Daeyoung Kim, bas :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Daeyoung Kim

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Helfricht Artists


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 XII 14-IV 15  LohengrinHeinrich der Vogler deWeimarD: S Solyom; R: T Kratzer 
 IX-XI 14  Jonny spielt aufDer Manager deWeimarD: Martin Hoff; R: Hilbrich 
 IX 14-V 15  La bohemeColline itWeimarD: Massimo Zanetti / Martin Hoff; R: Bruinier 
 V-VII 14  Jonny spielt aufDer Manager deWeimarD: Martin Hoff; R: Hilbrich 
 III 14  Don GiovanniLeporelloSeoul(National)D: Marco Zambelli; R: SunYoung Jung 
 X 13-I 14  Die Entfuhrung aus dem SerailOsmin deWeimarD: Klingele / Virin; R: Stöppler 
 IX 13-IV 14  LohengrinHeinrich der Vogler deWeimarD: S Solyom; R: T Kratzer 
VI-VII 13  CarmenZuniga frNürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Laffargue 
VI-VII 13  CarmenEscamillo frNürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Laffargue 
IV-V 13  Die Meistersinger von NurnbergHans FoltzNürnbergD: Marcus Bosch / Guido Johannes Rumstadt; R: Mouchtar-Samorai 
III-VII 13  Andrea ChenierFléville itNürnbergD: Philipp Pointner; R: Montavon 
II-III 13  Der fliegende HollanderDalandNürnbergD: Marcus Bosch / Guido Johannes Rumstadt / van Steijn; R: Malkowsky 
I-IV 13  Don GiovanniMasetto itNürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
I-IV 13  Don GiovanniLeporello itNürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
X-XII 12  La Fille du regimentSulpice frNürnbergD: Káli; R: A Baesler 
IX 12-I 13  Il trovatoreFerrando itNürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Kovalik 
VI-VII 12  La Fille du regimentSulpiceNürnbergD: Káli; R: A Baesler 
V-VI 12  Il viaggio a ReimsDon Profondo itNürnbergD: Philipp Pointner / Kennerknecht; R: Laura Scozzi 
III-VII 12  ElektraDer Pfleger des OrestNürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
II-IV 12  Der fliegende HollanderDalandNürnbergD: Marcus Bosch; R: Malkowsky 
XI 11-I 12  Die ZauberfloteSprecher / 1. PriesterNürnbergD: Perick / Andreas Paetzold; R: Laura Scozzi 
XI 11-I 12  Die Zauberflote2. Geharnischter MannNürnbergD: Perick / Andreas Paetzold; R: Laura Scozzi 
X-XII 11  ToscaSagrestano itNürnbergD: Perick; R: Jens Daniel Herzog 
X 11-I 12  Die Meistersinger von NurnbergHans FoltzNürnbergD: Marcus Bosch; R: Mouchtar-Samorai 
X-XI 11  CarmenZuniga frNürnbergD: Tardue; R: Laffargue 
VI-VII 11  ToscaSagrestano itNürnbergD: Perick; R: Jens Daniel Herzog 
II-V 11  Il viaggio a ReimsDon Profondo itNürnbergD: Philipp Pointner; R: Laura Scozzi 
I-III 11  Samson et DalilaUn vieil Hébreu frNürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Mouchtar-Samorai 
XI-XII 10  Madama ButterflyIl commissario imperialeNürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Kerstin Maria Pöhler 
X 10-I 11  Die ZauberfloteSprecher / 1. PriesterNürnbergD: Perick / Andreas Paetzold; R: Laura Scozzi 
X 10-I 11  Die Zauberflote2. Geharnischter MannNürnbergD: Perick / Andreas Paetzold; R: Laura Scozzi 
X 10-V 11  Ariadne auf NaxosTruffaldinoNürnbergD: Perick; R: Köpplinger