Anne Schuldt, mezzosoprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Anne Schuldt

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Agentur Wrage[Svět]
 Helfricht Artists


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 V-VI 16  The CrucibleElizabeth Proctor enStaatstheater BraunschweigD: C Hein; R: Hugh Hudson 
 IV-VI 16  OrlandoPepita enStaatstheater BraunschweigD: C Hein; R: Roland Schwab 
 IV 16  Das Lied von der ErdeMezzosopran deStaatstheater BraunschweigD: J Alber;
 III-VI 16  Pikovaya DamaPauline deStaatstheater BraunschweigD: Adrian Müller; R: Kochheim 
 III-VI 16  Pikovaya DamaGouvernante deStaatstheater BraunschweigD: Adrian Müller; R: Kochheim 
 XII 15-III 16  Mansfield ParkLady Bertram deStaatstheater BraunschweigD: J Motter; R: J Meder 
 X 15-I 16  RigolettoMaddalena itStaatstheater BraunschweigD: Prior / Christopher Ward / C Hein / Menskes; R: Strassberger 
 X 15-I 16  RigolettoGiovanna itStaatstheater BraunschweigD: Prior / Christopher Ward / C Hein / Menskes; R: Strassberger 
 IX-XI 15  Peer GyntAase deStaatstheater BraunschweigD: C Hein; R: Dietrich Hilsdorf 
 V-VI 15  Peer GyntAase deStaatstheater BraunschweigD: C Hein; R: Dietrich Hilsdorf 
 IV-VI 15  FarnaceTamiri itStaatstheater BraunschweigD: Michael Schneider; R: Roland Schwab 
 IV-VI 15  Wuthering HeightsNelly Dean enStaatstheater BraunschweigD: E Delamboye / C Hein; R: Kochheim 
 II-VI 15  Andrea ChenierMaddalena itStaatstheater BraunschweigD: Dinić / Menskes; R: Strassberger 
 XI 14-II 15  The Rake's ProgressMother Goose enStaatstheater BraunschweigD: Epple / C Hein; R: C Alden 
 X 14-III 15  Die Zauberflote3. Dame deStaatstheater BraunschweigD: Bauche / C Hein; R: A Amos 
 X 14-I 15  Le propheteFidès frStaatstheater BraunschweigD: van Tiel / Menskes; R: Otteni 
VII-VIII 14  GotterdammerungWaltrauteTiroler Festspiele ErlD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn 
VII-VIII 14  Die WalkureWaltrauteTiroler Festspiele ErlD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn 
VII-VIII 14  Die WalkureFrickaTiroler Festspiele ErlD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn 
V 14  FarnaceTamiri itStaatstheater BraunschweigD: Rudolf Schneider; R: Roland Schwab 
XII 13-VI 14  Die Zauberflote3. DameStaatstheater BraunschweigD: A Stöcker; R: A Amos 
XII 13-III 14  Cosi fan tutteDorabella itStaatstheater BraunschweigD: Alexander Joel / Beckedorf; R: de Beer 
XI 13-III 14  The Voyage of Edgar Allan PoeMrs Allen enStaatstheater BraunschweigD: Beckedorf; R: Strassberger 
X-XI 13  SalomeHerodiasStaatstheater BraunschweigD: Alexander Joel; R: Michael Simon 
X-XI 13  Der ZigeunerbaronCzipraStaatstheater BraunschweigD: Menskes; R: Soelter 
VIII 13  La traviataFloraStaatstheater BraunschweigD: Alexander Joel; R: W Sutcliffe 
II-III 13  ErnaniGiovanna itStaatstheater BraunschweigD: Menskes;
X 12-I 13  L'Enfant et les sortilegesMutter frStaatstheater BraunschweigD: Beckedorf; R: P Esterházy 
X 12-I 13  Le RossignolDer Tod frStaatstheater BraunschweigD: Beckedorf; R: P Esterházy 
VI-VII 12  Albert HerringFlorence Pike enTiroler Landestheater, InnsbruckD: A Rumpf; R: Fassbaender 
IV-VI 12  Maria StuardaAnna Kennedy itTiroler Landestheater, InnsbruckD: Angelico;
III-VII 12  JenufaSchäferin deTiroler Landestheater, InnsbruckD: A Rumpf; R: B Klimek 
II-VII 12  FalstaffMistress Quickly itTiroler Landestheater, InnsbruckD: Poppen; R: Fassbaender 
XI 11-I 12  Dialogues des CarmelitesMère Marie frTiroler Landestheater, InnsbruckD: A Rumpf; R: Wandruschka 
XI 11-III 12  Idomeneo re di CretaIdamante itTiroler Landestheater, InnsbruckD: Altstaedt; R: Peer Boysen 
X 11-I 12  Les MiserablesFantine deTiroler Landestheater, InnsbruckD: Sofka; R: Wyss 
VI-VII 11  Dialogues des CarmelitesMère Marie frTiroler Landestheater, InnsbruckD: A Rumpf; R: Wandruszka 
V-VI 11  Les MiserablesFantine deTiroler Landestheater, InnsbruckD: Sofka; R: Wyss 
IV-VI 11  Elektra1. MagdTiroler Landestheater, InnsbruckD: Georg Fritzsch; R: Fassbaender 
I-V 11  Prodana nevestaKathinka deTiroler Landestheater, InnsbruckD: A Rumpf; R: Fassbaender 
XI 10-III 11  La cenerentolaTisbe itTiroler Landestheater, InnsbruckD: Georg Fritzsch; R: Fassbaender 
X 10-II 11  Lulu das MusicalGräfin GeschwitzTiroler Landestheater, InnsbruckD: Sofka; R: Wyss 
IX 10-I 11  Andrea ChenierBersi itTiroler Landestheater, InnsbruckD: A Rumpf; R: G Horres