Elena Fink, soprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka   >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Elena Fink

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Mennicken[Gen, Svět]
 Kreft Artists[var]

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.elenafink.de

Kontakt
 mail@elenafink.de
 +491722578409
 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 XI 16-II 17  Hansel und GretelGretelAnhaltisches Theater DessauD: Wolfgang Kluge; R: J Weigand 
 XI 16-I 17  The MessiahSopranVolkstheater RostockD: Manfred Hermann Lehner; R: K Taranu 
 X-XI 16  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeVolkstheater RostockD: John Andrews / Borck; R: B Bartz 
 IX 16-I 17  ConcertSopranVolkstheater RostockD: Manfred Hermann Lehner; R: B Bartz 
 IX-XII 16  CandideCunegondeVolkstheater RostockD: Manfred Hermann Lehner; R: J Schall 
 VI-VII 16  CandideCunegondeVolkstheater RostockD: Manfred Hermann Lehner; R: J Schall 
 III-IV 16  Ariadne auf NaxosNajade deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: W Chien; R: Dietrich Hilsdorf 
 II-III 16  Ariadne auf NaxosNajade deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: W Chien; R: Dietrich Hilsdorf 
 X 15-I 16  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeVolkstheater RostockD: John Andrews / Borck; R: B Bartz 
 IX 15-VI 16  Le convenienze ed inconvenienze teatraliDariaAnhaltisches Theater DessauD: D Carlberg; R: Potocki 
 XI 14-I 15  Hansel und GretelGretel deTheater BonnD: J Pell / E Klewitz; R: Franziska Severin / Mark Daniel Hirsch 
III-IV 14  AlcinaAlcina itWuppertaler BühnenD: Boris Brinkmann; R: J Weigand 
I 14  Le ToreadorCarolineWuppertaler BühnenD: Deutschmann; R: Björn Reinke 
I-IV 14  AlcinaAlcina itLuzerner TheaterD: H Arman; R: Loschky 
IX 13-IV 14  Die FledermausRosalindeWuppertaler BühnenD: Frannek; R: J Weigand 
IX 13-IV 14  Die FledermausAdeleWuppertaler BühnenD: Frannek; R: J Weigand 
VII 13  L'elisir d'amoreAdina itAnhaltisches Theater DessauD: D Carlberg; R: Eimer 
II-VI 13  Un ballo in mascheraOscar itWuppertaler BühnenD: Frannek; R: J Weigand 
I-V 13  Der Barbier von BarmenElena Hagenkötter deWuppertaler BühnenD: Boris Brinkmann; R: Björn Reinke 
I-V 13  L'elisir d'amoreAdina itStadttheater OsnabrückD: D Inbal / An-Hoon Song; R: G Amaya 
XII 12-VI 13  Orphee aux enfersEurydikeStadttheater OsnabrückD: D Inbal; R: W Sutcliffe 
XI 12-II 13  Orphee aux enfersEurydikeStaatstheater NürnbergD: Káli; R: Laura Scozzi 
X 12-III 13  Gluckliche ReiseLona VonderhoffWuppertaler BühnenD: E Caspari; R: J Weigand 
X 12-I 13  Il barbiere di SivigliaRosina itWuppertaler BühnenD: Frannek; R: J Weigand 
IX 12-I 13  Der FreischutzÄnnchenWuppertaler BühnenD: Frannek; R: Schwalbach 
VII 12  Orphee aux enfersEurydikeTheater HeilbronnD: Kowalewitz / J Andresen; R: J Schall 
XI 11-V 12  Hansel und GretelGretelTheater HagenD: Florian Ludwig; R: Borowczak 
IV-VII 11  Idomeneo re di CretaElektra itWuppertaler BühnenD: Hilary Griffiths; R: C Kreusch 
XI 10-IV 11  Der Vetter aus DingsdaJulia de WerthWuppertaler BühnenD: Deutschmann; R: Telfer 
IV 10  ProserpinaProserpinaWuppertaler BühnenD: Frannek; R: Neuenfels 
III-VII 10  L'elisir d'amoreAdinaTheater BonnD: C Sprenger; R: V Nemirova 
II-V 10  Orphee aux enfersEurydikeMünchner StaatstheaterD: Kowalewitz; R: J Schall 
XI 09-V 10  Orphee aux enfersEurydike deTheater HagenD: Bernhard Steiner; R: Weber-Schallauer 
XI 09  Hansel und GretelGretelWuppertaler BühnenD: Hilary Griffiths; R: J Weigand 
X 09  L'elisir d'amoreAdina itWuppertaler BühnenR: Schmalöer 
IX-X 09  FidelioMarzellineWuppertaler BühnenD: Hilary Griffiths; R: J Weigand 
IX 09-I 10  Die ZauberfloteDie Königin der NachtLandestheater CoburgD: Seidlmeier; R: Altenbeck 
IX 09-I 10  Street SceneGreta FiorentinoTheater HagenD: Florian Ludwig; R: Hovenbitzer 
VI 09  L'elisir d'amoreAdina itWuppertaler BühnenR: Georg Köhl 
II-V 09  Die ZauberfloteDie Königin der NachtWuppertaler BühnenR: von Treskow 
X 08  Ifigenia in TaurideTomiri itWuppertaler BühnenD: Martin Braun; R: Quetes 
IX 08  LakmeLakméWuppertaler BühnenD: L Siberski;
VIII-XII 08  Der VogelhandlerChristelWuppertaler BühnenD: Stapel; R: M Robert 
IX 07-VI 08  Die ZauberfloteDie Königin der NachtOper HalleD: Knauff; R: Halmen 
IX 07  Don PasqualeNorina itWuppertaler BühnenD: Evan Christ; R: M Robert 
IX 07  CarmenFrasquitaWuppertaler BühnenD: Evan Christ; R: De Carpentries 
X-XII 06  Hansel und GretelGretelWuppertaler BühnenD: Toshiyuki Kamioka / Stapel; R: J Weigand 
VI 06  MacbethNoRoleWuppertaler BühnenD: Evan Christ / Wendeberg; R: Thomas Dreißigacker / Kehr 
V-VI 06  Die ZauberfloteDie Königin der NachtOper HalleD: K Weise; R: Halmen 
XI 05-II 06  ZaideZaideWuppertaler BühnenD: R Pfund / Evan Christ; R: B Angele / Yona Kim 
XI 04-IV 05  Die ZauberfloteDie Königin der NachtOper FrankfurtD: Julia Jones / Roland Böer / J Debus; R: A Kirchner 
IV 04  FlightControllerOper LeipzigD: John Axelrod; R: Nürnberger 
XII 03-V 04  Die ZauberfloteDie Königin der NachtKomische Oper BerlinR: H Kupfer