Christoph Plessers :: Plán představení 
*Veřejná stránka   >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Christoph Plessers

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VII 17  CarmenMoralès frTheater KoblenzD: E Delamboye / Suganandarajah; R: Nicklich 
 III-VI 17  GlareMichael enTheater KoblenzD: Huschke; R: Waltraud Lehner 
 I-IV 17  Der RosenkavalierHerr von FaninalTheater KoblenzD: E Delamboye; R: Dietze 
 XII 16  Die ZauberflotePapagenoTheater KoblenzD: E Delamboye; R: Däuper 
 IX 16-I 17  Le nozze di FigaroIl conte Almaviva itTheater KoblenzD: Suganandarajah; R: Romero Mora 
 V-VI 16  Eugene OneginOnegin ruZomeropera Alden Biesen, BilzenD: E Delamboye / Suganandarajah; R: Carlos Wagner 
 V-VI 16  A Streetcar named DesireSteve HubbellTheater KoblenzD: E Delamboye; R: Dietze 
 II-VII 16  L'elisir d'amoreBelcore itTheater KoblenzD: Giuliano Betta; R: von Pfeil 
 I-VI 16  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyBillTheater KoblenzD: Suganandarajah; R: Lobbes 
 XII 15  Die ZauberflotePapagenoTheater KoblenzD: E Delamboye; R: Däuper 
 IX 15-II 16  FidelioDon Fernando deTheater KoblenzD: E Delamboye; R: Dietze 
 V-VII 15  Peter GrimesNed KeeneTheater KoblenzD: E Delamboye; R: Dietze 
 III-V 15  Eugene OneginEugen Onegin ruTheater KoblenzD: Suganandarajah; R: Carlos Wagner 
 I-IV 15  ToscaSciarroneTheater KoblenzD: Giuliano Betta; R: Nicklich 
 XII 14  Die ZauberflotePapagenoTheater KoblenzD: E Delamboye; R: Däuper 
 X 14-II 15  Emilia GalottiMarinelliTheater KoblenzD: E Delamboye; R: Goerden 
 IX 14-VII 15  Samson et Dalila2. Philistin frTheater KoblenzD: Bousso; R: Waltraud Lehner 
V-VII 14  Il barbiere di SivigliaFigaroTheater KoblenzD: Suganandarajah; R: B Baron 
III-VI 14  Salome1. NazareneTheater KoblenzD: E Delamboye / Bousso; R: Dietze 
I-V 14  Prodana nevestaKruschinaTheater KoblenzD: Bousso; R: Münstermann 
XII 13  Die ZauberflotePapagenoTheater KoblenzD: E Delamboye; R: Däuper / Inga Schulte 
XI 13-VI 14  Die FledermausDr FalkeTheater KoblenzD: E Delamboye; R: Däuper 
IX 13-II 14  Der FreischutzOttokarTheater KoblenzD: E Delamboye; R: Kochheim 
IV-VI 13  RigolettoMarulloTheater KoblenzD: Suganandarajah; R: Wiesmüller 
II-V 13  Hansel und GretelPeterTheater KoblenzD: E Delamboye; R: Kathrin Prick 
XII 12-V 13  EvitaPerónTheater KoblenzD: Bruckmann; R: Dietze 
XII 12-I 13  Die ZauberflotePapagenoTheater KoblenzD: E Delamboye; R: Däuper 
XI 12-II 13  The Rake's ProgressKeeper of the madhouseTheater KoblenzD: E Delamboye; R: Wiesmüller