František Zahradníček, basbaryton :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

František Zahradníček

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.frantisekzahradnicek.eu

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI 16  CarokrajVelebobule / Junketberry + Chief CockatriceNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Svec; R: Petr Forman 
 VI 16  The Brandenburgers in BohemiaWolfram OlbramovičNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Prášil; R: J Nekvasil 
 V 16  From the House of the DeadGoryanchikovNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / David Švec; R: Špinar 
 III-VII 16  La traviataIl barone Douphol itState Opera, PrahaD: R Hein / Leginus; R: Arnaud Bernard 
 I-VI 16  La cenerentolaDon MagnificoNational Theatre Prague, PrahaD: Jan Kučera; R: Enikő Eszenyi 
 X 15-V 16  Il barbiere di SivigliaDon BasilioState Opera, PrahaD: E Dovico / Brauner; R: Otava 
 X 15-IV 16  RigolettoMonterone itState Opera, PrahaD: R Hein / Hilary Griffiths; R: Jernek 
 X 15-V 16  The Fiery AngelJohann FaustNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Kučera; R: J Nekvasil 
 X 15-III 16  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Cičvák 
 IX 15-IV 16  Cert a KacaČert MarbuelNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
 IX 15-VI 16  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek 
 IX 15-VI 16  La traviataIl barone DoupholNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
 IX 15-VI 16  Prodana nevestaMíchaNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Svec; R: Magdalena Svecová 
 IX 15-VI 16  Don GiovanniLeporelloNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Svec; R: Kukučka / Trpišovský 
 IX 15-VI 16  CarmenZunigaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 IX 15-IV 16  JakobinFilipNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 VIII 15-V 16  La bohemeSchaunard itState Opera, PrahaD: Brauner / Štrunc; R: Havelka 
 II-VI 15  The Fiery AngelJohann Faust ruNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Kučera; R: J Nekvasil 
 II-VI 15  La traviataIl barone DoupholNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jana Kališová 
 II-VI 15  Die ZauberfloteDer SprecherNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 XII 14-I 15  Prodana nevestaMíchaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 XI 14  The Excursions of Mr BroucekSacristan/ Lunigrove/ Domšík from the BellND BrnoD: Robert Jindra; R: Kukučka / Trpišovský 
 XI 14-VI 15  Cert a KacaDevil MarbuelNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
 X 14-V 15  CarmenZunigaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 X-XI 14  Simon BoccanegraPietroNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink; R: Pountney 
 X 14-V 15  The Excursions of Mr BroucekSacristan at St. Vitus Catherdral / Lunobor / Domšík from the Bell csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Kukučka / Trpišovský 
 X 14-IV 15  Pad ArkunaDolenNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
 IX 14-V 15  Madama ButterflyLo zio BonzoState Opera, PrahaD: Štrunc / Hilary Griffiths; R: Jernek 
 IX 14-VI 15  La traviataIl barone DoupholState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 IX 14-VI 15  JakobinFilipNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 IX 14-III 15  Il barbiere di SivigliaDon BasilioState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 IX 14-IV 15  RusalkaWater GoblinNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 IX-X 14  Prodana nevestaMíchaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 VIII 14-VI 15  Don GiovanniLeporelloNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 VIII 14-VI 15  RigolettoMonteroneState Opera, PrahaD: R Hein; R: Jernek 
 VIII 14-VI 15  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Jakub Klecker / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 VIII 14-V 15  La bohemeSchaunardState Opera, PrahaD: Štrunc / Brauner; R: Havelka 
 VIII 14-VI 15  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
VI 14  Le nozze di FigaroFigaro itSmetana Opera Festival, LitomyslD: Chalupecký; R: Josef Průdek 
VI 14  Simon BoccanegraPietroSlovak National Theatre, BratislavaD: J Kyzlink; R: Pountney 
VI 14  Prodana nevestaMíchaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
V-VI 14  Die ZauberflotePapagenoState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
X 13-V 14  RusalkaWater Goblin csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
X 13-V 14  RusalkaHunter csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
X 13-V 14  RusalkaGamekeeper csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
X 13-IV 14  Simon BoccanegraPietro itNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink; R: Pountney 
X 13-VI 14  RigolettoMonterone itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Jernek 
IX 13-VI 14  TajemstviMalinaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
IX 13-V 14  JakobinFilip csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
IX 13-VI 14  Cosi fan tutteDon Alfonso itNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
IX 13-VI 14  Prodana nevestaIndian csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
IX 13-V 14  Cert a KacaDevil Marbuel csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
IX 13-VI 14  La bohemeSchaunard itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
IX 13-V 14  CarmenZuniga frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
IX 13-VI 14  Die ZauberflotePapageno csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
IX 13-VI 14  Madama ButterflyLo zio Bonzo itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; R: Jernek 
VIII 13-VI 14  La traviataIl barone Douphol itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
VIII 13-VI 14  CarokrajJunketburyNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
VIII 13-VI 14  CarokrajChief CockatriceNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
VIII 13-V 14  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
VIII 13-VI 14  Don GiovanniLeporello itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
IV 13  The Plays of MaryShopkeeper csNational Theatre Prague, PrahaD: Bělohlávek / David Švec; R: Jiří Heřman 
XI 12-VI 13  Cert a KacaDevil porter csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
XI 12-VI 13  Cert a KacaDevil Marbuel csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
X 12-VI 13  Prodana nevestaIndian csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
X 12-V 13  TajemstviMalinaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
X 12  Kat'a KabanovaKuligin csNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Robert Jindra; R: Robert Wilson / Courrègelongue 
X 12-VI 13  Die ZauberflotePapageno deState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
IX 12-VI 13  Pelleas et MelisandeArkelNational Theatre Prague, PrahaD: Tingaud / David Švec; R: Rocc 
IX 12-IV 13  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
IX 12-V 13  CarmenZuniga frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
IX 12-VI 13  RusalkaWater Goblin csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
IX 12-VI 13  RusalkaHunter csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
IX 12-VI 13  RusalkaGamekeeper csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
IX 12-VI 13  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
IX 12-VI 13  La traviataMarchese D'ObignyNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
IX 12-VI 13  CarokrajJunketburyNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
IX 12-VI 13  CarokrajChief CockatriceNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
IX 12-VI 13  La bohemeSchaunard itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
IX 12-VI 13  Madama ButterflyLo zio Bonzo itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; R: Jernek 
IX 12-VI 13  JakobinFilipNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
IX 12-V 13  Les contes d'HoffmannSchlemilNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
IX 12-V 13  Les contes d'HoffmannHermannNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
VIII 12-VI 13  Don GiovanniLeporelloNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
VIII 12-VI 13  RigolettoMonterone itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Jernek 
VIII 12-VI 13  Die ZauberflotePapagenoNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
VIII 12  La traviataIl barone Douphol itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
IV-VI 12  Kat'a KabanovaKuliginNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Robert Wilson 
IV-V 12  ToscaAngelottiNational Theatre Prague, PrahaD: Stur; R: V Morávek 
IV-V 12  Parsifal2. knightNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
XII 11-I 12  The Plays of MaryOil Merchants/BassNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Jiří Heřman 
XII 11-I 12  The Plays of MaryDrinkerNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Jiří Heřman 
XI 11-III 12  Les contes d'HoffmannSchlemilNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
XI 11-III 12  Les contes d'HoffmannHermannNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
X 11-V 12  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Netopil; R: Josef Průdek 
X 11-VI 12  JakobinFilipNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
IX 11-V 12  Die ZauberflotePapagenoNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Radok 
IX 11-V 12  Prodana nevestaIndianNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
IX 11-V 12  La traviataMarchese D'ObignyNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: Jana Kališová 
IX 11-VI 12  RusalkaGamekeeper/Hunter csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
IX 11-V 12  CarmenZuniga frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
IX-XI 11  Cert a KacaDevil porterNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
IX-XI 11  Cert a KacaDevil MarbuelNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
IX 11  Les contes d'HoffmannHermannPafos Aphrodite FestivalD: Zbynĕk Müller; R: Havelka 
VIII 11-V 12  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Martin Čičvák 
VIII-XII 11  Don GiovanniLeporello itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil 
III-V 11  Parsifal2. KnightNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
XII 10-IV 11  Die ZauberflotePapageno csNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Radok 
XII 10-IV 11  Die Zauberflote2. Man in Armour csNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Radok 
XI 10-I 11  ToscaAngelotti itNational Theatre Prague, PrahaR: V Morávek 
X 10-VI 11  Kat'a KabanovaKuliginNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil; R: Robert Wilson 
X 10-VI 11  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Ivanović; R: Martin Čičvák 
IX 10-IV 11  Prodana nevestaIndian csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
IX 10-IV 11  CarmenZuniga frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
IX 10-II 11  Cert a KacaDevil porter csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
IX 10-II 11  Cert a KacaDevil Marbuel csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
IX 10-I 11  La traviataMarqius d'Obigny itNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: Jana Kališová 
IX 10-VI 11  RusalkaGamekeeper/Hunter csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
IX 10-IV 11  Don GiovanniLeporello itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil 
IX 10-VI 11  Le nozze di FigaroFigaro itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
IX 10-V 11  Les contes d'HoffmannSchlemilNational Theatre Prague, PrahaD: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka