Elena Fink, soprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Elena Fink

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Životopis
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Kreft Artists[Gen, Svět]

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.elenafink.de

Kontakt
 mail@elenafink.de
 +491722578409
 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 XI 14-I 15  Hansel und GretelGretel deBonnD: J Pell; R: Franziska Severin / Mark Daniel Hirsch 
 III-IV 14  AlcinaAlcina itWuppertalD: Boris Brinkmann; R: J Weigand 
 I 14  Le ToreadorCarolineWuppertalD: Deutschmann; R: Björn Reinke 
 I-IV 14  AlcinaAlcina itLuzern(Theater)D: Howard Arman; R: Loschky 
 IX 13-IV 14  Die FledermausRosalindeWuppertalD: Frannek; R: J Weigand 
 IX 13-IV 14  Die FledermausAdeleWuppertalD: Frannek; R: J Weigand 
 VII 13  L'elisir d'amoreAdina itDessau(Theater)D: D Carlberg; R: Eimer 
 II-VI 13  Un ballo in mascheraOscar itWuppertalD: Frannek; R: J Weigand 
 I-V 13  Der Barbier von BarmenElena Hagenkötter deWuppertalD: Boris Brinkmann; R: Björn Reinke 
 I-V 13  L'elisir d'amoreAdina itOsnabruckD: D Inbal / An-Hoon Song; R: G Amaya 
 XII 12-VI 13  Orphee aux enfersEurydikeOsnabruckD: D Inbal; R: W Sutcliffe 
 XI 12-II 13  Orphee aux enfersEurydikeNürnbergD: Káli; R: Laura Scozzi 
 X 12-III 13  Gluckliche ReiseLona VonderhoffWuppertalD: E Caspari; R: J Weigand 
 X 12-I 13  Il barbiere di SivigliaRosina itWuppertalD: Frannek; R: J Weigand 
 IX 12-I 13  Der FreischutzÄnnchenWuppertalD: Frannek; R: Schwalbach 
VII 12  Orphee aux enfersEurydikeHeilbronnD: Kowalewitz / J Andresen; R: J Schall 
XI 11-V 12  Hansel und GretelGretelHagenD: Florian Ludwig; R: Borowczak 
IV-VII 11  Idomeneo re di CretaElektra itWuppertalD: Hilary Griffiths; R: C Kreusch 
XI 10-IV 11  Der Vetter aus DingsdaJulia de WerthWuppertalD: Deutschmann; R: Telfer 
IV 10  ProserpinaProserpinaWuppertalD: Frannek; R: Neuenfels 
III-VII 10  L'elisir d'amoreAdinaBonnD: C Sprenger; R: Nemirova 
II-V 10  Orphee aux enfersEurydikeMünchen(ST)D: Kowalewitz; R: J Schall 
XI 09-V 10  Orphee aux enfersEurydike deHagenD: Bernhard Steiner; R: Weber-Schallauer 
XI 09  Hansel und GretelGretelWuppertalD: Hilary Griffiths; R: J Weigand 
X 09  L'elisir d'amoreAdina itWuppertalR: Schmalöer 
IX-X 09  FidelioMarzellineWuppertalD: Hilary Griffiths; R: J Weigand 
IX 09-I 10  Die ZauberfloteDie Königin der NachtCoburgD: Seidlmeier; R: Altenbeck 
IX 09-I 10  Street SceneGreta FiorentinoHagenD: Florian Ludwig; R: Hovenbitzer 
VI 09  L'elisir d'amoreAdina itWuppertalR: Georg Köhl 
II-V 09  Die ZauberfloteDie Königin der NachtWuppertalR: von Treskow 
X 08  Ifigenia in TaurideTomiri itWuppertalD: Martin Braun; R: Quetes 
IX 08  LakmeLakméWuppertalD: L Siberski;
VIII-XII 08  Der VogelhandlerChristelWuppertalD: Stapel; R: M Robert 
IX 07-VI 08  Die ZauberfloteDie Königin der NachtHalle(Oper)D: Knauff; R: Halmen 
IX 07  Don PasqualeNorina itWuppertalD: E Christ; R: M Robert 
IX 07  CarmenFrasquitaWuppertalD: E Christ; R: De Carpentries 
X-XII 06  Hansel und GretelGretelWuppertalD: Toshiyuki Kamioka / Stapel; R: J Weigand 
VI 06  MacbethNoRoleWuppertalD: E Christ / Wendeberg; R: Thomas Dreißigacker / Kehr 
V-VI 06  Die ZauberfloteDie Königin der NachtHalle(Oper)D: K Weise; R: Halmen 
XI 05-II 06  ZaideZaideWuppertalD: R Pfund / E Christ; R: B Angele / Yona Kim 
XI 04-IV 05  Die ZauberfloteDie Königin der NachtFrankfurt(Oper)D: Julia Jones / R Böer / J Debus; R: A Kirchner 
IV 04  FlightControllerLeipzigD: John Axelrod; R: Nürnberger 
XII 03-V 04  Die ZauberfloteDie Königin der NachtBerlin(Komische)R: H Kupfer