Guido Jentjens, bas :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Guido Jentjens

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Agentur Klein[Svět(ne)]
 ZAV-KV Koeln[Německo Rakousko Švýcarsko(ne)]
 Thornborrow
 Vladarski

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.guido-jentjens.com

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI-VII 15  FidelioRoccoPfalztheater KaiserslauternD: Sandner; R: H Lukas-Kindermann 
 I-III 15  Quai OuestRodolfe deStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Frédric 
 XI 14-I 15  Die ZauberfloteSarastroStaatstheater NürnbergD: P Tilling; R: Laura Scozzi 
 X-XII 14  Die Meistersinger von NurnbergVeit PognerBadisches Staatstheater KarlsruheD: Justin Brown; R: T Kratzer 
VI-VII 14  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminStaatstheater NürnbergD: P Tilling; R: A Baesler 
IV-VII 14  Die Meistersinger von NurnbergVeit Pogner deBadisches Staatstheater KarlsruheD: Justin Brown; R: T Kratzer 
II-V 14  ParsifalGurnemanzTiroler Landestheater, InnsbruckD: A Rumpf; R: Reitmeier 
XI 13  Die Meistersinger von NurnbergVeit Pogner deOpernhaus ZürichD: Sebastian Weigle; R: H Kupfer 
X-XI 13  Tristan und IsoldeKönig MarkeLandestheater DetmoldD: L Rademacher; R: Kay Metzger 
IX-X 13  Die Entfuhrung aus dem SerailOsmin deOper HalleD: Ingo Martin Stadtmüller; R: F Bernd 
VIII 13  Die Meistersinger von NurnbergKonrad Nachtigall deSalzburger FestspieleD: D Gatti; R: Herheim 
V-VI 13  Tristan und IsoldeKönig MarkeLandestheater DetmoldD: Erich Wächter; R: Kay Metzger 
IV-V 13  Die Meistersinger von NurnbergHans SachsStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch / Guido Johannes Rumstadt; R: Mouchtar-Samorai 
II-III 13  Der fliegende HollanderDalandStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch / Guido Johannes Rumstadt / van Steijn; R: Malkowsky 
XI 12-I 13  AidaIl reStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner / Káli; R: Jens Daniel Herzog 
XI 12-II 13  Orphee aux enfersJupiterStaatstheater NürnbergD: Káli; R: Laura Scozzi 
X 12-I 13  Tristan und IsoldeKönig MarkeStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Wagemakers 
VI-VII 12  Der fliegende HollanderDalandTheater AugsburgD: Rune Bergmann; R: Sedelmayer 
III-VII 12  ElektraOrestStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
II-IV 12  ParsifalGurnemanzPfalztheater KaiserslauternD: Sandner; R: Reitmeier 
II-IV 12  Der fliegende HollanderDalandStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Malkowsky 
X 11-I 12  Die Meistersinger von NurnbergVeit PognerStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Mouchtar-Samorai 
X 11-I 12  Die Meistersinger von NurnbergHans SachsStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Mouchtar-Samorai 
VII 11  Die Meistersinger von NurnbergHans SachsTiroler Festspiele ErlD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn 
VII 11  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminStaatstheater NürnbergD: Perick; R: A Baesler 
IV-VI 11  Der ferne KlangDr. VigeliusStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner; R: G Rech 
III-V 11  Tristan und IsoldeKönig MarkeTheater AugsburgD: Dirk Kaftan; R: Rosamund Gilmore 
I 11  TannhauserHermannStaatstheater NürnbergD: Perick; R: Rosamund Gilmore 
XII 10-I 11  Tristan und IsoldeKönig Marke itNew National Theatre TokyoD: Kazushi Ono; R: McVicar 
X 10-I 11  Die ZauberfloteSarastroStaatstheater NürnbergD: Perick / Andreas Paetzold; R: Laura Scozzi 
VII-VIII 10  Die ZauberfloteSarastroOpernfestspiele St MargarethenD: Schoots / Wolfgang Gröhs / J Hattori; R: Waba