contacte de l'agent
 Informació no disponible

Personal/ altres web
 Suggereiu un afegitó o correcció
 Informació facilitada pel teatre  Debut amb la companyia
 Informació facilitada per l'agent/artista  Debut en el rol
De  / A Òpera  Rol  Lloc 
 Oct 13-Mai 14  Rusalka1. Wood Sprit csPraha(Narodni)Dir: J Kyzlink / Zbyněk Müller; Dir Esc: Jiří Heřman 
Des 12-Abr 13  Die ZauberflotePaminaPlzenDir: Ivan Pařík; Dir Esc: Jana Kališová 
Des 12-Abr 13  Die Zauberflote1. DamePlzenDir: Ivan Pařík; Dir Esc: Jana Kališová 
Set 12-Jun 13  Rusalka1. Wood Sprit csPraha(Narodni)Dir: Hrusa / Zbyněk Müller / J Kyzlink; Dir Esc: Jiří Heřman 
Abr-Mai 12  ParsifalMagic girlsPraha(Narodni)Dir: J Fiore; Dir Esc: Jiří Heřman 
Oct 11-Mai 12  Le nozze di FigaroBarbarinaPraha(Estates)Dir: Chalupecký / Netopil; Dir Esc: Josef Průdek 
Set 11-Mai 12  Prodana nevestaEsmeraldaPraha(Narodni)Dir: Lenárd / Švec; Dir Esc: Magdalena Švecová 
Set 11-Jun 12  Rusalka1. Wood Sprite csPraha(Narodni)Dir: Zbyněk Müller; Dir Esc: Jiří Heřman 
Set 11-Mai 12  CarmenFrasquita frPraha(Narodni)Dir: Zbyněk Müller / Robert Jindra; Dir Esc: Jozef Bednárik 
Set-Des 11  AidaLa Grande SacerdotessaPraha(Narodni)Dir: Zbyněk Müller; Dir Esc: Steffen Piontek 
Set 11-Mar 12  Orphee aux enfersCupido csOstravaDir: Kevický / Jan Šrubař; Dir Esc: Mikuláštík 
Set 11-Jun 12  L'elisir d'amoreGiannettaPraha(Narodni)Dir: Švec / Chalupecký; Dir Esc: Sandroni / Flory 
Ago-Des 11  Don GiovanniZerlina itPraha(Estates)Dir: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; Dir Esc: Kašlík / J Nekvasil 
Mar-Mai 11  ParsifalFlowergirlPraha(Narodni)Dir: J Fiore; Dir Esc: Jiří Heřman 
Des 10-Jul 11  L'elisir d'amoreGiannettaPraha(Narodni)Dir: Švec; Dir Esc: Sandroni / Flory 
Nov 10-Gen 11  ToscaShepherd boy itPraha(Narodni)Dir Esc: V Morávek 
Set 10-Abr 11  Prodana nevestaEsmeralda csPraha(Narodni)Dir: Lenárd / Švec; Dir Esc: Magdalena Švecová 
Set 10-Abr 11  CarmenFrasquita frPraha(Narodni)Dir: Zbyněk Müller / Robert Jindra; Dir Esc: Jozef Bednárik 
Set 10-Jun 11  Rusalka1. Wood Sprite csPraha(Narodni)Dir: Hrusa / Zbyněk Müller; Dir Esc: Jiří Heřman 
Set 10-Abr 11  Don GiovanniZerlina itPraha(Estates)Dir: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; Dir Esc: Kašlík / J Nekvasil 
Set 10-Jun 11  Le nozze di FigaroBarbarina itPraha(Estates)Dir: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; Dir Esc: Josef Průdek