Hans Kittelmann :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Hans Kittelmann

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 III-V 15  Krol RogerEdrisiNürnbergD: Kaspszyk; R: Fioroni 
 I-III 15  Quai OuestCharles deNürnbergD: Marcus Bosch; R: Frédric 
 XI 14-I 15  Die ZauberfloteMonostatosNürnbergD: P Tilling; R: Laura Scozzi 
 X-XI 14  Les HuguenotsCosséNürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: T Kratzer 
 IX-XII 14  TurandotPangNürnbergD: P Tilling; R: Bieito 
 VI-VII 14  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrilloNürnbergD: P Tilling; R: A Baesler 
 VI-VII 14  Les HuguenotsCossé frNürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: T Kratzer 
 V-VII 14  ToscaSpolettaNürnbergD: Marcus Bosch; R: Jens Daniel Herzog 
 XI 13-III 14  Das RheingoldMimeNürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
 X-XII 13  Im weissen RosslDr. Otto SiedlerNürnbergD: Káli; R: Enzinger 
 IX 13-I 14  OtelloRoderigo itNürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Rech 
III-VII 13  Andrea ChenierUn Incredibile itNürnbergD: Philipp Pointner; R: Montavon 
III-VI 13  Im weissen RosslDr. Otto SiedlerNürnbergD: Káli; R: Enzinger 
XI 12-II 13  Orphee aux enfersOrpheusNürnbergD: Káli; R: Laura Scozzi 
X 12-I 13  Tristan und IsoldeMelotNürnbergD: Marcus Bosch; R: Wagemakers 
V-VI 12  FalstaffDr Cajus itMünchen(ST)D: Lukas Beikircher; R: Ulrich Peters 
XII 11-III 12  The Fall of the House of UsherEin ArztMünchen(ST)D: Ptashnikov; R: Carlos Wagner 
XI 11-IV 12  Die Omama im ApfelbaumJörg/WürstelmannMünchen(ST)D: Reiners; R: Holger Seitz 
X 11-II 12  Prodana nevestaWenzelMünchen(ST)D: Lukas Beikircher; R: Baumgardt 
IX 11-IV 12  Die FledermausDr BlindMünchen(ST)D: Reiners; R: Ulrich Peters 
IX 11-VI 12  Die ZauberfloteMonostatosMünchen(ST)D: Reiners; R: Rosamund Gilmore 
VI-VII 11  Madama ButterflyGoroMünchen(ST)R: Dörrie 
IV-VI 11  ElektraEin junger DienerLeipzigD: U Schirmer; R: Konwitschny 
III-VII 11  The Fall of the House of UsherEin ArztMünchen(ST)D: Lukas Beikircher; R: Carlos Wagner 
III-IV 11  ParsifalKnappenStuttgartD: Honeck; R: Bieito 
II-V 11  Orphee aux enfersMerkurMünchen(ST)D: Kowalewitz / J Andresen; R: J Schall 
XII 10-III 11  La bohemeParpignolMünchen(ST)R: Matiasek 
XII 10-V 11  Die FledermausDr BlindMünchen(ST)D: Kowalewitz; R: Ulrich Peters 
XII 10-III 11  CarmenLe Remendado frStuttgartD: Fournillier / Numajiri; R: Nübling 
XI 10-III 11  CarmenLe RemendadoMünchen(ST)D: Lukas Beikircher; R: Schölch 
X-XII 10  Die Omama im ApfelbaumJörg / WürstelmannMünchen(ST)D: Reiners; R: Holger Seitz 
IX 10-I 11  My Fair Lady1. CockneyMünchen(ST)D: Kussel / Reiners; R: August Everding 
IX 10-V 11  Die ZauberfloteMonostatosMünchen(ST)D: David Stahl; R: Rosamund Gilmore