Hege Gustava Tjønn, soprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Hege Gustava Tjoenn

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Kontakt
Osobní/jiné webové stránky
 http://www.tjoenn.com
 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 XI 15-II 16  La vie parisienneBaronin de Gondremark deTheater MagdeburgD: Dukek; R: M Wallner 
 V-VII 15  FaustMargareteTiroler Landestheater, InnsbruckD: C Schuldt; R: Häberli 
 IX-XI 14  La traviataVioletta ValéryFolkoperan, StockholmD: Eklund / Strindlund; R: Mellika Melouani Melani 
VII-VIII 14  La vie parisienneBaronin GondremarkSchlossfestspiele LangenloisD: Stoehr; R: R Lehmeier 
III-VI 14  La bohemeMusetta itMalmö Opera, MalmoD: C Badea / Ralf Kircher; R: Phelan 
III-V 13  Die ZauberfloteNattens drottningMalmö Opera, MalmoD: Segerstam / D Björkman; R: T Ascher 
VII-IX 12  Grafin MarizaNoRoleStadttheater Baden, Baden bei WienD: Gyükér; R: Fritdum 
VI-VII 12  Albert HerringMiss Wordsworth enTiroler Landestheater, InnsbruckD: A Rumpf; R: Fassbaender 
II 11  Idomeneo re di CretaElektra itLandestheater Niederbayern, PassauD: Kai Röhrig; R: Ultz 
X-XII 09  Les contes d'HoffmannNoRoleStadttheater Baden, Baden bei WienD: Franz Josef Breznik; R: Robert Herzl 
IV-VI 09  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeSalzburger LandestheaterD: Wildner; R: Dolder 
I-II 08  Ariadne auf NaxosEchoSalzburger LandestheaterD: I Bolton; R: Medcalf 
XI 07-VI 08  Der VogelhandlerKurfürstinSalzburger LandestheaterD: Ewaldt; R: Zametzer 
IX-XII 07  Hansel und GretelSandmännchenSalzburger LandestheaterD: Wildner; R: J Rathke 
IX-XII 07  Hansel und GretelGretelSalzburger LandestheaterD: Wildner; R: J Rathke 
IV-VI 07  Albert HerringMiss Wordsworth enSalzburger LandestheaterD: I Bolton; R: Medcalf 
II-III 07  CarmenFrasquita frSalzburger LandestheaterD: Rudner; R: Ulrich Peters 
IX-XII 06  Die ZauberfloteDie Königin der NachtSalzburger LandestheaterD: Howard Arman; R: Halmen 
IV-VI 06  Prodana nevestaLudmilaSalzburger LandestheaterD: Christoph Eberle; R: Dolder 
IV 06  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht noDen Norske Opera, OsloD: Henzold; R: Warneke / Sandven 
III-V 06  La finta giardinieraMarchesa Violante itSalzburger LandestheaterD: I Bolton / Kai Röhrig; R: Dörrie 
XI 05-III 06  Romeo et JulietteJuliette itSalzburger LandestheaterD: Christoph Eberle; R: Hilbrich 
IV 05  Ariadne auf NaxosZerbinetta deDen Norske Opera, OsloD: Henzold; R: Martin Duncan 
XI 04  Die FledermausAdeleNederlandse Reisopera, EnschedeD: Stoehr; R: R Lehmeier 
I-IV 04  Un ballo in mascheraOscarStaatstheater DarmstadtD: Blunier / Grüneis; R: Pilavachi 
X 03  CendrillonNoémie frStaatstheater DarmstadtD: Brochhagen; R: Nicholas Broadhurst 
IX 03-IV 04  Der FreischutzÄnnchenStaatstheater DarmstadtD: Blunier; R: Friedrich Meyer-Oertel