Bo Skovhus, baryton :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Bo Skovhus (Bo Boje Skovhus)

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 On Stage[(is,no,dk,se,fi)]
 Balmer Dixon[Gen, Svět]


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VII 17  Die lustige WitweGraf DaniloGran Teatre del Liceu, BarcelonaD: Josep Pons;
 VII 17  Die GezeichnetenGraf Vitelozzo TamareOper KölnD: Soltesz; R: Kinmonth 
 V-VI 17  Le nozze di FigaroIl conte AlmavivaOper KölnD: François-Xavier Roth; R: Bastet 
 III 17  ArabellaMandrykaWiener StaatsoperD: Peter Schneider; R: Bechtolf 
 II-III 17  Peer GyntPeer Gynt deTheater an der WienD: Hussain; R: Peter Konwitschny 
 XII 16-VI 17  Der Graf von LuxemburgRené Graf von Luxemburg deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Chestnut / Lukas Beikircher; R: Jens Daniel Herzog 
 XII 16-V 17  Der Graf von LuxemburgRené Graf von Luxemburg deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Chestnut / Lukas Beikircher; R: Jens Daniel Herzog 
 IX 16  HamletClaudius deTheater an der WienD: M Boder; R: Loy 
 VI 16  Die Meistersinger von NurnbergSixtus BeckmesserMupa BudapestD: Adam Fischer; R: Michael Schultz 
 V-VI 16  LearKönig Lear deOpéra National de ParisD: Luisi; R: Bieito 
 III 16  Die Meistersinger von NurnbergSixtus Beckmesser deOpéra National de ParisD: Philippe Jordan; R: Herheim 
 XII 15-I 16  Die FledermausGabriel von Eisenstein deBayerische Staatsoper, MünchenD: Kirill Petrenko / Lyniv; R: Lehberger 
 XI-XII 15  Le nozze di FigaroIl conte Almaviva itDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober; R: Hampe 
 X 15  ArabellaMandryka deSächsische Staatsoper, DresdenD: C Thielemann; R: F Klepper 
 IX 15  LuluDr SchönBayerische Staatsoper, MünchenD: C Meister; R: Tcherniakov 
 VII-VIII 15  Die Eroberung von MexicoCortez deSalzburger FestspieleD: Metzmacher; R: L Bondy 
 V-VI 15  LuluDr Schön deBayerische Staatsoper, MünchenD: Kirill Petrenko; R: Tcherniakov 
 III-IV 15  Il prigionieroDer Gefangene itOper KölnD: Feltz; R: Bothe 
 III-IV 15  Ich wandte michBaß-Solo deOper KölnD: Feltz; R: Bothe 
 II 15  SchwanengesangBaritonoLa Monnaie/De Munt, Bruxelles
 I-II 15  Hansel und GretelPeterTeatro Real de MadridD: Paul Daniel / Diego Rodríguez; R: L Pelly / Bonas 
 XII 14-I 15  Die lustige WitweGraf Danilo deOper KölnD: Piollet;
 X 14  CapriccioDer Graf deLyric Opera of ChicagoD: Andrew Davis; R: John Cox / McClintock 
 VIII 14  ConcertbaritoneCopenhagen Opera Festival, KøbenhavnD: Sagsted;
VI 14  The Rake's ProgressNick ShadowTeatro Regio di TorinoD: Noseda; R: McVicar 
V 14  LearKönig LearStaatsoper HamburgD: Simone Young; R: Karoline Gruber 
IV 14  ParsifalAmfortas deDeutsche Oper BerlinD: Axel Kober; R: Philipp Stölzl / Kurotschka 
III 14  Le nozze di FigaroIl conte AlmavivaTheater an der WienD: N Harnoncourt;
II-VII 14  Le nozze di FigaroIl conte Almaviva itDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Altstaedt; R: Hampe 
XII 13-I 14  Die FledermausGabriel von EisensteinOper KölnD: Prießnitz;
XII 13-I 14  Die FledermausGabriel von EisensteinLyric Opera of ChicagoD: Stare; R: E Meeker 
IX 13  The Rake's ProgressNick Shadow enTheater an der WienD: M Boder; R: Kušej 
VII 13  CapriccioDer GrafRoyal Opera, LondonD: Andrew Davis;
VI 13  CapriccioDer GrafWiener StaatsoperD: Eschenbach; R: Marco Arturo Marelli 
V 13  Tristan und IsoldeKurwenal deStaatsoper HamburgD: Simone Young; R: Berghaus 
IV-VI 13  Eugene OneginEugen Onegin ruStaatsoper HannoverD: Repušić; R: Kerkhof 
IV-V 13  Die Meistersinger von NurnbergSixtus BeckmesserStaatsoper HamburgD: Simone Young; R: Peter Konwitschny 
II-III 13  Die Meistersinger von NurnbergBeckmesser deLyric Opera of ChicagoD: Andrew Davis; R: McVicar / Marie Lambert 
XII 12  Die FledermausGabriel von EisensteinBayerische Staatsoper, MünchenD: Carignani; R: L Haußmann / Lehberger 
XI 12  Iphigenie en AulideAgamemnon frTheater an der WienD: A De Marchi; R: Torsten Fischer 
IX 12  CapriccioDer Graf deOpéra National de ParisD: Philippe Jordan; R: Carsen 
V-VII 12  The Rake's ProgressNick Shadow enDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Axel Kober; R: Hartmannshenn 
II-IV 12  Die lustige WitweGraf Danilo deOpéra National de ParisD: A Fisch; R: Lavelli 
I-II 12  LearKönig LearStaatsoper HamburgD: Simone Young; R: Karoline Gruber 
XII 11  Die FledermausGabriel von EisensteinBayerische Staatsoper, MünchenD: Carignani; R: L Haußmann / Lehberger 
IX 11  Don GiovanniDon GiovanniWiener StaatsoperD: Patrick Lange; R: Martinoty 
VIII 11  RecitalBaritoneEdinburgh International Festival
VIII 11  Cosi fan tutteDon Alfonso itSalzburger FestspieleD: Minkowski; R: C Guth 
VI-VII 11  Eugene OneginJevgeni OnjeginDe Nationale Opera, AmsterdamD: Mariss Jansons; R: Herheim 
III 11  ArabellaMandrykaWiener StaatsoperD: U Schirmer; R: Bechtolf 
II-III 11  ArabellaMandrykaSächsische Staatsoper, DresdenD: Beermann; R: H Hollmann 
XII 10  Die FledermausGabriel von EisensteinBayerische Staatsoper, MünchenD: Carignani; R: L Haußmann / Lehberger 
IX-X 10  Le nozze di FigaroIl conte AlmavivaLos Angeles Opera D: P Domingo / Gursky; R: I Judge