Evelyn Herlitzius, soprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Evelyn Herlitzius

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Böttger[Gen, Svět]
 Musiespana[Španělsko, Portugalsko(ne)]
 In Art[Itálie]
 Vitoria[var(ne)]
 Bueker


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 IV 17  GotterdammerungBrünnhilde deDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: Götz Friedrich 
 IV 17  Die WalkureBrünnhilde deDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: Götz Friedrich 
 VII 16  The Fiery AngelRenata ruMünchner OpernfestspieleD: V Jurowski; R: Kosky 
 VII 16  Die WalkureBrünnhilde deFestspielhaus Baden-BadenD: Gergiev;
 V 16  LohengrinOrtrud deSächsische Staatsoper, DresdenD: C Thielemann; R: Mielitz 
 IV 16  ElektraElektra deBayerische Staatsoper, MünchenD: Simone Young; R: H Wernicke 
 IV-VI 16  ElektraElektra deDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: Kirsten Harms 
 II-IV 16  Vec MakropulosEmilia Marty csDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: David Hermann 
 I 16  Die WalkureBrünnhildeWiener StaatsoperD: Rattle; R: Bechtolf 
 XI-XII 15  The Fiery AngelRenata ruBayerische Staatsoper, MünchenD: V Jurowski; R: Kosky 
 IX-X 15  ElektraElektra deOpernhaus ZürichD: Koenigs; R: Kušej 
 VII-VIII 15  Tristan und IsoldeIsoldeBayreuther FestspieleD: C Thielemann; R: Katharina Wagner 
 VII 15  ElektraElektraMünchner OpernfestspieleD: A Fisch; R: H Wernicke 
 VI-VII 15  ElektraElektra deOpernhaus ZürichD: Koenigs; R: Kušej 
 V-VI 15  GotterdammerungBrünnhildeWiener StaatsoperD: Rattle; R: Bechtolf 
 V-VI 15  SiegfriedBrünnhildeWiener StaatsoperD: Rattle; R: Bechtolf 
 V 15  Die WalkureBrünnhildeWiener StaatsoperD: Rattle; R: Bechtolf 
 II-III 15  Die WalkureBrünnhilde deBayerische Staatsoper, MünchenD: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 I-II 15  Lady Macbeth of MtsenskKaterina Ismailova ruDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: Tandberg 
 XI-XII 14  Die Frau ohne SchattenBaraks Frau deOpernhaus ZürichD: P Tilling; R: Pountney 
 IX 14-V 15  Die Frau ohne SchattenBaraks Frau deHessiches Staatstheater WiesbadenD: Hamar; R: Uwe Eric Laufenberg 
V-VI 14  ElektraElektra itTeatro alla Scala, MilanoD: Esa-Pekka Salonen; R: Chéreau 
IV 14  ParsifalKundry deDeutsche Oper BerlinD: Axel Kober; R: Philipp Stölzl / Kurotschka 
III 14  WozzeckMarieWiener StaatsoperD: D Gatti; R: A Dresen 
I-VI 14  ElektraElektra deSächsische Staatsoper, DresdenD: C Thielemann; R: Barbara Frey 
XI 13  Tristan und IsoldeIsolde deAalto-Musiktheater EssenD: Peter Schneider; R: Kosky 
X 13  TurandotTurandotTeatro dell'Opera di RomaD: Pinchas Steinberg; R: R De Simone / Bauduin 
IX 13-I 14  GotterdammerungBrünnhilde deDeutsche Oper BerlinD: Rattle / Runnicles; R: Götz Friedrich 
IX 13-I 14  Die WalkureBrünnhilde deDeutsche Oper BerlinD: Rattle / Runnicles; R: Götz Friedrich 
VIII 13  ConcertNoRoleFondazione Arena di VeronaD: Daniel Harding;
VII 13  ElektraElektraFestival d'Aix en Provence, Aix-en-ProvenceD: Esa-Pekka Salonen; R: Chéreau 
V 13  Tristan und IsoldeIsoldeAalto-Musiktheater EssenD: Soltesz; R: Kosky 
III-IV 13  ParsifalKundryWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Mielitz 
III-VI 13  ParsifalKundryAalto-Musiktheater EssenD: Soltesz; R: Schloemer 
I 13  Die WalkureBrünnhilde deBayerische Staatsoper, MünchenD: Nagano; R: Kriegenburg 
XII 12  LohengrinOrtrudTeatro alla Scala, MilanoD: Barenboim; R: C Guth 
X 12-IV 13  ParsifalKundry deDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: Philipp Stölzl / Kurotschka 
IX-X 12  FidelioLeonoreSächsische Staatsoper, DresdenD: dám Fischer; R: Mielitz 
VI-VII 12  FidelioLeonoreSächsische Staatsoper, DresdenD: J Fiore; R: Mielitz 
V 12  SalomeSalome deSächsische Staatsoper, DresdenD: Netopil; R: Mussbach 
III 12  Die Frau ohne SchattenBaraks FrauWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Carsen 
I-II 12  Tristan und IsoldeIsolde deAalto-Musiktheater EssenD: Soltesz; R: Kosky 
XI 11  Die WalkureBrünnhildeTeatro de la Maestranza, SevillaD: P Halffter; R: Padrissa / A Aguilera / La Fura dels Baus 
X 11  ElektraElektraDe Nationale Opera, AmsterdamD: Marc Albrecht; R: Willy Decker 
VII-VIII 11  Die Frau ohne SchattenHis WifeSalzburger FestspieleD: C Thielemann; R: Loy 
VI 11  Tristan und IsoldeIsoldeHungarian State Opera, BudapestD: Adam Fischer; R: Parditka / A Szemerédy 
V-VI 11  ElektraElektraStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: J Debus; R: D Dorn 
IV 11  ParsifalKundryOper KölnD: Markus Stenz;
I-II 11  Die FledermausRosalinde deSächsische Staatsoper, DresdenD: Alexander Joel / M Mayrhofer; R: Günter Krämer 
X-XI 10  Kat'a KabanovaKát'aLa Monnaie/De Munt, BruxellesD: Hussain; R: Breth 
VII-VIII 10  LohengrinOrtrudBayreuther FestspieleD: Nelsons; R: Neuenfels