David Stout, baryton :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

David Stout

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Intermusica[Gen, Svět]
 Musicmakers


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI-VII 14  Don QuichotteSancho PanzaNorthingtonD: Balsadonna; R: Charles Edwards 
 II-III 14  RigolettoMonterone enLondon(ENO)D: Graeme Jenkins; R: C Alden 
 X-XI 13  Christina Regina di SveziaAxel Oxenstjerna itWexfordD: Andrew Greenwood; R: Medcalf 
 VII 13  Der Kaufmann von VenedigGratiano enBregenz(Fest)D: Erik Nielsen; R: Keith Warner 
 II 13  The Cunning Little VixenHarasta enCardiff(WNO)D: Koenigs / Phillippo; R: Pountney 
 XII 12-I 13  The MikadoPish-TushLondon(ENO)D: D Parry; R: Jonathan Miller / Tyler-Hall 
 X-XI 12  A Village Romeo and JulietThe Dark FiddlerWexfordD: Rory Macdonald; R: Medcalf / Rodula Gaitanou 
VII-VIII 12  Andrea ChenierRoucherBregenz(Fest)D: U Schirmer / Calesso; R: Keith Warner 
XI-XII 11  Eugene OneginZaretskiLondon(ENO)D: E Gardner; R: Deborah Warner 
X 11-I 12  La traviataIl barone DoupholLondon(RO)D: Latham-Koenig / Patrick Lange / Maurizio Benini; R: Eyre 
IX-X 11  RuddigoreRobin Oakapple enLeedsD: John Wilson / Henty; R: Jo Davies 
VII-VIII 11  Andrea ChenierRoucherBregenz(Fest)D: U Schirmer / Calesso; R: Keith Warner 
V-VI 11  TurandotPing itCardiff(WNO)D: Koenigs; R: C Alden 
II-III 11  Die FledermausDr Falke enCardiff(WNO)D: T Roesner; R: J Copley 
IX-X 10  Die ZauberflotePapageno enCardiff(WNO)D: Gareth Jones / Southall; R: Dominic Cooke 
VII-VIII 10  Das PortraitNikita deBregenz(Fest)D: Gergov; R: Fulljames 
VII 10  Die Meistersinger von NurnbergNachtigall deLondon(Proms)D: Koenigs;
XI 09  AlcesteHerculesLondon(Cadogan)D: Collon;
IX-X 09  Don CarlosThe Flemish DeputiesLondon(RO) D: S Bychkov; R: Hytner 
VI-VII 09  The Cunning Little VixenHarastaNorthingtonD: André de Ridder; R: D Alden 
II-III 09  La bohemeSchaunardLondon(ENO)D: Harth-Bedoya / Martin Fitzpatrick; R: Jonathan Miller 
X 08  From the House of the DeadUn prigioniero travestito da Don GiovanniPalermoD: G Ferro; R: Pountney 
VII-VIII 08  ToscaAngelottiBregenz(Fest)D: U Schirmer; R: Himmelmann