Ondrej Koplík, tenor :: Calendari 
*Lloc públic   >Operabase Professional 
Mostrar instruccions
 Artista: Sona semblant a

Ondrej Koplík

Calendari
Repertori
Fotografies
Biografia
Contacte
Contacte de l'agent
 artemanagement[Gen, Món]


Personal/ altres web
 Suggereiu un afegitó o correcció

 Informació facilitada pel teatre  Debut amb la companyia
 Informació facilitada per l'agent/artista  Debut en el rol
De  / A Òpera  Rol  Lloc 
 Des 15-Gen 16  Die FledermausDr. BlindState OperaDir: E Dovico; Dir Esc: Otava 
 Des 15-Mai 16  Roberto DevereuxLord CecilNational Moravian-Silesian TheatreDir: Zbyněk Müller / Jan Šrubař; Dir Esc: Peter Gábor 
 Nov 15-Abr 16  Boris GodunovMisailNational Theatre PragueDir: Kofroň / Chalupecký; Dir Esc: Keprtová 
 Oct 15-Mai 16  Les trois souhaitsMajordomo / BarmanNational Moravian-Silesian TheatreDir: Jakub Klecker / Kružík; Dir Esc: J Nekvasil 
 Oct 15-Mai 16  The Fiery AngelJacob Glock / DoctorNational Moravian-Silesian TheatreDir: Jan Kučera; Dir Esc: J Nekvasil 
 Set 15-Jun 16  Die ZauberfloteMonostatosNational Theatre PragueDir: J Kyzlink / David Svec; Dir Esc: V Morávek 
 Set 15-Jun 16  MacbethMalcolmState OperaDir: Štrunc / Šedivý; Dir Esc: Martin Čičvák 
 Jun 15  MacbethMalcolmState OperaDir: Štrunc / Šedivý; Dir Esc: Martin Čičvák 
 Mai 15  Gianni SchicchiRinuccioŠtátne divadlo KošiceDir: Dohovič / Ondrej Olos; Dir Esc: Ján Antonín Pitínský 
 Abr 15  Grafin MarizaHrabě Tassilo Endrödy-WittenburgMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald / Šumník; Dir Esc: Dagmar Hlubková 
 Abr 15  Lucia di LammermoorSir Edgardo RavenswoodMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald; Dir Esc: Otava 
 Mar-Mai 15  Boris GodunovMisailNational Theatre PragueDir: Kofroň; Dir Esc: Keprtová 
 Feb-Jun 15  The Fiery AngelJacob Glock / Doctor ruNational Moravian-Silesian TheatreDir: Robert Jindra / Jan Kučera; Dir Esc: J Nekvasil 
 Feb-Jun 15  Die ZauberfloteMonostatosNational Theatre PragueDir: Zbyněk Müller; Dir Esc: V Morávek 
 Des 14-Mai 15  TurandotPangND BrnoDir: Jakub Klecker / Ondrej Olos; Dir Esc: J Nekvasil 
 Des 14-Gen 15  Die FledermausDr. BlindState OperaDir: E Dovico; Dir Esc: Otava 
 Des 14-Mar 15  Rose-MarieJim KenyonMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník / T Hanák; Dir Esc: Gustav Skála 
 Nov 14-Feb 15  PolenblutHrabě Boleslav BaraňskiDivadlo F X ŠaldyDir: Babický; Dir Esc: Petráková 
 Nov 14-Gen 15  Cosi fan tutteFerrandoSlezské divadloDir: T Hanák; Dir Esc: Andělová-Pletichová 
 Oct 14  Prodana nevestaVašekMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Dir Esc: Tarant 
 Oct 14-Abr 15  Der Sturz des AntichristDer KünstlerMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald / Šumník; Dir Esc: Jan Antonín Pitínský 
 Oct 14-Gen 15  PolenblutBronio von PopielMoravské divadlo OlomoucDir: T Hanák / Šnajdr; Dir Esc: Gustav Skála 
 Set-Nov 14  OsudStudentND BrnoDir: Jakub Klecker; Dir Esc: A Haag 
 Set-Nov 14  OsudPoetND BrnoDir: Jakub Klecker; Dir Esc: A Haag 
 Set-Nov 14  OsudDoubekND BrnoDir: Jakub Klecker; Dir Esc: A Haag 
 Set 14-Feb 15  CarmenRemendaloMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Dir Esc: Tarant 
 Set 14-Feb 15  Die FledermausGabriel von EisensteinMoravské divadlo OlomoucDir: T Hanák; Dir Esc: Brabec 
 Set 14-Abr 15  TurandotPangMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Dir Esc: V Václav Málek 
 Set 14-Feb 15  FalstaffFentonMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald; Dir Esc: Hlinková 
 Set 14-Feb 15  PaganiniNicolo PaganiniMoravské divadlo OlomoucDir: T Hanák; Dir Esc: Andělová-Pletichová 
 Ago 14-Mai 15  La bohemeParpignolState OperaDir: Štrunc / Brauner; Dir Esc: Havelka 
 Jun 14  Cosi fan tutteFerrandoSlezské divadloDir: T Hanák; Dir Esc: Andělová-Pletichová 
 Jun 14  MirandolinaSquireSlovak National TheatreDir: Ivanović; Dir Esc: J Nekvasil 
 Jun 14  Operetta anthologyKolomán ZsupánMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald; Dir Esc: Grisa 
 Mai-Jun 14  TurandotPangMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Dir Esc: V Václav Málek 
 Mar-Jun 14  PolenblutHrabě Boleslav BaraňskiDivadlo F X ŠaldyDir: Babický; Dir Esc: Petráková 
 Mar-Jun 14  TurandotPangND BrnoDir: Jakub Klecker / Ondrej Olos; Dir Esc: J Nekvasil 
 Gen-Abr 14  PaganiniNicolo PaganiniMoravské divadlo OlomoucDir: T Hanák; Dir Esc: Andělová-Pletichová 
 Gen 14  Gianni SchicchiRinuccioŠtátne divadlo KošiceDir: Dohovič / Ondrej Olos; Dir Esc: Ján Antonín Pitínský 
 Des 13-Jun 14  MirandolinaServantNational Moravian-Silesian TheatreDir: Ivanović; Dir Esc: J Nekvasil 
 Oct 13-Feb 14  PolenblutBronio von PopielMoravské divadlo OlomoucDir: T Hanák / Šnajdr; Dir Esc: Gustav Skála 
 Oct 13-Mai 14  Cert a KacaOvčák JirkaMoravské divadlo OlomoucDir: Šnajdr / Šumník; Dir Esc: Veznik 
 Oct 13  Prodana nevestaVašekMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Dir Esc: Tarant 
 Oct 13-Nov 14  ErnaniDon Riccardo itNational Moravian-Silesian TheatreDir: Brauner / Jan Šrubař; Dir Esc: Marián Chudovský 
 Oct 13-Mai 14  FalstaffFentonMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald; Dir Esc: Hlinková 
 Set 13-Feb 14  CarmenRemendaloMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Dir Esc: Tarant 
 Set 13-Jun 14  Lucia di LammermoorSir Edgardo RavenswoodMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald; Dir Esc: Otava 
 Set 13-Abr 14  Die FledermausGabriel von EisensteinMoravské divadlo OlomoucDir: T Hanák; Dir Esc: Brabec 
Feb-Mai 13  Die FledermausGabriel von EisensteinMoravské divadlo OlomoucDir: T Hanák; Dir Esc: Brabec 
Feb 13  Lo spezialeMengoneND BrnoDir: Ondrej Olos; Dir Esc: Studený 
Des 12-Mai 13  Lucia di LammermoorSir Edgardo RavenswoodMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald; Dir Esc: Otava 
Nov 12-Gen 13  OsudStudentND BrnoDir: Jakub Klecker; Dir Esc: A Haag 
Nov 12-Gen 13  OsudPoetaND BrnoDir: Jakub Klecker; Dir Esc: A Haag 
Nov 12-Gen 13  OsudDoubekND BrnoDir: Jakub Klecker; Dir Esc: A Haag 
Oct 12-Jun 13  Gianni SchicchiRinuccioŠtátne divadlo KošiceDir: Dohovič / Ondrej Olos; Dir Esc: Ján Antonín Pitínsky 
Oct 12-Gen 13  ArmidaRogerNational Moravian-Silesian TheatreDir: Robert Jindra / Jan Šrubař; Dir Esc: J Nekvasil 
Set 12-Mai 13  TurandotPangND BrnoDir: Jakub Klecker / Ondrej Olos; Dir Esc: J Nekvasil 
Set 12-Feb 13  La PericholePiquilloND BrnoDir: Caspar Richter / Šnajdr; Dir Esc: Studený 
Abr 12  Lo spezialeMengoneND BrnoDir: Ondrej Olos; Dir Esc: Studený 
Mar-Jun 12  The Rake's ProgressSellemNational Moravian-Silesian TheatreDir: Jakub Klecker / Jan Srubar; Dir Esc: J Nekvasil 
Set-Oct 11  L'elisir d'amoreNemorinoMoravské divadlo Olomouc
Set-Oct 11  La traviataAlfredo GermontMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald; Dir Esc: Otava 
Set-Oct 11  Prodana nevestaVašekMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Dir Esc: Tarant 
Set-Oct 11  SugarJoe - JosefínaMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Dir Esc: Dagmar Hlubková 
Set 11-Mar 12  Orphee aux enfersMerkur csNational Moravian-Silesian TheatreDir: Kevický / Jan Šrubař; Dir Esc: Mikuláštík 
Set-Oct 11  CarmenLe RemendadoMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Dir Esc: Tarant 
Set-Oct 11  Eugene OneginLenskijMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald / Šnajdr; Dir Esc: Hlinková 
Set-Oct 11  Der OpernballHenriMoravské divadlo OlomoucDir: T Hanák; Dir Esc: Dagmar Hlubková 
Set-Oct 11  My Fair LadyFreddy Eynsford-HillMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald;
Mai-Jun 11  Eugene OneginLenskijMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald / Šnajdr; Dir Esc: Hlinková