Elena Tsallagova, soprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Elena Tsallagova

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 IMG Paris[Gen, Svět]


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI-VII 15  Pelleas et MelisandeMélisande frMünchen(Fest)D: Constantinos Carydis; R: Pohle 
 III-VII 15  La rondineLisetteBerlin(Deutsche)D: Rizzi-Brignoli; R: Villazón 
 II 15  Pelleas et MelisandeMélisandeParis(Opera)D: Philippe Jordan; R: Robert Wilson / Frigeni 
 XII 14  Der RosenkavalierSophie deBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Götz Friedrich 
 XII 14-VI 15  Die ZauberflotePaminaBerlin(Deutsche)D: Gnann / Nicholas Carter; R: Günter Krämer 
 XI-XII 14  FalstaffNannetta itBerlin(Deutsche)D: S Solyom; R: Loy 
 XI 14-V 15  CarmenMicaëla frBerlin(Deutsche)D: J Lacombe / Nicholas Carter / Altinoglu; R: P Beauvais / Schuhmacher 
 XI 14  The Rape of LucretiaLucia enBerlin(Deutsche)D: Nicholas Carter; R: Fiona Shaw 
 X 14  Ariadne auf NaxosEchoBerlin(Deutsche)D: U Schirmer;
 IX 14  Le nozze di FigaroCherubinoMadrid(Real)D: I Bolton; R: Sagi 
 VIII 14  Die ZauberflotePaminaBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Pelkowski 
 IV 14  ParsifalBlumenmädchen deBerlin(Deutsche)D: Axel Kober; R: Philipp Stölzl / Kurotschka 
 III 14  Die ZauberflotePamina deBerlin(Deutsche)D: McCutcheon; R: Pelkowski 
 III-VII 14  La bohemeMusetta itParis(Opera)D: Oren; R: Jonathan Miller 
 I-II 14  The Cunning Little VixenBystrouska csLilleD: Ollu; R: Carsen / Maria Lamont 
 XII 13-V 14  CarmenMicaëlaBerlin(Deutsche)D: Finzi; R: P Beauvais / Schuhmacher 
 XI 13-IV 14  RigolettoGilda itBerlin(Deutsche)D: Rizzi-Brignoli; R: J Bosse 
 XI 13-I 14  FalstaffNannetta itBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Loy 
 X 13-V 14  Die ZauberflotePamina deBerlin(Deutsche)D: Repušić / Gnann; R: Günter Krämer 
 VIII 13  L'occasione fa il ladroBerenicePesaroD: Yi-Chen Lin; R: J Ponnelle / Frisell 
 V-VII 13  FalstaffNannetta itGlyndebourneD: Mark Elder; R: Richard Jones / Fahie 
 II-III 13  FalstaffNannetta itParis(Opera)D: Oren; R: D Pitoiset 
 XII 12  AgrippinaPoppeaOviedoD: Bayl; R: Mariame Clément 
 X-XI 12  AgrippinaPoppeaGentD: McCreesh; R: Mariame Clément 
 VIII 12  TancrediNoRolePesaroD: Zedda;
VI 12  L'incoronazione di PoppeaFortuna/Dama itMadrid(Real)D: S Cambreling; R: Warlikowski 
II-III 12  Pelleas et MelisandeMélisande frParis(Opera)D: Philippe Jordan; R: Robert Wilson / Frigeni 
I 12  Il viaggio a ReimsFollevilleGentD: Zedda; R: Mariame Clément 
I 12  Il viaggio a ReimsCorinnaGentD: Zedda; R: Mariame Clément 
XII 11  Il viaggio a ReimsFollevilleAntwerpen(Vlaamse)D: Zedda; R: Mariame Clément 
XII 11  Il viaggio a ReimsCorinnaAntwerpen(Vlaamse)D: Zedda; R: Mariame Clément 
XI 11  Der ZwergDonna ClaraMünchen(SO)D: Nagano; R: Jarzyna 
VIII 11  Il viaggio a ReimsCorinnaPesaroD: Yi-Chen Lin; R: Sagi 
III 11  SiegfriedWaldvogelParis(Opera)D: Philippe Jordan; R: Günter Krämer 
XII 10  Ariadne auf NaxosNajade deParis(Opera)D: Philippe Jordan; R: L Pelly 
X 10  Medea in CorintoCreusa itMünchen(SO)D: I Bolton; R: Neuenfels 
VII 10  Die schweigsame FrauIsottaMünchen(Fest)D: Nagano; R: Kosky 
VII 10  Don CarlosUna voce dal cielo itMünchen(Fest)D: Marco Armiliato; R: Jürgen Rose 
VII 10  Die Tragodie des TeufelsRumata 1 deMünchen(Fest)D: Eötvös; R: Kovalik 
VI 10  Medea in CorintoCreusaMünchen(Fest)D: I Bolton; R: Neuenfels 
VI 10  Medea in CorintoCreusaMünchen(SO)D: I Bolton; R: Neuenfels 
V-VI 10  Cosi fan tutteDespina itTokyo(NNT)D: Carignani; R: Michieletto 
IV 10  Palestrina2. EngelstimmeMünchen(SO)D: A Fisch; R: Stückl 
II-III 10  Die Tragodie des TeufelsDie Rumata deMünchen(SO)D: Christian Schumann; R: Kovalik 
I 10  Don CarlosUna voce dal cielo itMünchen(SO)D: Marco Armiliato; R: Jürgen Rose 
XII 09  La bohemeMusetta itParis(CE)D: A Fisch;
X 09-IV 10  Don GiovanniZerlina itMünchen(SO)D: Nagano; R: Stephan Kimmig 
X 09  FalstaffNannetta itGlyndebourneD: Gaffigan / Blunt; R: Richard Jones / Fahie 
VII 09  FalstaffNannetta itMünchen(Fest)D: Luisi; R: E Gramss 
VII 09  NabuccoAnna itMünchen(Fest)D: Carignani; R: Kokkos 
VII 09  Palestrina2. Engelstimme deMünchen(Fest)D: Simone Young; R: Stückl 
VII 09  JenufaKarolka csMünchen(Fest)D: Kirill Petrenko; R: Barbara Frey 
VII 09  WertherSophie frMünchen(Fest)D: Bertrand de Billy; R: Jürgen Rose / Franziska Severin 
IV-V 09  Cosi fan tutteDespina itMünchen(SO)D: I Bolton / Paul Daniel; R: D Dorn 
IV 09  ParsifalKlingsors Zaubermädchen deMünchen(SO)D: Nagano; R: Konwitschny 
IV 09  JenufaKarolka csMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Barbara Frey 
III 09  FalstaffNannetta itMünchen(SO)D: Soltesz / Luisi; R: E Gramss 
II 09  NabuccoAnna itMünchen(SO)D: Carignani; R: Kokkos 
I-II 09  Palestrina2. Engelstimme deMünchen(SO)D: Simone Young; R: Stückl 
XI 08-IV 09  WertherSophie frMünchen(SO)D: Fournillier / Bertrand de Billy / Ion Marin; R: Jürgen Rose 
X-XI 08  Prodana nevestaEsmeralda csParis(Opera)D: Bělohlávek / Damian Iorio; R: Deflo 
VIII 08  Rusalka1. Waldnymphe csSalzburg(Fest)D: Welser-Möst; R: S Morabito