František Zahradníček :: Plán představení 
*Veřejná stránka   >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

František Zahradníček

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.frantisekzahradnicek.eu

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 I-V 17  Andrea ChenierFouquierNational Theatre Prague, PrahaD: Kofroň / Chalupecký; R: Dočekal 
 XII 16-I 17  From the House of the DeadGorjančikovNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Švec; R: Špinar 
 XII 16  Der SturmKaliban czNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Sedlický / Šedivý; R: Jiří Nekvasil 
 XI 16-V 17  JakobinFilipNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Švec / Chalupecký; R: Jiří Heřman 
 X 16-IV 17  Der Mond4. RascalNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Nekvasil 
 X 16-IV 17  Die Kluge3. vagabondNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Nekvasil 
 X 16  Eugene OneginKníže GreminJ K Tyl Theatre, PlzenD: Baxa; R: Pilař 
 IX 16-IV 17  The Brandenburgers in BohemiaVolfram OlbramovičNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Prášil; R: Jiří Nekvasil 
 IX-XI 16  RigolettoMonterone itState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / R Hein; R: Jernek 
 IX-X 16  CarmenZunigaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Bednárik 
 IX 16-VI 17  La cenerentolaDon Magnifico itNational Theatre Prague, PrahaD: Jan Kučera / Švec; R: Enikő Eszenyi 
 IX-X 16  Cert a KacaDevil MarbuelNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
 IX 16-I 17  Le nozze di FigaroFigaro itNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek 
 IX-XII 16  Prodana nevestaMícha csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Švec; R: Švecová 
 IX 16-I 17  Don GiovanniLeporello itNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 IX 16-II 17  RusalkaWater Goblin csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller / Chalupecký; R: Jiří Heřman 
 VIII-XII 16  La bohemeSchaunard itNational Theatre Prague, PrahaD: Brauner / Štrunc; R: Havelka 
 VI 16  CarokrajVelebobule/ Junketberry + Chief CockatriceNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
 VI 16  The Brandenburgers in BohemiaWolfram OlbramovičNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Prášil; R: Jiří Nekvasil 
 V 16  From the House of the DeadGoryanchikovNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Švec; R: Špinar 
 V-VI 16  Andrea ChenierFouquierNational Theatre Prague, PrahaD: Kofroň / Chalupecký; R: Dočekal 
 III-VII 16  La traviataIl barone Douphol itState Opera, PrahaD: R Hein / Leginus; R: Arnaud Bernard 
 I-VI 16  La cenerentolaDon MagnificoNational Theatre Prague, PrahaD: Jan Kučera; R: Enikő Eszenyi 
 X 15-V 16  Il barbiere di SivigliaDon BasilioState Opera, PrahaD: E Dovico / Brauner; R: Otava 
 X 15-IV 16  RigolettoMonterone itState Opera, PrahaD: R Hein / Hilary Griffiths; R: Jernek 
 X 15-V 16  The Fiery AngelJohann FaustNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Kučera; R: Jiří Nekvasil 
 X 15-III 16  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Čičvák 
 IX 15-IV 16  Cert a KacaČert MarbuelNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
 IX 15-II 16  Prodana nevestaMíchaJ K Tyl Theatre, PlzenD: O von Dohnányi / Štrunc; R: Kališová 
 IX 15-VI 16  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek 
 IX 15-VI 16  La traviataIl barone DoupholNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Kališová 
 IX 15-VI 16  Prodana nevestaMíchaNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Švec; R: Švecová 
 IX 15-VI 16  Don GiovanniLeporelloNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 IX 15-I 16  Mozart et SalieriSalieriJ K Tyl Theatre, PlzenD: F Ledda / Pellant; R: Pilař 
 IX 15-VI 16  CarmenZunigaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Bednárik 
 IX 15-IV 16  JakobinFilipNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Švec; R: Jiří Heřman 
 IX-XII 15  LibuseChrudoš od OtavyJ K Tyl Theatre, PlzenD: O von Dohnányi / Štrunc; R: Otava / Pilař 
 VIII 15-V 16  La bohemeSchaunard itState Opera, PrahaD: Brauner / Štrunc; R: Havelka 
 II-VI 15  The Fiery AngelJohann Faust ruNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Kučera; R: Jiří Nekvasil 
 II-VI 15  La traviataIl barone DoupholNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Kališová 
 II-VI 15  Die ZauberfloteDer SprecherNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 XII 14-I 15  Prodana nevestaMíchaJ K Tyl Theatre, PlzenD: O von Dohnányi; R: Kališová 
 XI 14  The Excursions of Mr BroucekSacristan/ Lunigrove/ Domšík from the BellND BrnoD: Robert Jindra; R: Kukučka / Trpišovský 
 XI 14-VI 15  Cert a KacaDevil MarbuelNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
 X 14-V 15  CarmenZunigaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Bednárik 
 X-XI 14  Simon BoccanegraPietroNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink; R: Pountney 
 X 14-V 15  The Excursions of Mr BroucekSacristan at St. Vitus Catherdral/ Lunobor/ Domšík from the Bell csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Šrubař; R: Kukučka / Trpišovský 
 X 14-IV 15  Pad ArkunaDolenNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
 IX 14-V 15  Madama ButterflyLo zio BonzoState Opera, PrahaD: Štrunc / Hilary Griffiths; R: Jernek 
 IX 14-VI 15  La traviataIl barone DoupholState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 IX 14-VI 15  JakobinFilipNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Švec; R: Jiří Heřman 
 IX 14-III 15  Il barbiere di SivigliaDon BasilioState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 IX 14-IV 15  RusalkaWater GoblinNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 IX-X 14  Prodana nevestaMíchaJ K Tyl Theatre, PlzenD: O von Dohnányi; R: Kališová 
 VIII 14-VI 15  Don GiovanniLeporelloNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 VIII 14-VI 15  RigolettoMonteroneState Opera, PrahaD: R Hein; R: Jernek 
 VIII 14-VI 15  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Jakub Klecker / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 VIII 14-V 15  La bohemeSchaunardState Opera, PrahaD: Štrunc / Brauner; R: Havelka 
 VIII 14-VI 15  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Čičvák 
VI 14  Le nozze di FigaroFigaro itSmetana Opera Festival, LitomyslD: Chalupecký; R: Josef Průdek 
VI 14  Simon BoccanegraPietroSlovak National Theatre, BratislavaD: J Kyzlink; R: Pountney 
VI 14  Prodana nevestaMíchaJ K Tyl Theatre, PlzenD: O von Dohnányi; R: Kališová 
V-VI 14  Die ZauberflotePapagenoState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
X 13-V 14  RusalkaWater Goblin csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
X 13-V 14  RusalkaHunter csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
X 13-V 14  RusalkaGamekeeper csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
X 13-IV 14  Simon BoccanegraPietro itNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink; R: Pountney 
X 13-VI 14  RigolettoMonterone itState Opera, PrahaD: E Dovico / Drs / R Hein; R: Jernek 
IX 13-VI 14  TajemstviMalinaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: D Beneš 
IX 13-V 14  JakobinFilip csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; R: Jiří Heřman 
IX 13-VI 14  Cosi fan tutteDon Alfonso itNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Čičvák 
IX 13-VI 14  Prodana nevestaIndian csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / Švec / Chalupecký; R: Švecová 
IX 13-V 14  Cert a KacaDevil Marbuel csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
IX 13-VI 14  La bohemeSchaunard itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
IX 13-V 14  CarmenZuniga frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Bednárik 
IX 13-VI 14  Die ZauberflotePapageno csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; R: Radok 
IX 13-VI 14  Madama ButterflyLo zio Bonzo itState Opera, PrahaD: E Dovico / Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; R: Jernek 
VIII 13-VI 14  La traviataIl barone Douphol itState Opera, PrahaD: E Dovico / Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
VIII 13-VI 14  CarokrajJunketburyNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
VIII 13-VI 14  CarokrajChief CockatriceNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
VIII 13-V 14  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
VIII 13-VI 14  Don GiovanniLeporello itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
IV 13  The Plays of MaryShopkeeper csNational Theatre Prague, PrahaD: Bělohlávek / Švec; R: Jiří Heřman 
XI 12-VI 13  Cert a KacaDevil porter csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
XI 12-VI 13  Cert a KacaDevil Marbuel csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
X 12-VI 13  Prodana nevestaIndian csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / Švec / Chalupecký; R: Švecová 
X 12-V 13  TajemstviMalinaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: D Beneš 
X 12  Kat'a KabanovaKuligin csNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Robert Jindra; R: Robert Wilson / Courrègelongue 
X 12-VI 13  Die ZauberflotePapageno deState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
IX 12-VI 13  Pelleas et MelisandeArkelNational Theatre Prague, PrahaD: Tingaud / Švec; R: Rocc 
IX 12-IV 13  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Čičvák 
IX 12-V 13  CarmenZuniga frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Bednárik 
IX 12-VI 13  RusalkaWater Goblin csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
IX 12-VI 13  RusalkaHunter csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
IX 12-VI 13  RusalkaGamekeeper csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
IX 12-VI 13  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
IX 12-VI 13  La traviataMarchese D'ObignyNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / J Kyzlink; R: Kališová 
IX 12-VI 13  CarokrajJunketburyNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
IX 12-VI 13  CarokrajChief CockatriceNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
IX 12-VI 13  La bohemeSchaunard itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
IX 12-VI 13  Madama ButterflyLo zio Bonzo itState Opera, PrahaD: E Dovico / Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; R: Jernek 
IX 12-VI 13  JakobinFilipNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; R: Jiří Heřman 
IX 12-V 13  Les contes d'HoffmannSchlemilNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
IX 12-V 13  Les contes d'HoffmannHermannNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
VIII 12-VI 13  Don GiovanniLeporelloNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
VIII 12-VI 13  RigolettoMonterone itState Opera, PrahaD: E Dovico / Drs / R Hein; R: Jernek 
VIII 12-VI 13  Die ZauberflotePapagenoNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; R: Radok 
VIII 12  La traviataIl barone Douphol itState Opera, PrahaD: E Dovico / Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard