Günther Groissböck, bas :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Günther Groissböck

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Hilbert[Gen, Svět]
 Opera et Concert[Francie, Monako]

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.guenther-groissboeck.com

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VII 16  Der RosenkavalierBaron Ochs deMünchner OpernfestspieleD: Kirill Petrenko; R: Jürgen Rose / Otto Schenk 
 VI-VII 16  La juiveLe Cardinal Jean-François de Brogni frMünchner OpernfestspieleD: Bertrand de Billy; R: Bieito 
 VI-VII 16  Der RosenkavalierBaron Ochs deTeatro alla Scala, MilanoD: Zubin Mehta; R: H Kupfer 
 III 16  LohengrinHeinrich der Vogler deBayerische Staatsoper, MünchenD: Koenigs; R: Richard Jones 
 III 16  Die Meistersinger von NurnbergVeit Pogner deOpéra National de ParisD: Philippe Jordan; R: Herheim 
 XII 15  Die SchopfungbassoAccademia Nazionale di Santa Cecilia, RomaD: Orozco-Estrada;
 X 15-I 16  NabuccoZaccariaDeutsche Oper BerlinD: Repušić / Ciampa; R: Keith Warner 
 X 15  TannhauserHermann deThe Metropolitan Opera, New YorkD: James Levine; R: Otto Schenk 
 IX-XI 15  OtelloLodovico itThe Metropolitan Opera, New YorkD: Nézet-Séguin / Adam Fischer; R: Sher 
 VIII 15  Der RosenkavalierDer Baron Ochs auf Lerchena deSalzburger FestspieleD: Welser-Möst; R: H Kupfer 
 VII 15  Eugene OneginSaretzkiMünchner OpernfestspieleD: Hussain; R: Warlikowski 
 VII 15  Eugene OneginFürst GreminMünchner OpernfestspieleD: Hussain; R: Warlikowski 
 VII 15  ElektraOrestMünchner OpernfestspieleD: A Fisch; R: H Wernicke 
 V 15  ElektraOrest deBayerische Staatsoper, MünchenD: A Fisch; R: H Wernicke 
 V 15  Eugene OneginFürst Gremin/Saretzki ruBayerische Staatsoper, MünchenD: D Ettinger; R: Warlikowski 
 II-III 15  Die WalkureHunding deBayerische Staatsoper, MünchenD: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 II-III 15  Das RheingoldFasolt deBayerische Staatsoper, MünchenD: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 I 15  Guillaume TellGessler frBayerische Staatsoper, MünchenD: D Ettinger; R: Antú Romero Nunes / Johannes Hofmann 
 XII 14-IV 15  LohengrinHeinrich der Vogler deDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: K Holten 
 XII 14-VI 15  Die ZauberfloteSarastroBayerische Staatsoper, MünchenD: D Ettinger / A Fisch; R: August Everding / Lehberger 
 XI 14  LohengrinHeinrich der VoglerDe Nationale Opera, AmsterdamD: Marc Albrecht; R: Audi 
 IX 14  RusalkaDer WassermannWiener StaatsoperD: Netopil; R: Bechtolf 
 VIII 14  Der RosenkavalierBaron Ochs deSalzburger FestspieleD: Zubin Mehta; R: H Kupfer 
VI-VII 14  Guillaume TellGesler itMünchner OpernfestspieleD: D Ettinger; R: Antú Romero Nunes 
IV 14  LohengrinHeinrich der VoglerWiener StaatsoperD: Bertrand de Billy; R: Homoki 
I-II 14  RusalkaDer WassermannWiener StaatsoperD: Bělohlávek; R: Bechtolf 
XI 13  Die ZauberfloteSarastroBayerische Staatsoper, MünchenD: I Bolton; R: August Everding / Lehberger 
XI 13-V 14  Die WalkureHunding deGrand-Théâtre de GenèveD: Metzmacher; R: D Dorn / Wanitschek 
IX 13  Die WalkureHundingFestival Enescu, BucurestiD: Marek Janowski;
IX 13  Das RheingoldFasoltFestival Enescu, BucurestiD: Marek Janowski;
VIII 13  TannhauserLandgraf HermannBayreuther FestspieleD: Axel Kober; R: S Baumgarten 
VII-VIII 13  Das RheingoldFasoltBayreuther FestspieleD: Kirill Petrenko; R: Castorf 
IV-V 13  Die WalkureHundingDe Nationale Opera, AmsterdamD: Haenchen; R: Audi 
II-VI 13  Die WalkureHunding deOpéra National de ParisD: Philippe Jordan; R: Günter Krämer 
I-VI 13  Das RheingoldFafner deOpéra National de ParisD: Philippe Jordan; R: Günter Krämer 
XII 12-I 13  RusalkaVodnikGran Teatre del Liceu, BarcelonaD: Andrew Davis; R: Herheim 
XI 12  RusalkaDer Wassermann csBayerische Staatsoper, MünchenD: Tatarnikov; R: Kušej 
IX-X 12  Boris GodunovBoris GodunovTeatro Real de MadridD: Haenchen; R: J Simons 
VII-VIII 12  TannhauserLandgraf HermannBayreuther FestspieleD: Hengelbrock; R: S Baumgarten 
VII 12  RequiemNoRoleChorégies d'OrangeD: Myung-Whun Chung;
VI 12  LohengrinHeinrich der Vogler deNew National Theatre TokyoD: Peter Schneider; R: von Stegmann 
III-IV 12  MacbethBancoThe Metropolitan Opera, New YorkD: Noseda; R: Adrian Noble 
II 12  Das Buch mit sieben SiegelnbassoAccademia Nazionale di Santa Cecilia, RomaD: L Hager;
XII 11-I 12  Die ZauberfloteSarastroLyric Opera of Chicago D: Andrew Davis; R: August Everding / Lata 
X-XII 11  Die ZauberfloteSarastroWiener StaatsoperD: Adam Fischer; R: Marco Arturo Marelli 
VII-VIII 11  TannhauserLandgraf HerrmannBayreuther FestspieleD: Hengelbrock / P Tilling; R: S Baumgarten 
III-IV 11  Die ZauberfloteSarastro deTeatro alla Scala, MilanoD: R Böer; R: Kentridge 
I-XI 11  Eugene OneginGreminPalau de les Arts, ValenciaD: Omer Meir Wellber; R: Treliński 
X 10-VI 11  RusalkaDer Wassermann csBayerische Staatsoper, MünchenD: Hanus; R: Kušej 
X 10-II 11  La bohemeCollineThe Metropolitan Opera, New York D: Rizzi-Brignoli; R: Zeffirelli 
IX 10-VI 11  Die ZauberfloteSarastroWiener StaatsoperD: I Bolton; R: Marco Arturo Marelli