Aleš Briscein, tenor :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Aleš Briscein

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 ammann horak[Gen, Svět]

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.briscein.eu

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 IV-V 16  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteNational Theatre Prague, PrahaD: David Svec; R: J Lauwers 
 IV-VI 16  Romeo et JulietteRoméoState Opera, PrahaD: Guidarini / R Hein; R: Daubnerová 
 IV 16  JenufaLaca Klemen csSouth Bank Centre, LondonD: Bělohlávek;
 III-VII 16  La traviataAlfredo Germont itState Opera, PrahaD: R Hein / Leginus; R: Arnaud Bernard 
 II-IV 16  JenufaŠteva BuryjaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 I-VII 16  Eugene OneginLenskiKomische Oper BerlinD: Henrik Nánási; R: Kosky 
 X 15-V 16  Il barbiere di SivigliaIl conte AlmavivaState Opera, PrahaD: E Dovico / Brauner; R: Otava 
 X 15-VI 16  NormaPollioneState Opera, PrahaD: E Dovico; R: Sugao 
 X 15-III 16  Cosi fan tutteFerrandoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Cičvák 
 IX 15-IV 16  RusalkaprincNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 IX 15-VI 16  La traviataAlfredo GermontNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
 IX 15-VI 16  Prodana nevestaJeníkNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Svec; R: Magdalena Svecová 
 IX 15-IV 16  JakobinJiříNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 VIII 15-IV 16  RusalkaprincState Opera, PrahaD: Štrunc / Zbyněk Müller; R: Zdeněk Troška 
 VIII 15  RusalkaPrincJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose / Peschík; R: Jiří Heřman 
 VII 15  KonigskinderDer Königssohn deOper FrankfurtD: Zierer; R: David Bösch 
 V-VI 15  From the House of the DeadSkuratovNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Špinar 
 IV 15  JenufaŠteva BuryjaTeatro Comunale di BolognaD: Valčuha; R: Hermanis 
 II-VI 15  La traviataAlfredo GermontNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jana Kališová 
 XII 14  La traviataAlfredo GermontDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
 XII 14-I 15  Prodana nevestaJeníkJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 XII 14-VI 15  Don GiovanniDon OttavioND BrnoD: Ondrej Olos / Ivanović; R: B Berger-Gorski 
 XI 14  JenufaLaca KlemenND BrnoD: Dirk Kaftan / Sinkevich; R: Peter Konwitschny 
 XI-XII 14  Vec MakropulosAlbert GregorND BrnoD: Ivanović; R: Radok 
 XI 14-VI 15  The Two WidowsLadislav PodhájskýNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: J Nekvasil 
 XI 14-III 15  Die lustige WitweCamille De RosillonOper GrazD: M Burkert; R: Olivier Tambosi 
 X 14-V 15  Certova stenaJarekNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Prášil; R: J Nekvasil 
 X 14-IV 15  Pad ArkunaJaroměrNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
 IX 14-VI 15  Prodana nevestaJeníkND BrnoD: Jakub Klecker / J Kyzlink; R: Havelka 
 IX 14-VI 15  Prodana nevestaJeníkNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Švec; R: Magdalena Švecová 
 IX-XI 14  Die Zauberflote1. geharnischter MannKomische Oper BerlinD: Henrik Nánási; R: S Andrade / Kosky 
 IX 14-VI 15  RusalkaPrincState Opera, PrahaD: Chalupecký / Štrunc; R: Zdeněk Troška 
 IX 14-VI 15  La traviataAlfredo GermontState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 IX 14-VI 15  JakobinJiříNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 IX 14-III 15  Il barbiere di SivigliaIl conte AlmavivaState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 IX 14-IV 15  RusalkaPrinceNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 IX-X 14  Prodana nevestaJeníkJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 VIII 14-VI 15  Cosi fan tutteFerrandoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
 VIII 14-IV 15  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: J Lauwers 
 VII 14  RusalkaPrincJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Peschík; R: Jiří Heřman 
 VII 14  The Excursions of Mr BroucekMazal/Blankytny/Petrik csOper FrankfurtD: J Debus; R: Weidauer 
 VI 14  MirandolinaFabrizioSlovak National Theatre, BratislavaD: Ivanović; R: J Nekvasil 
 VI 14-V 15  Certova stenaJarekNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 VI 14  Prodana nevestaJeníkJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 V-VI 14  Die ZauberfloteTaminoState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
 III-VI 14  JenufaLaca Klemen csOper GrazD: Dirk Kaftan; R: Peter Konwitschny 
 XII 13-III 14  Die FledermausGabriel von EisensteinND BrnoD: Ondrej Olos / K Zehnder; R: Havelka 
 XII 13-VI 14  MirandolinaFabrizioNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Ivanović; R: J Nekvasil 
 XI 13-III 14  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonte deNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
 XI 13-VI 14  Prodana nevestaJeníkND BrnoD: Vronský / Jakub Klecker / J Kyzlink; R: Havelka 
 XI 13-VI 14  Cosi fan tutteFerrandoKomische Oper BerlinD: Henrik Nánási; R: Hermanis 
 X 13-V 14  RusalkaPrince csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 X 13-V 14  Il barbiere di SivigliaIl conte Almaviva itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 X 13-VI 14  RusalkaPrince csState Opera, PrahaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
 X-XII 13  Die lustige WitweCamille de RosillonDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Babický; R: Jan Ježek 
 IX 13-V 14  La traviataAlfredo GermontDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
 IX 13-II 14  L'elisir d'amoreNemorino itNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
 IX 13-V 14  JakobinJiří csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
 IX 13-VI 14  Cosi fan tutteFerrando itNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
 IX 13-VI 14  Prodana nevestaJeník csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
 IX 13-V 14  The Two WidowsLadislav PodhájskýNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 IX 13-VI 14  Die ZauberfloteTamino csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
 VIII 13-VI 14  La traviataAlfredo Germont itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
VI 13  The Two WidowsLadislaus csSmetana Opera Festival, LitomyslD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
V-VI 13  The Two WidowsLadislav Podhájský csNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
IV-V 13  JenufaLaca Klemeň csHNK ZagrebD: Dinić / J Šego; R: Ozren Prohić 
III-VI 13  Die FledermausGabriel von EisensteinND BrnoD: K Zehnder / Ondrej Olos; R: Havelka 
II-VII 13  MazepaAndrejKomische Oper BerlinD: Henrik Nánási; R: Ivo van Hove 
XI 12-VI 13  Il barbiere di SivigliaIl conte Almaviva itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
X 12-VI 13  Prodana nevestaJeník csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
X 12-VI 13  Prodana nevestaJeníkND BrnoD: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
X 12-VI 13  Eugene OneginLenskiSlovak National Theatre, BratislavaD: J Kyzlink; R: Peter Konwitschny 
X 12  The Two WidowsLadislav Podhájský csAngers Nantes OpéraD: Mark Shanahan; R: Jo Davies 
X 12  Kat'a KabanovaBoris Grigorjevič csNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Robert Jindra; R: Robert Wilson / Courrègelongue 
X 12-VI 13  Die ZauberfloteTamino deState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
X 12-IV 13  La traviataAlfredo GermontDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
X 12-IV 13  L'elisir d'amoreNemorino itNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
IX 12  The Two WidowsLadislav PodhájskýAngers Nantes OpéraD: Mark Shanahan; R: Jo Davies 
IX 12-V 13  Die FledermausGabriel von EisensteinSlovak National Theatre, BratislavaD: F Haider / Philipp Pointner; R: Grisa 
IX 12-IV 13  Cosi fan tutteFerrandoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
IX 12-VI 13  RusalkaPrince csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
IX 12-VI 13  La traviataAlfredo GermontNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
IX 12-VI 13  RusalkaPrince csState Opera, PrahaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
IX 12-VI 13  JakobinJiříNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
VIII 12-IV 13  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
VIII 12-VI 13  Die ZauberfloteTaminoNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
VIII 12  La traviataAlfredo Germont itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
VII 12  LohengrinLohengrinTiroler Festspiele ErlD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn 
IV 12  Vec MakropulosJanek csOper FrankfurtD: Layer; R: Richard Jones 
XII 11-V 12  Prodana nevestaJeníkND BrnoD: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
XII 11-V 12  Romeo et JulietteRoméoNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; R: Peter Gábor 
XI 11-III 12  Die FledermausGabriel von Eisenstein csND BrnoD: K Zehnder / Ondrej Olos; R: Havelka 
X 11-VI 12  JakobinJiříNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
IX 11-V 12  Die ZauberfloteTaminoNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Radok 
IX 11-V 12  Prodana nevestaJeníkNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
IX 11-V 12  La traviataAlfredo GermontNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: Jana Kališová 
IX 11-VI 12  RusalkaPrince csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
IX 11-VI 12  L'elisir d'amoreNemorinoNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni / Flory 
VIII 11-V 12  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec; R: J Lauwers 
VIII 11-V 12  Cosi fan tutteFerrandoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Martin Čičvák 
VIII-XII 11  Don GiovanniDon Ottavio itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil 
VIII 11  Vec MakropulosJanek csSalzburger FestspieleD: Esa-Pekka Salonen; R: C Marthaler 
III-IV 11  Kat'a KabanovaKudrjas csOpéra National de ParisD: Netopil; R: C Marthaler / J Rathke 
XII 10-IV 11  Die ZauberfloteTamino csNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Radok 
XII 10-VII 11  L'elisir d'amoreNemorinoNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Sandroni / Flory 
X 10-VI 11  Kat'a KabanovaBoris GrigorjevičNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil; R: Robert Wilson 
X-XII 10  RusalkaDer PrinzVolksoper WienD: G Prießnitz / Henrik Nánási; R: R Doucet 
X 10-VI 11  Cosi fan tutteFerrandoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Ivanović; R: Martin Čičvák 
IX 10-IV 11  Prodana nevestaJeník csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
IX 10-VI 11  RusalkaPrince csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
IX 10-IV 11  Don GiovanniDon Ottavio itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil