Antje Bitterlich, soprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Antje Bitterlich

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Vladarski

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.antje-bitterlich.de

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 X-XII 14  Die ZauberfloteDie Königin der NachtMünsterD: F Ventura; R: K van Rensburg 
 VII-VIII 14  Die ZauberfloteDie Königin der NachtKlosterneuburgD: T Rösner; R: I Gregor 
 XI 13-VI 14  Die ZauberfloteDie Königin der NachtMünsterD: F Ventura; R: K van Rensburg 
 VII 13  The Turn of the ScrewDie GouvernanteMannheimD: Joseph Trafton; R: Hilbrich 
 VI 13  NeumondMagdalindMannheimD: Joseph Trafton; R: Pade 
 III-VII 13  Ariadne auf NaxosZerbinettaWiesbadenD: Hamar; R: Arlaud 
 II-V 13  Lucia di LammermoorLuciaMannheimD: Joseph Trafton; R: Pade 
 I-V 13  La traviataVioletta ValéryGoerlitzD: Eckehard Stier / Sanguineti / Dorian Wilson / Christopher Ward / Ulrich Kern; R: S Ritschel 
 XII 12-II 13  Hansel und GretelGretelMannheimD: Joseph Trafton; R: Wolfgang Blum 
 XII 12-VII 13  SiegfriedWaldvogelMannheimD: D Ettinger; R: A Freyer / Sebastian Bauer 
 XI 12-I 13  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeKoblenzD: Huschke; R: Lobbes 
 XI 12-I 13  Un ballo in mascheraOscar itMannheimD: Joseph Trafton; R: Schroeter 
 XI 12-VII 13  Die FledermausAdeleMannheimD: Seidlmeier; R: Friedrich Meyer-Oertel 
 X 12-VI 13  Die ZauberfloteDie Königin der NachtMannheimD: Joseph Trafton; R: Schloemer 
VII 12  NeumondMagdalindMannheimD: Joseph Trafton; R: Pade 
I 12  Amadis de Gaule1. CoryphéeMannheimD: Joseph Trafton; R: Nicolas Brieger 
XII 11-VII 12  Lucia di LammermoorLuciaMannheimD: Joseph Trafton; R: Pade 
XII 11  Hansel und GretelGretelMannheimD: Seidlmeier; R: Wolfgang Blum 
XI-XII 11  Die FledermausAdeleMannheimD: Seidlmeier; R: Friedrich Meyer-Oertel 
X 11-VI 12  Les contes d'HoffmannOlympia frEssenD: Soltesz / Märtig; R: Dietrich Hilsdorf 
IX 11-VII 12  Die ZauberfloteDie Königin der NachtMannheimD: D Ettinger / A Bar; R: Schloemer 
VII 11  Die ZauberfloteDie Königin der NachtMannheimD: D Ettinger; R: Schloemer 
IV-VI 11  Un ballo in mascheraOscarMannheimD: A Tomasello; R: Schroeter 
I 11  Amadis de Gaule1. CoryphéeMannheimD: Reinhard Goebel; R: Nicolas Brieger 
XII 10-I 11  Hansel und GretelGretelMannheimD: Seidlmeier; R: Wolfgang Blum 
X 10-II 11  Les contes d'HoffmannOlympiaMannheimD: Seidlmeier; R: Nel 
VI-VII 10  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeMannheimR: Jens Daniel Herzog 
V 10  Amadis de Gaule1. Coryphée frMannheimD: Reinhard Goebel; R: Nicolas Brieger 
III-VI 10  Ariadne auf NaxosZerbinettaMannheimD: Kalajdzic; R: Wagemakers 
III-VII 10  SiegfriedWaldvogelMannheimD: Axel Kober; R: Martin Schüler 
XII 09-VII 10  Die ZauberfloteDie Königin der NachtMannheimR: Andrej Woron 
XI 09-V 10  RigolettoGildaMannheimD: A Tomasello; R: Schulin 
XI-XII 09  Hansel und GretelGretelMannheimD: G Albers; R: Wolfgang Blum 
X 09-III 10  Amadis de Gaule1. CoryphéeMannheimD: Reinhard Goebel / A Tomasello; R: Nicolas Brieger 
IX 09-II 10  Die ZauberfloteDie Königin der NachtGiessenD: Spierer; R: Gerd Heinz 
II-VII 09  Ariadne auf NaxosZerbinettaMannheimD: Kalajdzic; R: Wagemakers 
XI 08-VII 09  Die ZauberfloteDie Königin der NachtMannheimD: Kalajdzic; R: Andrej Woron 
X 08-I 09  Hansel und GretelGretelMannheimD: G Albers; R: Wolfgang Blum 
IX 08-V 09  Die ZauberfloteDie Königin der NachtDresden(Operette)D: E Theis; R: A Koehler 
IX 08-II 09  RigolettoGildaGiessenD: Spierer; R: Polixa