Cornel Frey, tenor :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Cornel Frey

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Opera4u[var]
 Agentur Guelzow


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI-VII 16  FalstaffBardolfo itHessiches Staatstheater WiesbadenD: McFall; R: Spuck / Beka Savić 
 VI-VII 16  Trouble in TahitiBoy 1 enDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Chestnut; R: Westerbarkei 
 IV-V 16  Le coq d'orAstrologe ruDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober / Shokhakimov; R: Dmitry Bertman 
 II-III 16  Ariadne auf NaxosBrighella deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: W Chien; R: Dietrich Hilsdorf 
 II-V 16  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrillo deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Klingele; R: Fricsay 
 I-III 16  Der fliegende HollanderSteuermann deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Lukas Beikircher; R: A Dresen 
 I-IV 16  ToscaSpoletta itDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: E Dovico; R: Dietrich Hilsdorf 
 XII 15-I 16  Hansel und GretelDie Knusperhexe deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Axel Kober / Lukas Beikircher; R: Meyer-Hanno / Mertel 
 XII 15  TurandotPong itDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Axel Kober / W Chien; R: Huan-Hsiung Li 
 XI 15-II 16  Hansel und GretelDie Knusperhexe deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober / Lukas Beikircher; R: Meyer-Hanno / Mertel 
 XI 15-VI 16  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrillo deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Klingele; R: Fricsay 
 III-V 15  AidaUn messaggero itDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Axel Kober / W Chien; R: Himmelmann 
 III-VI 15  Ronja RaubertochterBorkaDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Lukas Beikircher / C Stöcker; R: Johannes Schmid 
 II-V 15  Ronja RaubertochterBorkaDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Lukas Beikircher / C Stöcker; R: Johannes Schmid 
 I-II 15  Der fliegende HollanderSteuermann deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober / Lukas Beikircher; R: A Dresen 
 I-V 15  Il tabarroLiedverkäufer itDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf 
 XII 14-II 15  La traviataGastone itDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Christopher Ward / Lukas Beikircher; R: Homoki 
 XII 14-II 15  Hansel und GretelDie Knusperhexe deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Lukas Beikircher / W Chien; R: Meyer-Hanno 
 XII 14-II 15  Die CsardasfurstinGraf Boni Káncsiánu deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Chestnut; R: Rechi 
 XI-XII 14  AidaUn messaggero itDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober / W Chien; R: Himmelmann 
 XI 14-I 15  Hansel und GretelDie Knusperhexe deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Lukas Beikircher / W Chien; R: Meyer-Hanno 
 X-XI 14  Der fliegende HollanderSteuermann deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Axel Kober / Lukas Beikircher; R: A Dresen 
 IX 14-V 15  Ariadne auf NaxosBrighella deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf 
 IX-XI 14  La traviataGastoneDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Christopher Ward / Lukas Beikircher; R: Homoki 
 VI 14  ReigenPolicistaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: R Gupta; R: Georges Delnon 
 V-VI 14  NormaFlavio itDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Bellincampi; R: Werner Schroeter 
 IV 14  ReigenDer PolizistSchwetzingen FestspieleD: R Gupta; R: George Delnon 
 IV 14  NormaFlavio itDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Bellincampi; R: Werner Schroeter 
 II-VII 14  La traviataGastone itDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Lukas Beikircher; R: Homoki 
 I 14  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrillo deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: W Chien; R: Fricsay 
 XII 13-IV 14  Die CsardasfurstinGraf Boni Káncsiánu deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Lukas Beikircher / Chestnut; R: Rechi 
 XI 13-VI 14  Die Zauberflote (reduction)Tamino deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Ville Enckelmann / C Stöcker; R: Klimo 
 XI 13  Billy BuddDer Neuling enDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Peter Hirsch; R: I Karaman 
 X-XII 13  La traviataGastone itDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Lukas Beikircher; R: Homoki 
 IX 13  Die Zauberflote (reduction)Tamino deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Ville Enckelmann / C Stöcker; R: Klimo 
VI-VII 13  Barbe-bleueLe roi BobêcheStyriarte, GrazD: Nikolaus Harnoncourt; R: Philipp Harnoncourt 
V 13  Salome1. Jude deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Georg Fritzsch / W Chien; R: Tatjana Gürbaca 
III-VII 13  Die Prinzessin auf der ErbseDer Prinz deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Altstaedt / C Stöcker; R: Tiedt 
III 13  Tristan und IsoldeEin HirtStaatstheater BraunschweigD: Alexander Joel; R: Yona Kim 
II-III 13  ToscaSpoletta itDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: E Dovico; R: Dietrich Hilsdorf 
I-V 13  Die Prinzessin auf der ErbseDer Prinz deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Altstaedt / C Stöcker; R: Tiedt 
XII 12-V 13  CarmenDancaïro frDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Altstaedt / Ralf Lange; R: Carlos Wagner 
XI 12-III 13  CarmenDancaïro frDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Altstaedt / Ralf Lange / Bayl; R: Carlos Wagner 
XI 12-IV 13  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrillo deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: W Chien / Chestnut; R: Fricsay 
XI 12-III 13  Salome1. Jude deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Georg Fritzsch / W Chien; R: Tatjana Gürbaca 
X-XI 12  PagliacciBeppe itDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: E Dovico; R: Loy 
X 12-V 13  Die CsardasfurstinGraf Boni Káncsiánu deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: W Koloseus; R: Rechi 
IX 12-V 13  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrilloAalto-Musiktheater EssenD: C Poppen / Perplies; R: Mijnssen 
IX-XII 12  ToscaSpoletta itDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: E Dovico; R: Dietrich Hilsdorf 
VI 12  The Cunning Little VixenSchoolmasterMünchener StaatstheaterD: Kowalewitz; R: Rosamund Gilmore 
I-III 12  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyFattyMünchener StaatstheaterD: Kowalewitz; R: Schulte-Michels 
I-IV 12  L'italiana in AlgeriLindoro itMünchener StaatstheaterD: Lukas Beikircher; R: Enzinger 
XI 11-I 12  Hansel und GretelDie KnusperhexeMünchener StaatstheaterD: Lukas Beikircher; R: Kertz 
XI 11-IV 12  Die Omama im ApfelbaumJörg/WürstelmannMünchener StaatstheaterD: Reiners; R: Holger Seitz 
X-XII 11  The Love for Three OrangesTruffaldinoMünchener StaatstheaterD: Ptashnikov; R: I Karaman 
X 11  CarmenLe Remendado frBayerische Staatsoper, MünchenD: D Ettinger; R: L Wertmüller 
IX-X 11  Der geduldige SokratesMelitoMünchener StaatstheaterD: J Andresen; R: Axel Köhler 
IX 11-VI 12  Die ZauberfloteMonostatosMünchener StaatstheaterD: Reiners; R: Rosamund Gilmore 
VI-VII 11  Der geduldige SokratesPithoMünchener StaatstheaterD: J Andresen; R: Axel Köhler 
V-VII 11  The Love for Three OrangesTruffaldinoMünchener StaatstheaterR: I Karaman 
II-V 11  Orphee aux enfersOrpheusMünchener StaatstheaterD: Kowalewitz / J Andresen; R: J Schall 
XII 10-I 11  Hansel und GretelDie KnusperhexeMünchener StaatstheaterD: Ptashnikov; R: Kertz 
XII 10-V 11  Die FledermausDr BlindMünchener StaatstheaterD: Kowalewitz; R: Ulrich Peters 
X-XII 10  Die Omama im ApfelbaumJörg / WürstelmannMünchener StaatstheaterD: Reiners; R: Holger Seitz 
X-XII 10  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyFattyMünchener StaatstheaterD: Kowalewitz / Liviu Petcu; R: Schulte-Michels 
IX 10-I 11  My Fair Lady2. CockneyMünchener StaatstheaterD: Kussel / Reiners; R: August Everding 
IX 10-V 11  Die ZauberfloteMonostatosMünchener StaatstheaterD: David Stahl; R: Rosamund Gilmore