Claus Guth, Režisér :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Claus Guth

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.clausguth.de

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 V-VI 16  JulietteRežisérBerlin(UDL)D: Barenboim / Hindoyan;
 V 16  Don GiovanniRežisérAmsterdam(NO)D: Marc Albrecht;
 IV-V 16  RigolettoRežisérParis(Opera)D: Luisotti / P Morandi;
 IV 16  ParsifalRežisérMadrid(Real)D: S Bychkov / Weigold;
 III-IV 16  Suor AngelicaRežisérFrankfurt(Oper)D: Hrůša;
 III-IV 16  Gianni SchicchiRežisérFrankfurt(Oper)D: Hrůša;
 III-IV 16  Il tabarroRežisérFrankfurt(Oper)D: Hrůša;
 II 16  Le nozze di FigaroRežisérToronto(COC)D: J Debus / Jordan de Souza;
 I-II 16  The Turn of the ScrewRežisérBerlin(UDL)D: Moulds;
 I-IV 16  SalomeRežisérBerlin(Deutsche)D: Altinoglu;
 I-II 16  Der RosenkavalierRežisérFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle;
 XII 15  Don GiovanniRežisérBerlin(UDL)D: Massimo Zanetti;
 X 15  L'incoronazione di PoppeaRežisérWien(Theater)D: Jean-Christophe Spinosi;
 VIII 15  FidelioRežisérSalzburg(Fest)D: Welser-Möst;
 VI 15  Simon BoccanegraRežisérHamburg(SO)D: Simone Young;
 V-VII 15  Der RosenkavalierRežisérFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle;
 II-III 15  Ariadne auf NaxosRežisérZurich(Oper)D: Luisi;
 I-II 15  Tristan und IsoldeRežisérZurich(Oper)D: J Fiore;
 XI-XII 14  The Turn of the ScrewRežisérBerlin(UDL)D: I Bolton;
 X-XI 14  TannhauserRežisérWien(SO)D: Myung-Whun Chung;
 VI 14  Aschemond oder The Fairy QueenRežisérBerlin(UDL)D: M Boder / Bayl;
 VI-VII 14  Cosi fan tuttesets itMilano(Scala)D: Barenboim / K Steffens; R: C Guth 
 VI-VII 14  Cosi fan tutteRežisérMilano(Scala)D: Barenboim / K Steffens;
 IV 14  The MessiahRežisérWien(Theater)D: Rousset;
 III-IV 14  Die Frau ohne SchattenRežisérLondon(RO)D: S Bychkov;
 II-III 14  DaphneRežisérFrankfurt(Oper)D: Blunier;
 I 14  L'orfeoRežisérNancyD: Rousset;
 XII 13  LazarusRežisérWien(Theater)D: M Boder;
 X-XI 13  Don GiovanniRežisérBerlin(UDL)D: Barenboim;
VI-VII 13  Lucio SillaRežisérBarcelona(Liceu)D: Bicket;
VI 13  Aschemond oder The Fairy QueenRežisérBerlin(UDL)D: M Boder / Bayl;
VI-VII 13  Il barbiere di SivigliaRežisérDuisburg
VI 13  GotterdammerungRežisérHamburg(SO)D: Simone Young;
V 13  SiegfriedRežisérHamburg(SO)D: Simone Young;
V 13  Die WalkureRežisérHamburg(SO)D: Simone Young;
V 13  Das RheingoldRežisérHamburg(SO)D: Simone Young;
V-VI 13  Un ballo in mascheraRežisérFrankfurt(Oper)D: Karampini;
IV-V 13  Simon BoccanegraRežisérGöteborgD: Andretta;
III-IV 13  ParsifalRežisérZurich(Oper)D: M Franck;
III 13  SehnSuchtMeerRežisérDusseldorfD: Axel Kober;
I-VII 13  Il barbiere di SivigliaRežisérDusseldorf
XII 12  LohengrinRežisérMilano(Scala)D: Barenboim;
XI-XII 12  Pelleas et MelisandeRežisérFrankfurt(Oper)D: Layer;
X 12-II 13  Il barbiere di SivigliaRežisérLeipzigD: Bramall / W Lacey;
IX 12  Il ritorno d'Ulisse in patriaRežisérWien(Theater)D: Rousset;
IV-V 12  Luisa MillerRežisérMünchen(SO)D: Carignani;
III-V 12  Il barbiere di SivigliaRežisérDuisburgD: Axel Kober / G Betta;
III 12  Die Frau ohne SchattenRežisérMilano(Scala)D: S Bychkov;
II-III 12  GotterdammerungRežisérHamburg(SO)D: Simone Young;
II-III 12  SiegfriedRežisérHamburg(SO)D: Simone Young;
II 12  Ariadne auf NaxosRežisérZurich(Oper)D: Schneider.cond;
II-III 12  Die WalkureRežisérHamburg(SO)D: Simone Young;
I-III 12  Das RheingoldRežisérHamburg(SO)D: Simone Young;
I-IV 12  Il barbiere di SivigliaRežisérLeipzigD: W Lacey;
XII 11-VII 12  Il barbiere di SivigliaRežisérDusseldorfD: Axel Kober / G Betta;
XI 11-III 12  TannhauserRežisérWien(SO)D: Welser-Möst / Bertrand de Billy;
X 11  ParsifalRežisérZurich(Oper)D: D Gatti;
VIII 11  Don GiovanniRežisérSalzburg(Fest)D: Nézet-Séguin;
VIII 11  Cosi fan tutteRežisérSalzburg(Fest)D: Minkowski;
VII-VIII 11  Le nozze di FigaroRežisérSalzburg(Fest)D: Ticciati;
VI-VII 11  ParsifalRežisérZurich(Oper)D: D Gatti;
VI-VII 11  Ariane et Barbe-bleueRežisérBarcelona(Liceu)D: Denève;
III-IV 11  SiegfriedRežisérHamburg(SO)D: Simone Young;
III-IV 11  Die WalkureRežisérHamburg(SO)D: Simone Young;
III-IV 11  DaphneRežisérFrankfurt(Oper)D: Hans Drewanz;
III-IV 11  Das RheingoldRežisérHamburg(SO)D: Simone Young;
II-III 11  ParsifalRežisérBarcelona(Liceu)D: M Boder;
I 11  Luisa MillerRežisérMünchen(SO)D: Bertrand de Billy;
X 10-IV 11  GotterdammerungRežisérHamburg(SO)D: Simone Young;
X 10  Tristan und IsoldeRežisérZurich(Oper)D: Haitink;
IX 10  TannhauserRežisérWien(SO)D: Welser-Möst;
IX 10-VI 11  Il barbiere di SivigliaRežisérLeipzigD: W Lacey / A Schüller;
VIII 10  Don GiovanniRežisérSalzburg(Fest)D: Nézet-Séguin;