Carola Höhn, soprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Carola Höhn

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 BOKA[Gen, Svět]
 Bluemel[Gen, Svět]
 Hartmut Haase


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI 15  Ariadne auf NaxosEchoBerlin(UDL)D: Metzmacher; R: Neuenfels 
 XI 14  Die WalkureSieglindeHalle(Oper)D: A Henning; R: Hansgünther Heyme 
 X 14-V 15  Die Zauberflote1. DameBerlin(UDL)D: Soltesz / Sebastian Weigle; R: August Everding 
 III 14  The Tsar's BridePetrovnaMilano(Scala)D: Barenboim; R: Tcherniakov 
 II 14  Die WalkureSieglinde deHalle(Oper)D: A Henning; R: Hansgünther Heyme 
 XI 13-III 14  Die Zauberflote1. DameBerlin(UDL)D: Märtig; R: August Everding 
 X-XI 13  The Tsar's BridePetrowna ruBerlin(UDL)D: Barenboim / Vitlin; R: Tcherniakov 
 VIII 13  Die WalkureHelmwigeLuzern(Fest)D: Jonathan Nott;
 VII 13  Die WalkureOrtlinde deLondon(Proms)D: Barenboim;
 VI 13  Die WalkureOrlindeMilano(Scala)D: Barenboim; R: Cassiers 
 II-VI 13  Die WalkureOrtlinde deParis(Opera)D: Philippe Jordan; R: Günter Krämer 
 I-III 13  Die WalkureSieglindeHalle(Oper)D: K Steffens; R: Hansgünther Heyme 
 XII 12  Der RosenkavalierMarianne Leitmetzerin deBerlin(UDL)D: Rattle; R: Nicolas Brieger 
 XI 12-V 13  Die Zauberflote1. DameBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
 X 12-IV 13  Die WalkureOrtlinde deBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
IV 12  Die WalkureOrtlindeBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
III-IV 12  Wahnsinn, das ist die Seele der HandlungNoRoleBerlin(UDL)D: Harry Lyth; R: Höckmayr 
XI 11-I 12  Die Zauberflote1. DameBerlin(UDL)D: Salemkour; R: August Everding 
XI-XII 11  La cenerentolaHartwigeBerlin(UDL)D: Weissenburger / Walenciak / Riojas; R: Eva-Maria Weiß 
X-XI 11  NormaClotilde itBerlin(UDL)D: Yurkevych;
IX 11  Die WalkureSieglindeHalle(Oper)D: K Steffens; R: Hansgünther Heyme 
V-VI 11  Elektra4. MagdBerlin(UDL)D: J Debus; R: D Dorn 
V 11  TannhauserElisabethAltenburgD: Troester; R: Kochheim 
IV 11  Die WalkureOrtlindeBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
XII 10-I 11  Die WalkureOrtlindeMilano(Scala)D: Barenboim; R: Cassiers 
XII 10-V 11  Die Zauberflote1. DameBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
III-VI 10  TannhauserElisabethGeraD: E Solén; R: Kochheim 
XII 09-I 10  Die Zauberflote1. DameBerlin(UDL)D: Beermann / Salemkour; R: August Everding 
V-VI 09  Elektra4. MagdBerlin(UDL)D: M Boder; R: D Dorn 
IV 09  MacbethUna Dama itBerlin(UDL)D: Salemkour; R: Mussbach 
III-IV 09  AidaLa Grande SacerdotessaBerlin(UDL)D: Barenboim / Salemkour; R: Halmen 
III 09  ParsifalII 2 Blumenmädchen deBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Eichinger 
XII 08-VII 09  Die Zauberflote1. DameBerlin(UDL)D: D Ettinger / Salemkour / Beermann; R: August Everding 
XI 08-VII 09  HolderlinF3Berlin(UDL)D: Peter Ruzicka;