Alexander Kaimbacher, tenor :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Alexander Kaimbacher

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Arias[Itálie]
 Hainzl[var(ne)]
 Bluemel[var]

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.alexanderkaimbacher.at

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 V-VI 15  La traviataGastone itMünchen(SO)D: Lyniv; R: Günter Krämer 
 V 15  Eugene OneginTriquetMünchen(SO)D: D Ettinger; R: Warlikowski 
 III 15  Geschichten aus dem Wiener WaldDer Hierlinger Ferdinand deWien(Theater)D: HK Gruber; R: Sturminger 
 XII 14  CarmenLe Dancaïre frMünchen(SO)D: Wellber; R: L Wertmüller 
 XII 14  Le nozze di FigaroDon Basilio itMünchen(SO)D: I Bolton; R: D Dorn 
 XII 14  Die ZauberfloteMonostatosMünchen(SO)D: D Ettinger / A Fisch; R: August Everding / Lehberger 
 XI-XII 14  Manon LescautUn lampionaioMünchen(SO)D: Altinoglu; R: Neuenfels 
 X-XI 14  Die SoldatenDer junge GrafMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 VII-VIII 14  Die ZauberfloteMonostatos/1. GeharnischterBregenz(Fest)D: Patrick Summers / Hartmut Keil; R: Pountney 
 VII-VIII 14  Geschichten aus dem Wiener WaldDer Hierlinger Ferdinand deBregenz(Fest)D: HK Gruber; R: Sturminger 
 VI 14  Madama ButterflyGoro itMünchen(Fest)D: Daniele Rustioni; R: Wolf Busse 
 V-VI 14  Die SoldatenDer junge Graf deMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 V 14  Ariadne auf NaxosBrighellaMünchen(SO)D: A Fisch; R: Carsen 
 III-IV 14  CarmenLe Dancaïre frMünchen(SO)D: C Montanaro; R: L Wertmüller 
 III-IV 14  Salome2. Jude deMünchen(SO)D: A Fisch; R: Friedkin 
 III 14  Madama ButterflyGoro itMünchen(SO)D: Keri-Lynn Wilson; R: Wolf Busse 
 III 14  Der RosenkavalierDer Haushofmeister bei der Feldmarschallin deMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Jürgen Rose / Otto Schenk 
 I 14  Die ZauberfloteMonostatosTorino(Regio)D: Arming; R: R Andò 
 IX-X 13  Le nozze di FigaroDon Basilio itMünchen(SO)D: I Bolton / D Ettinger; R: D Dorn 
 IX 13  Der SchatzgraberNoRoleLinz(Bruckner)D: Sieghart; R: Philipp Harnoncourt 
 VII-VIII 13  Die ZauberfloteMonostatos/1. GeharnischterBregenz(Fest)D: Patrick Summers / Hartmut Keil; R: Pountney 
 III-IV 13  Curlew RiverNoRoleWien(Kammer)D: Kobéra; R: Carlos Wagner 
 III-IV 13  The Prodigal SonNoRoleWien(Kammer)D: Kobéra; R: Carlos Wagner 
 XI-XII 12  TurandotPang itMünchen(SO)D: Marco Armiliato; R: Padrissa 
 X-XI 12  Dialogues des CarmelitesL'aumônier frMünchen(SO)D: Nagano; R: Tcherniakov 
VII 12  Parsifal3. KnappeErlD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn 
III 12  Die Frau ohne SchattenEirscheinung eines Jünglings deMilano(Scala)D: S Bychkov; R: C Guth 
I 12  FidelioJaquinoBolzanoD: Gustav Kuhn; R: Schweigkofler 
XII 11  FidelioJaquinoTorino(Regio)D: Noseda; R: Martone 
VII 11  ConcertTenorOssiach-VillachD: Campestrini;
V-VI 11  RigolettoBorsa itWien(Fest)D: Wellber; R: L Bondy 
III 11  Salome5. GiudeiBariD: R Weikert; R: E Frigerio 
II 11  FidelioJaquino deRavenna(Comunale)D: Gustav Kuhn; R: Schweigkofler 
XII 10  Il PostinoCura esWien(Theater)D: López-Cobos; R: R Daniels 
X 10  Dantons TodRobespierreWien(NOW)D: Kobéra; R: Leonard Prinsloo 
V-VI 10  Eugene OneginTriquetWien(SO)D: Kirill Petrenko; R: Falk Richter 
VII-VIII 09  Passion and ResurrectionPilatus deOssiach-VillachD: E Ortner; R: Flieder 
III-VI 09  Eugene OneginTriquetWien(SO)D: S Ozawa; R: Falk Richter 
XI 08-V 09  ToscaSpolettaWien(SO)D: M Halász / Nelsons / Pier Giorgio Morandi; R: Wallmann 
X-XI 08  Die lustige WitweRoul di Saint BriocheMilano(Scala)D: A Fisch; R: Pier Luigi Pizzi 
VII-VIII 08  FidelioJaquinoReinsbergD: M Haselböck; R: Sturminger