Aki Hashimoto :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Aki Hashimoto

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI-VII 14  Gianni SchicchiLauretta itDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 IV 14  ParsifalBlumenmädchenDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 IV 14  Parsifal1. KnappeDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 II 14  The Turn of the ScrewMiles deDarmstadtD: Michael Cook; R: Lothar Krause 
 X 13-I 14  WozzeckMariens KnabeDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 X 13-I 14  WozzeckEin MädchenDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 IX 13-I 14  L'elisir d'amoreAdina deDarmstadtD: Grandy; R: Michael Schulz 
 IX-XI 13  La sonnambulaAminaDarmstadtD: Grandy; R: Dew 
 VI-VII 13  La sonnambulaAmina itDarmstadtD: Grandy; R: Dew 
 III-VI 13  Les troyensAscagne frDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 I-VI 13  Jakob Lenz1. StimmeDarmstadtD: Michael Cook; R: Lothar Krause 
 XI 12-V 13  SiegfriedDie Stimme des WaldvogelsDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
III-IV 12  AnatevkaSprintze deWiesbadenD: J Enders; R: Dew 
I-V 12  Orfeo ed EuridiceAmorDarmstadtD: M Meister; R: Mei Hong Lin 
X 11-IV 12  SiegfriedDie Stimme des WaldvogelsDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
X 10-IV 11  CarmenFrasquita frDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: Mei Hong Lin 
IX 10-IV 11  AnatevkaSprintzeDarmstadtD: Berzonsky; R: Dew 
IX-XII 10  Le nozze di FigaroSusannaDarmstadtD: M Meister; R: Quetes 
VI 10  AnatevkaSprintzeDarmstadtD: Berzonsky; R: Dew 
III-IV 10  ParsifalBlumenmädchenDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
III-IV 10  Parsifal1. KnappeDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
III-V 10  Der RosenkavalierSophieDarmstadtD: Trinks; R: Peter Lund 
I-V 10  Gisei Das OpferKwan Shusai / KotaroDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
I-V 10  De temporum fine comoediaDie neun SibyllenDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
XI 09  Hansel und GretelGretelDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: B Geyer 
X 09-IV 10  Die ZauberflotePaminaDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: B Geyer 
IV 09  ParsifalBlumenmädchenDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
IV 09  Parsifal1. KnappeDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
II-III 09  Don CarlosUna voce dal cielo frDarmstadtD: M Meister; R: Romero Mora 
XI 08-III 09  Il geloso schernitoDorinaDarmstadtD: J Enders; R: Romero Mora 
XI 08-III 09  Hansel und GretelGretelDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: B Geyer 
IX-XII 08  La juivePrinzessin EudoxieDarmstadtD: M Meister; R: Dew