Cornel Frey, tenor :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Cornel Frey

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Opera4u[var]
 Agentur Guelzow


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 V-VI 14  NormaFlavio itDusseldorfD: Bellincampi; R: Schroeter 
 IV 14  NormaFlavio itDuisburgD: Bellincampi; R: Schroeter 
 II-VII 14  La traviataGastone itDusseldorfD: Lukas Beikircher; R: Homoki 
 I 14  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrillo deDuisburgD: W Chien; R: Fricsay 
 XII 13-IV 14  Die CsardasfurstinGraf Boni Káncsiánu deDusseldorfD: Lukas Beikircher / Chestnut; R: Rechi 
 XI 13-VI 14  Die ZauberfloteTamino deDuisburgD: Ville Enckelmann / C Stöcker; R: Klimo 
 XI 13  Billy BuddDer Neuling enDusseldorfD: Peter Hirsch; R: I Karaman 
 X-XII 13  La traviataGastone itDuisburgD: Lukas Beikircher; R: Homoki 
 IX 13  Die ZauberfloteTamino deDusseldorfD: Ville Enckelmann / C Stöcker; R: Klimo 
 VI-VII 13  Barbe-bleueLe roi BobêcheGraz(Styriarte)D: Nikolaus Harnoncourt; R: Philipp Harnoncourt 
 V 13  Salome1. Jude deDuisburgD: Georg Fritzsch / W Chien; R: Gürbaca 
 III-VII 13  Die Prinzessin auf der ErbseDer Prinz deDusseldorfD: Altstaedt / C Stöcker; R: Tiedt 
 III 13  Tristan und IsoldeEin HirtBraunschweigD: Alexander Joel; R: Yona Kim 
 II-III 13  ToscaSpoletta itDusseldorfD: E Dovico; R: Dietrich Hilsdorf 
 I-V 13  Die Prinzessin auf der ErbseDer Prinz deDuisburgD: Altstaedt / C Stöcker; R: Tiedt 
 XII 12-V 13  CarmenDancaïro frDuisburgD: Altstaedt / Ralf Lange; R: Carlos Wagner 
 XI 12-III 13  CarmenDancaïro frDusseldorfD: Altstaedt / Ralf Lange / Bayl; R: Carlos Wagner 
 XI 12-IV 13  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrillo deDusseldorfD: W Chien / Chestnut; R: Fricsay 
 XI 12-III 13  Salome1. Jude deDusseldorfD: Georg Fritzsch / W Chien; R: Gürbaca 
 X-XI 12  PagliacciBeppe itDusseldorfD: E Dovico; R: Loy 
 X 12-V 13  Die CsardasfurstinGraf Boni Káncsiánu deDuisburgD: W Koloseus; R: Rechi 
 IX 12-V 13  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrilloEssenD: Poppen / Perplies; R: Mijnssen 
 IX-XII 12  ToscaSpoletta itDuisburgD: E Dovico; R: Dietrich Hilsdorf 
VI 12  The Cunning Little VixenSchoolmasterMünchen(ST)D: Kowalewitz; R: Rosamund Gilmore 
I-III 12  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyFattyMünchen(ST)D: Kowalewitz; R: Schulte-Michels 
I-IV 12  L'italiana in AlgeriLindoro itMünchen(ST)D: Lukas Beikircher; R: Enzinger 
XI 11-I 12  Hansel und GretelDie KnusperhexeMünchen(ST)D: Lukas Beikircher; R: Kertz 
XI 11-IV 12  Die Omama im ApfelbaumJörg/WürstelmannMünchen(ST)D: Reiners; R: Holger Seitz 
X-XII 11  The Love for Three OrangesTruffaldinoMünchen(ST)D: Ptashnikov; R: I Karaman 
X 11  CarmenLe Remendado frMünchen(SO)D: D Ettinger; R: L Wertmüller 
IX-X 11  Der geduldige SokratesMelitoMünchen(ST)D: J Andresen; R: A Koehler 
IX 11-VI 12  Die ZauberfloteMonostatosMünchen(ST)D: Reiners; R: Rosamund Gilmore 
VI-VII 11  Der geduldige SokratesPithoMünchen(ST)D: J Andresen; R: A Koehler 
V-VII 11  The Love for Three OrangesTruffaldinoMünchen(ST)R: I Karaman 
II-V 11  Orphee aux enfersOrpheusMünchen(ST)D: Kowalewitz / J Andresen; R: J Schall 
XII 10-I 11  Hansel und GretelDie KnusperhexeMünchen(ST)D: Ptashnikov; R: Kertz 
XII 10-V 11  Die FledermausDr BlindMünchen(ST)D: Kowalewitz; R: Ulrich Peters 
X-XII 10  Die Omama im ApfelbaumJörg / WürstelmannMünchen(ST)D: Reiners; R: Holger Seitz 
X-XII 10  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyFattyMünchen(ST)D: Kowalewitz / Liviu Petcu; R: Schulte-Michels 
IX 10-I 11  My Fair Lady2. CockneyMünchen(ST)D: Kussel / Reiners; R: August Everding 
IX 10-V 11  Die ZauberfloteMonostatosMünchen(ST)D: David Stahl; R: Rosamund Gilmore 
VI 10  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyFattyMünchen(ST)D: David Stahl; R: Schulte-Michels 
V-VII 10  Die ZauberfloteMonostatosMünchen(ST)D: Henrik Nanasi; R: Rosamund Gilmore 
II-V 10  Orphee aux enfersOrpheusMünchen(ST)D: Kowalewitz; R: J Schall 
XII 09-I 10  Hansel und GretelDie KnusperhexeMünchen(ST)D: David Stahl / Eva Pons; R: Kertz 
XI 09-IV 10  Le nozze di FigaroDon BasilioMünchen(ST)D: David Stahl / Henrik Nanasi; R: A Kirchner 
X 09-I 10  Death in VeniceHotelporter/YouthMünchen(ST)D: David Stahl; R: I Karaman 
III-VI 09  Tristan und IsoldeEin Hirt / Stimme eines jungen SeemannsWuppertalD: Toshiyuki Kamioka; R: Kuck 
II-V 09  Die ZauberflotePriesterWuppertalR: von Treskow 
X 08  Ifigenia in TaurideOreste itWuppertalD: Martin Braun; R: Quetes 
VIII-XII 08  Der VogelhandlerAdamWuppertalD: Stapel; R: M Robert