Elisabeth Hornung :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Elisabeth Hornung

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty

Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy
 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI-VII 14  Suor AngelicaDie Äbtissin itDarmstadtD: M Meister / Skryleva; R: Dew 
 IV 14  ParsifalStimme aus der HöheDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 IV-V 14  La fanciulla del WestWowkle itFrankfurt(Oper)D: Pier Giorgio Morandi; R: Loy 
 III-VII 14  OtelloEmilia itDarmstadtD: Skryleva; R: G Hess 
 XII 13-V 14  La traviataFlora itDarmstadtD: Grandy / Skryleva; R: Dew 
 X 13-I 14  WozzeckAlte FrauDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 IX-XI 13  La sonnambulaTeresaDarmstadtD: Grandy; R: Dew 
 VI-VII 13  La sonnambulaTeresa itDarmstadtD: Grandy; R: Dew 
 V-VI 13  La fanciulla del WestWowkle itFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle; R: Loy 
 XII 12-III 13  Cavalleria rusticanaLucia itDarmstadtD: Michael Cook; R: Dijkema 
 XI 12-V 13  SiegfriedErdaDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 XI 12-V 13  Die WalkureSchwertleiteDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 XI 12-V 13  Das RheingoldErdaDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 X-XII 12  Les contes d'HoffmannStimme der Mutter deDarmstadtD: Michael Cook / Grandy; R: Dew 
 X 12-II 13  La forza del destinoCurra itDarmstadtD: M Meister; R: R Zisterer 
IV-V 12  Les contes d'HoffmannStimme der Mutter deDarmstadtD: Grandy; R: Dew 
XII 11-IV 12  Die lustige WitwePraskowiaDarmstadtD: Witolf Werner; R: Rader-Shieber 
XI-XII 11  Die Zauberflote3. DameDarmstadtD: M Meister; R: B Geyer 
XI 11-IV 12  Das RheingoldErdaDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
XI 11-III 12  Lucia di LammermoorAlisa itDarmstadtD: M Meister; R: Lothar Krause 
X 11-IV 12  Gotterdammerung1. NornDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
X 11-IV 12  SiegfriedErdaDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
VI 11  Das RheingoldErdaDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
XII 10-I 11  La vida breveLa Abuela esFrankfurt(Oper)D: Hussain; R: David Hermann 
X-XII 10  Pelleas et MelisandeGenovevaOsnabruckD: H Bäumer; R: Uitdehaag 
IX-XII 10  Le nozze di FigaroMarcellinaDarmstadtD: M Meister; R: Quetes 
VI 10  Pelleas et MelisandeGenovevaOsnabruckD: H Bäumer; R: Uitdehaag 
IV-VI 10  Suor AngelicaDie Fürstin itFlensburgR: T Reinhardt 
III-IV 10  ParsifalStimme aus der HöheDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
III-V 10  Der RosenkavalierAnninaDarmstadtD: Trinks; R: Peter Lund 
I-V 10  De temporum fine comoediaDie neun SibyllenDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
I-V 10  De temporum fine comoediaAlt soloDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
XI 09  Hansel und GretelGertrudDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: B Geyer 
XI 09  Hansel und GretelDie KnusperhexeDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: B Geyer 
XI 09-IV 10  Die FledermausPrinz OrlowskyDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: Weigner 
X-XI 09  Let's Make an OperaMrs. BaggottDarmstadtD: Berzonsky / Christian Roß; R: B Geyer 
X 09-IV 10  Die Zauberflote3. DameDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: B Geyer 
V-VI 09  Prodana nevestaAgnesDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: Mound 
IV 09  ParsifalStimme aus der HöheDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
IV-V 09  Gianni SchicchiZitaFrankfurt(Oper)D: Y Zorn; R: C Guth 
II-III 09  La vida breveLa abuela esFrankfurt(Oper)D: J Debus; R: David Hermann 
I-II 09  Elektra1. MagdBonnD: Blunier; R: K Weise 
XI 08-III 09  Hansel und GretelGertrudDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: B Geyer 
XI 08-III 09  Hansel und GretelDie KnusperhexeDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: B Geyer 
IX-XI 08  RigolettoGiovannaDarmstadtD: Blunier / M Meister; R: Kochheim 
IX 08-II 09  Un ballo in mascheraNoRoleBonnD: W Humburg; R: I Karaman 
IX 08-III 09  Let's Make an OperaMrs. BaggottDarmstadtD: Stessin; R: B Geyer