Christa Mayer, mezzosoprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Christa Mayer

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Hilbert[Gen, Svět]
 Opera et Concert[Francie, Monako]
 Molnar[var]


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 III-VI 15  Der fliegende HollanderMary deDresden(SSO)D: Trinks; R: F Klepper 
 II-III 15  Giulio Cesare in EgittoCornelia itDresden(SSO)D: A De Marchi; R: Jens Daniel Herzog 
 I-II 15  Pelleas et MelisandeGeneviève frDresden(SSO)D: M Franck; R: l Ollé 
 XII 14  Der RosenkavalierAnninaDresden(SSO)D: C Thielemann; R: Uwe Eric Laufenberg 
 XI-XII 14  Elektra3. Magd deDresden(SSO)D: Koenigs; R: Barbara Frey 
 IX-XI 14  DaphneGaea deDresden(SSO)D: Omer Meir Wellber; R: Torsten Fischer 
 VII-VIII 14  Der fliegende HollanderMaryBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: Jan Philipp Gloger 
 IV-VI 14  AlcinaBradamante itDresden(SSO)D: Mühlbach; R: Jan Philipp Gloger 
 II-III 14  GuntramEine alte Frau deDresden(SSO)D: Omer Meir Wellber;
 I-VI 14  Elektra3. Magd deDresden(SSO)D: C Thielemann; R: Barbara Frey 
 XII 13-I 14  Madama ButterflySuzuki itDresden(SSO)D: Pier Giorgio Morandi; R: Jahns 
 XI-XII 13  Tristan und IsoldeBrangäneDresden(SSO)D: A Fisch; R: Marco Arturo Marelli 
 X 13  Der RosenkavalierAnnina deDresden(SSO)D: C Thielemann; R: Uwe Eric Laufenberg 
 IX 13  SiegfriedErdaLuzern(Fest)D: Jonathan Nott;
 VIII 13  Das RheingoldErdaLuzern(Fest)D: Jonathan Nott;
 VIII 13-VII 14  Der fliegende HollanderMary deDresden(SSO)D: Trinks; R: F Klepper 
VII-VIII 13  Der fliegende HollanderMaryBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: Jan Philipp Gloger 
VI 13  Gotterdammerung1. Norn deHamburg(SO)D: Simone Young; R: C Guth 
V 13  SiegfriedErdaHamburg(SO)D: Simone Young; R: C Guth 
V 13  Das RheingoldErda deHamburg(SO)D: Simone Young; R: C Guth 
IV-VI 13  Prinz BusselDie Bärfrau deDresden(SSO)D: Wulff-Woesten; R: Simeonova 
III-IV 13  AlcinaBradamante itDresden(SSO)D: Mühlbach; R: Jan Philipp Gloger 
I-VI 13  OrlandoOrlandoDresden(SSO)D: Jonathan Darlington; R: Kriegenburg 
XII 12  SiegfriedNoRoleSevilla(Maestranza)D: P Halffter; R: Padrissa / A Aguilera / La Fura dels Baus 
X 12-VI 13  Die Zauberflote3. DameDresden(SSO)D: Julia Jones / Mühlbach / Klingele; R: A Freyer 
X 12  ConcertNoRoleDresden(SSO)D: Fournillier;
IX 12  Der fliegende HollanderMaryBarcelona(Liceu)D: Sebastian Weigle;
VII-VIII 12  Der fliegende HollanderMaryBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: Jan Philipp Gloger 
IV 12  Die tote StadtBrigittaBilbao(ABAO) D: Stephan Anton Reck; R: Willy Decker 
III-VI 12  La DirindinaLa DirindinaDresden(SSO)D: Venanzoni;
II-VI 12  LuluGräfin Geschwitz deDresden(SSO)D: C Meister; R: Herheim 
I-VII 12  Die Zauberflote3. DameDresden(SSO)D: Sebastian Weigle; R: A Freyer 
X 11-VII 12  AlcinaBradamante itDresden(SSO)D: Mühlbach; R: Jan Philipp Gloger 
IV-V 11  L'incoronazione di PoppeaOttavia itDresden(SSO)D: Dubrovsky; R: F Klepper 
III-VI 11  Die Zauberflote3. Dame deDresden(SSO)D: Luisotti / Klingele; R: A Freyer 
I-II 11  Tristan und IsoldeBrangäneDresden(SSO)D: A Fisch; R: Marco Arturo Marelli 
I 11  IolantaMarta ruDresden(SSO)D: V Jurowski;
X 10  DaphneGaea deDresden(SSO)D: Omer Meir Wellber; R: Torsten Fischer 
VIII 10  GotterdammerungWaltrauteBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst 
VII-VIII 10  SiegfriedErdaBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst 
VII-VIII 10  Das RheingoldErdaBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst