Burcu Uyar, soprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Burcu Uyar

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Boris Orlob[Gen, var]
 Stage Door[Itálie, var]

Osobní/jiné webové stránky
 http://burcuuyar.net

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 IV 15  Lucia di LammermoorLuciaMérignacD: Brécourt; R: Olivier Desbordes 
 III 15  Lucia di LammermoorLucia itClermont-FerrandD: Brécourt; R: Olivier Desbordes 
 I-III 15  Die ZauberfloteNattens dronningKøbenhavn(KGL)D: Rory McDonald / Wengeroth; R: Marco Arturo Marelli 
 X 14-IV 15  Die ZauberfloteDie Königin der NachtLeipzigD: U Schirmer / Carnall; R: Nürnberger 
 IX 14  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht deVichyD: Veses; R: Halmen / Vigié 
 VI 14  Don GiovanniDonna Anna itGentD: Alexander Joel; R: Guy Joosten 
 III-VI 14  Don GiovanniDonna Anna itBerlin(Deutsche)D: Layer; R: Roland Schwab 
 III-V 14  Lucia di LammermoorLuciaBerlin(Deutsche)D: G Calvo / Repušić; R: Sanjust 
 I-II 14  Lucia di LammermoorLuciaMarseilleD: Guingal; R: Bélier-Garcia 
 X 13-V 14  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht deBerlin(Deutsche)D: Repušić / Gnann; R: Günter Krämer 
 X 13-III 14  Die ZauberfloteDie Königin der NachtLeipzigD: Carnall; R: Nürnberger 
 V 13  Il trionfo di CleliaLarissaBolognaD: De Risio; R: Nigel Lowery 
 III 13  La traviataVioletta ValéryLecceD: Min Chung; R: Lindsay Kemp 
 XII 12-I 13  Lucia di LammermoorLucia itBerlin(Deutsche)D: G Calvo; R: Sanjust 
 XI 12  Die ZauberflotesopraanAmsterdam(CG)D: R Jacobs;
 X 12  Romeo et JulietteJuliette frSassariD: Alapont; R: A Cigni 
 IX 12  Don GiovanniDonna AnnaBariD: R Abbado; R: Martone 
VI 12  Il trionfo di CleliaNoRole itLondon(Linbury)R: Nigel Lowery 
VI 12  Die ZauberfloteLa Reine de la NuitMarseilleD: K Montgomery; R: Scarpitta 
III 12  Lucia di LammermoorLucia itTel AvivD: Oren / Y Steckler; R: Sagi 
II 12  Il trionfo di CleliaLarissaAthens(Megaron)D: G Petrou; R: Nigel Lowery 
I 12  Lucia di LammermoorLuciaRovigoD: Francesco Rosa; R: Poda 
XI-XII 11  Don GiovanniDonna Anna itBerlin(Deutsche)D: Rogister; R: Roland Schwab 
XI 11-VI 12  Lucia di LammermoorLucia itBerlin(Deutsche)D: G Calvo / Rizzi-Brignoli; R: Sanjust 
XI 11-VI 12  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht deBerlin(Deutsche)D: Foremny / Keast / Rogister; R: Günter Krämer 
X 11  Lucia di LammermoorLuciaPadovaD: Francesco Rosa; R: Poda 
IV 11  Don GiovanniDonna AnnaMarseilleD: Theodor Guschlbauer; R: Bélier-Garcia 
IV 11  La bohemeMimìClermont-FerrandD: Trottein; R: Olivier Desbordes 
III 11  La bohemeMimìMassyD: Trottein; R: Olivier Desbordes 
II 11  Dialogues des CarmelitesSchwester Konstanze frBerlin(Deutsche)D: Y Abel; R: Günter Krämer 
I 11  Die ZauberfloteDie Königin der NachtSalzburg(Mozarteum)D: R Jacobs;
XI 10-V 11  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht deBerlin(Deutsche)D: Rogister / Foremny; R: Günter Krämer 
VI 10  ArabellaFiakermilli deBerlin(Deutsche)D: U Schirmer; R: von Pfeil 
IV 10  SiegfriedEin Waldvogel deBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Götz Friedrich 
III 10  Lucia di LammermoorLucia itBerlin(Deutsche)D: Ranzani; R: Sanjust 
III 10  Die ZauberfloteLa Reine de la NuitMassyD: Suhubiette; R: Eric Perez 
XII 09  Hansel und GretelSandmännchen/Taumännchen deBerlin(Deutsche)D: Markus L Frank; R: Homoki 
XII 09-I 10  RigolettoGilda itBerlin(Deutsche)D: Arrivabeni; R: Neuenfels 
XII 09  Die ZauberfloteLa Reine de la nuitClermont-FerrandD: Trottein; R: Eric Perez 
XI 09  Le nozze di FigaroBarbarina itBerlin(Deutsche)D: C Meister; R: Götz Friedrich 
X-XI 09  Carmina BuranaSopranBerlin(Deutsche)D: Spaulding; R: Götz Friedrich / P Sykora 
X 09  ManonManonAngersD: C Diederich; R: Auphan / Coudray 
IX-X 09  ManonManonNantesD: C Diederich; R: Auphan / Coudray 
IX-XII 09  Die Frau ohne SchattenKinderstimmen / Stimmen der Ungeborenen deBerlin(Deutsche)D: U Schirmer / Rogister / Axel Kober; R: Kirsten Harms 
IX-XII 09  Die Frau ohne SchattenDie Stimme des Falken deBerlin(Deutsche)D: U Schirmer / Rogister / Axel Kober; R: Kirsten Harms 
IX-XII 09  Die Frau ohne Schatten1. Dienerin deBerlin(Deutsche)D: U Schirmer / Rogister / Axel Kober; R: Kirsten Harms 
IX 09-VII 10  CarmenFrasquita frBerlin(Deutsche)D: Campellone / Y Abel; R: Schuhmacher 
IX 09-IV 10  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht deBerlin(Deutsche)D: Foremny / Rogister; R: Günter Krämer 
VII-VIII 09  Die ZauberfloteLa Reine de la NuitSaint-CéréD: Suhubiette; R: Eric Perez 
VII-VIII 09  La traviataVioletta ValérySaint-CéréD: Trottein; R: Olivier Desbordes 
V 09  Lucia di LammermoorLuciaDijon(Opera)D: C Schnitzler; R: Oliviers Desbordes 
III-VII 09  CarmenFrasquita frBerlin(Deutsche)D: Y Abel; R: Jürgen Gosch 
II 09  Ariadne auf NaxosNajadeBerlin(Deutsche)D: J Lacombe; R: Carsen 
XII 08-I 09  The Cunning Little VixenPepik, Grille, Eichelhäher deBerlin(Deutsche)D: Zagrosek; R: Thalbach 
XII 08  Hansel und GretelSandmännchen / Taumännchen deBerlin(Deutsche)D: Foremny; R: Homoki 
XII 08-III 09  Lucia di LammermoorLucia itBerlin(Deutsche)D: Martinenghi / Rizzi-Brignoli; R: Sanjust 
IX 08-V 09  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht deBerlin(Deutsche)D: T Rösner / Foremny / Zagrosek; R: Günter Krämer