Bo Skovhus, baryton :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Bo Skovhus (Bo Boje Skovhus)

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 On Stage[(is,no,dk,se,fi)]
 Balmer Dixon[Gen, Svět]


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 V-VI 15  LuluDr. Schön/Jack the RipperMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Tcherniakov 
 III-IV 15  Il prigionieroDer Gefangene itKölnD: Feltz; R: Bothe 
 III-IV 15  Ich wandte michBaß-Solo deKölnD: Feltz; R: Bothe 
 II 15  SchwanengesangBaritonoBruxelles(Monnaie)
 I-II 15  Hansel und GretelPeterMadrid(Real)D: Paul Daniel / Diego García Rodríguez; R: J Font 
 XII 14-I 15  Die lustige WitweGraf Danilo deKölnD: Piollet;
 X 14  CapriccioDer Graf deChicago(Opera)D: Andrew Davis; R: John Cox / McClintock 
 VIII 14  ConcertbaritoneKøbenhavn(Fest)D: Sagsted;
 VI 14  The Rake's ProgressNick ShadowTorino(Regio)D: Noseda; R: McVicar 
 V 14  LearKönig LearHamburg(SO)D: Simone Young; R: Karoline Gruber 
 IV 14  ParsifalAmfortas deBerlin(Deutsche)D: Axel Kober; R: Philipp Stölzl / Kurotschka 
 II-VII 14  Le nozze di FigaroIl conte Almaviva itDusseldorfD: Altstaedt; R: Hampe 
 XII 13-I 14  Die FledermausGabriel von EisensteinKölnD: G Prießnitz;
 XII 13-I 14  Die FledermausGabriel von EisensteinChicago(Opera)D: Stare; R: E Meeker 
 IX 13  The Rake's ProgressNick Shadow enWien(Theater)D: M Boder; R: Kušej 
 VII 13  CapriccioDer GrafLondon(RO)D: Andrew Davis;
 VI 13  CapriccioDer GrafWien(SO)D: Eschenbach; R: Marco Arturo Marelli 
 V 13  Tristan und IsoldeKurwenal deHamburg(SO)D: Simone Young; R: Berghaus 
 IV-VI 13  Eugene OneginEugen Onegin ruHannoverD: Repušić; R: Kerkhof 
 IV-V 13  Die Meistersinger von NurnbergSixtus BeckmesserHamburg(SO)D: Simone Young; R: Konwitschny 
 II-III 13  Die Meistersinger von NurnbergBeckmesser deChicago(Opera)D: Andrew Davis; R: McVicar / Marie Lambert 
 XII 12  Die FledermausGabriel von EisensteinMünchen(SO)D: Carignani; R: L Haußmann / Lehberger 
 XI 12  Iphigenie en AulideAgamemnon frWien(Theater)D: Alessandro De Marchi; R: Torsten Fischer 
 IX 12  CapriccioDer Graf deParis(Opera)D: Philippe Jordan; R: Carsen 
V-VII 12  The Rake's ProgressNick Shadow enDuisburgD: Axel Kober; R: Hartmannshenn 
II-IV 12  Die lustige WitweGraf Danilo deParis(Opera)D: A Fisch; R: Lavelli 
I-II 12  LearKönig LearHamburg(SO)D: Simone Young; R: Karoline Gruber 
XII 11  Die FledermausGabriel von EisensteinMünchen(SO)D: Carignani; R: L Haußmann / Lehberger 
IX 11  Don GiovanniDon GiovanniWien(SO)D: Patrick Lange; R: Martinoty 
VIII 11  RecitalBaritoneEdinburgh(Fest)
VIII 11  Cosi fan tutteDon Alfonso itSalzburg(Fest)D: Minkowski; R: C Guth 
VI-VII 11  Eugene OneginJevgeni OnjeginAmsterdam(NO)D: Mariss Jansons; R: Herheim 
III 11  ArabellaMandrykaWien(SO)D: U Schirmer; R: Bechtolf 
II-III 11  ArabellaMandrykaDresden(SSO)D: Beermann; R: H Hollmann 
XII 10  Die FledermausGabriel von EisensteinMünchen(SO)D: Carignani; R: L Haußmann / Lehberger 
IX-X 10  Le nozze di FigaroIl conte AlmavivaLos Angeles(Opera) D: P Domingo / Gursky; R: I Judge 
VII 10  Don GiovanniDon Giovanni itAix-en-ProvenceD: Langrée / A Spering; R: Tcherniakov 
III 10  Oberst ChabertGraf Chabert deBerlin(Deutsche)D: J Lacombe;
III-V 10  Eugene OneginEugen Onegin ruBerlin(Deutsche)D: J Lacombe; R: Götz Friedrich 
I-II 10  Tristan und IsoldeKurwenalBarcelona(Liceu)D: Sebastian Weigle; R: Steingraber 
XII 09  Tristan und IsoldeKurwenalWien(SO)D: Rattle; R: Günter Krämer 
XII 09-VII 10  Cosi fan tutteDon AlfonsoKarlsruheD: Hochstenbach / Bieringer; R: A Thorwald 
XI 09  Don GiovanniDon GiovanniOviedoD: Pablo González; R: A Kirchner 
XI 09-VII 10  Die lustige WitweGraf DaniloHamburg(SO)D: Kamensek / Simone Young; R: H Kupfer 
X 09  Iphigenie en TaurideOresteHamburg(SO)D: Alessandro De Marchi; R: Calvario 
IX-XII 09  Le nozze di FigaroIl conte AlmavivaNew York(Met)D: D Ettinger / Luisi; R: Jonathan Miller 
VII-VIII 09  Cosi fan tutteDon Alfonso itSalzburg(Fest)D: Adam Fischer; R: C Guth 
IV-V 09  Eugene OneginEugen Onegin ruBerlin(Deutsche)D: Nelsons; R: Götz Friedrich 
III-IV 09  Die Meistersinger von NurnbergSixtus BeckmesserBarcelona(Liceu)D: Sebastian Weigle; R: C Guth 
XII 08-I 09  Die FledermausGabriel von EisensteinWien(SO)D: Bertrand de Billy; R: Otto Schenk 
XII 08-II 09  Die lustige WitweGraf DaniloDresden(SSO)D: Alexander Joel / M Mayrhofer; R: J Savary 
XII 08  IntermezzoRobert StorchWien(Theater)D: Kirill Petrenko; R: Loy 
X 08  Don GiovanniDon Giovanni itDresden(SSO)D: Wolfgang Rennert; R: Willy Decker 
X 08  CapriccioDer GrafWien(SO)D: Philippe Jordan; R: Marco Arturo Marelli