Hrachuhí Bassénz, soprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Hrachuhí Bassénz

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Agentur Guelzow
 IOA
 OIA
 Renick

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.hrachuhibassenz.com
 Casta Diva
 E strano, e strano...
 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 III-V 15  La traviataVioletta Valéry itNürnbergD: Marcus Bosch; R: Konwitschny 
 XI 14-I 15  Die ZauberfloteDie Königin der NachtNürnbergD: P Tilling; R: Laura Scozzi 
 X-XI 14  Les HuguenotsValentineNürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: T Kratzer 
 IX-XII 14  TurandotLiùNürnbergD: P Tilling; R: Bieito 
 VI-VII 14  Les HuguenotsValentine frNürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: T Kratzer 
 IV-VII 14  Die WalkureOrtlindeNürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
 III 14  La traviataVioletta Valéry itNürnbergD: Marcus Bosch; R: Konwitschny 
 XI 13-III 14  Das RheingoldWoglindeNürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
 IX 13-I 14  OtelloDesdemona itNürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Rech 
 VIII 13  Il trovatoreLeonoraSchenkenbergD: Tardue; R: A Baesler 
VI-VII 13  CarmenMicaëla frNürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Laffargue 
V-VI 13  Die ZauberfloteLa Reine de la NuitBordeauxD: Jurjen Hempel; R: Laura Scozzi 
IV-VI 13  Die FledermausRosalindeNürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Koeken 
I-IV 13  Don GiovanniDonna Elvira itNürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
IX 12-I 13  Il trovatoreLeonora itNürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Kovalik 
V-VI 12  Il viaggio a ReimsCorinna itNürnbergD: Philipp Pointner / Kennerknecht; R: Laura Scozzi 
I-VII 12  La traviataVioletta Valéry itNürnbergD: Marcus Bosch; R: Konwitschny 
XII 11-II 12  Il corsaroGulnara itNürnbergD: Guido Johannes Rumstadt;
XI 11-I 12  Die ZauberfloteDie Königin der NachtNürnbergD: Perick / Andreas Paetzold; R: Laura Scozzi 
X 11-I 12  CarmenMicaëlaAugsburgD: Dirk Kaftan / E Fritsche; R: Fioroni 
X-XI 11  CarmenMicaëla frNürnbergD: Tardue; R: Laffargue 
IV-VII 11  CarmenMicaëla frNürnbergD: Tardue; R: Laffargue 
III-VI 11  La traviataVioletta Valéry itGdanskD: José Maria Florêncio; R: Sofulak 
II-V 11  Il viaggio a ReimsCorinna itNürnbergD: Philipp Pointner; R: Laura Scozzi 
I-VI 11  OtelloDesdemonaKasselD: Comin; R: Schmalöer 
X 10-I 11  Die ZauberfloteDie Königin der NachtNürnbergD: Perick / Andreas Paetzold; R: Laura Scozzi 
III-VI 10  Emilia di LiverpoolEmilia di LiverpoolNürnbergD: Gedschold; R: A Baesler 
I-IV 10  Moise et PharaonAnaiNürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Mouchtar-Samorai 
XI-XII 09  Die CsardasfurstinSylva VarescuNürnbergD: Philipp Pointner / Andreas Paetzold; R: Ricarda Regina Ludigkeit 
XI 09-IV 10  Die ZauberfloteDie Königin der NachtNürnbergD: Perick; R: Laura Scozzi 
IX-X 09  I puritaniElviraNürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Kaegi 
VII 09  I puritaniElviraNürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Kaegi 
IV-VII 09  Die CsardasfurstinSylva VarescuNürnbergD: Philipp Pointner; R: Ricarda Regina Ludigkeit 
XII 08-I 09  La bohemeMimìNürnbergD: Gedschold; R: Raabe 
X 08-I 09  Benvenuto CelliniTeresaNürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Laura Scozzi 
IV-VI 08  L'AfricaineSélikaGelsenkirchenD: Samuel Bächli; R: A Baesler 
I-VI 08  OtelloDesdemonaGelsenkirchenD: Samuel Bächli; R: Kaegi 
XI 07-II 08  La bohemeMimìGelsenkirchenD: Heiko Mathias Förster; R: Michael Schulz 
V-VI 07  Simon BoccanegraAmelia GrimaldiGelsenkirchenD: Samuel Bächli; R: Rech 
IV-VI 07  CarmenMicaëlaGelsenkirchenD: Cosima Sophia Osthoff; R: I Karaman 
I-V 07  Il trovatoreLeonoraDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: Kochheim 
XI 06-IV 07  Don GiovanniDonna ElviraGelsenkirchenD: Samuel Bächli; R: Rosamund Gilmore 
IX-XII 06  Il furioso nell'isola di San DomingoEleonoraGelsenkirchenD: Cosima Sophia Osthoff; R: A Baesler 
V-VI 06  ZairaZairaGelsenkirchenD: K Tietje; R: Kaegi 
II-VI 06  Il trovatoreLeonoraGelsenkirchenD: Wildner; R: Rosamund Gilmore