Irmgard Vilsmaier, soprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Irmgard Vilsmaier

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Hilbert[Gen, Svět]
 Opera et Concert[Francie, Monako]

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.hilbert.de
 http://www.irmgardvilsmaier.de.tl
 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VII 15  ElektraDie AufseherinMünchen(Fest)D: A Fisch; R: H Wernicke 
 XI-XII 14  Hansel und GretelGertrud deParis(Opera)D: Y Abel; R: Mariame Clément 
 IV-VII 14  Die WalkureSieglindeNürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
 III 14  Der RosenkavalierMarianne LeitmetzerinWashington(WO)D: Eschenbach;
 I-V 14  ElektraElektraLeipzigD: U Schirmer; R: Konwitschny 
 XI 13  Tristan und IsoldeIsoldeTokyo(Orchard)D: Myung Whun Chung;
 X 13  Der ZwergGhita deMünchen(SO)D: Brabbins; R: Jarzyna 
 X 13  Der Ring an 1 AbendBrünnhildeWien(Volk)D: van Steen;
 X 13  Der RosenkavalierMarianne Leitmetzerin deDresden(SSO)D: C Thielemann; R: Uwe Eric Laufenberg 
 V-VI 13  Der Ring an 1 AbendBrünnhildeWien(Volk)D: van Steen;
 IV-V 13  Hansel und GretelGertrud deParis(Opera)D: C Flor; R: Mariame Clément 
 I-II 13  GotterdammerungBrünnhilde deStuttgartD: Marc Soustrot; R: Konwitschny 
 XII 12  Hansel und GretelGertrud deMünchen(SO)D: Kazushi Ono; R: List 
 XI 12-VI 13  Der RosenkavalierMarianne Leitmetzerin deDresden(SSO)D: C Thielemann; R: Uwe Eric Laufenberg 
 IX-X 12  SalomeHerodiasWien(Volk)D: Eschwé / G Prießnitz; R: Borie 
 VIII 12  Tristan und IsoldeIsoldeSeoul(SAC)D: Myung Whun Chung;
VII 12  Der RosenkavalierMarianne LeitmetzerinMünchen(Fest)D: Trinks; R: Otto Schenk 
VII 12  Gotterdammerung3. Norn deMünchen(Fest)D: Nagano; R: Kriegenburg 
VI 12  Gotterdammerung3. NornMünchen(SO)D: Nagano; R: Kriegenburg 
IV-V 12  Dialogues des CarmelitesMère Marie frStuttgartD: Marc Soustrot; R: Thomas Bischoff 
III 12  ConcertSopranNürnbergD: Marcus Bosch;
XII 11  Hansel und GretelGertrudMünchen(SO)D: A Fisch; R: List 
XII 11-I 12  LearGonerilBerlin(Komische)D: Layer; R: Neuenfels / Henry Arnold 
XI 11  Der ZwergGhitaMünchen(SO)D: Nagano; R: Jarzyna 
X-XI 11  Der RosenkavalierMarianne Leitmetzerin deMünchen(SO)D: Segerstam; R: Otto Schenk 
X-XI 11  SalomeHerodiasWien(Volk)D: R Böer / G Prießnitz; R: Borie 
X-XI 11  Dialogues des CarmelitesMutter Marie deBerlin(Komische)D: Blunier; R: Bieito 
VIII 11  ParsifalKundry deTallinn(Opera)D: A Volmer / Risto Joost; R: N Raab / Ran Arthur Braun 
VII 11  Der ZwergGhitaMünchen(Fest)D: Nagano;
VI-VII 11  Dialogues des CarmelitesMutter Maria deBerlin(Komische)D: Blunier; R: Bieito 
II-III 11  Der ZwergGhitaMünchen(SO)D: Nagano; R: Jarzyna 
II-VI 11  Die WalkureSieglindeOldenburgD: Dorsch; R: K D Schmidt 
XII 10  Hansel und GretelGertrud itMünchen(SO)D: J Debus / A Fisch; R: List 
VIII 10  Hansel und GretelMother deLondon(Proms)D: Ticciati; R: L Pelly 
VII-VIII 10  Hansel und GretelMother deGlyndebourneD: Ticciati; R: L Pelly / Marlot 
VII 10  Die WalkureSieglindeMannheimD: Axel Kober;
VI 10  Hansel und GretelLa Mère deLyon(Opera)D: Willig; R: L Pelly 
IV-V 10  The Love for Three OrangesFata MorganaWien(Volk)D: Eschwé; R: Ernst Theo Richter 
I-II 10  ElektraDie Aufseherin deBaden-Baden(Fest)D: C Thielemann; R: H Wernicke 
XII 09  Hansel und GretelGertrudDresden(SSO)D: Perick / Hans-E Zimmer; R: Thalbach 
XI 09-VII 10  LearGonerilBerlin(Komische)D: St Clair; R: Neuenfels 
IX 09  Tristan und IsoldeIsolde deTallinn(Opera)D: A Volmer / Alperten / Gerts; R: Kuningas 
VII-VIII 09  Hansel und GretelDie KnusperhexeReinsbergD: M Haselböck; R: Sturminger 
VI 09  Der RosenkavalierMarianne Leitmetzerin deMünchen(SO)D: Schneider.cond / A Fisch;
II 09  Der RosenkavalierMarianne LeitmetzerinParis(CE)D: C Thielemann;
II 09  ElektraDie AufseherinMünchen(SO)D: J Debus / Nagano; R: H Wernicke 
I 09  Der RosenkavalierMarianne Leitmetzerin deBaden-Baden(Fest)D: C Thielemann; R: H Wernicke 
XII 08-I 09  Hansel und GretelGertrud deLondon(RO)D: Colin Davis / Ticciati; R: M Leiser / Caurier 
XI 08  Ariadne auf NaxosPrimadonna / AriadneDresden(SSO)D: Wolfgang Rennert; R: Marco Arturo Marelli 
X 08-III 09  EuryantheEglantineDresden(SSO)D: Hans-E Zimmer; R: Nemirova 
X-XII 08  Hansel und GretelGertrudDresden(SSO)D: Hans-E Zimmer; R: Thalbach 
X-XI 08  ElektraChrysothemis deSeattleD: Renes; R: Chris Alexander 
IX 08-VI 09  Tristan und IsoldeIsoldeTallinn(Opera)D: A Volmer / Alperten / Gerts; R: Kuningas 
VII-VIII 08  Hansel und GretelMotherGlyndebourneD: Kazushi Ono; R: L Pelly 
VII 08  Der RosenkavalierMarianne Leitmetzerin deMünchen(Fest)D: Schneider.cond; R: Otto Schenk / Jürgen Rose 
V-VI 08  Tristan und IsoldeIsoldeTallinn(Opera)D: A Volmer / Alperten; R: Kuningas 
I-II 08  ElektraDie AufseherinMünchen(SO)D: J Debus; R: H Wernicke 
XII 07  Hansel und GretelGertrudMünchen(SO)D: C Meister; R: List 
XII 07  Hansel und GretelGertrudDresden(SSO)D: Mühlbach / Hans-E Zimmer; R: Thalbach 
X 07  Die WalkureBrünnhildeTrier(Theater)D: I Dénes; R: Hans-Peter Lehmann 
VII 07  Der RosenkavalierMarianne LeitmetzerinMünchen(Fest)D: Schneider.cond; R: Jürgen Rose / Otto Schenk 
V 07  Der RosenkavalierMarianne LeitmetzerinMünchen(SO)D: Schneider.cond; R: Jürgen Rose / Otto Schenk 
XII 06-VII 07  Hansel und GretelGertrudDresden(SSO)D: M Hofstetter / Hans-E Zimmer; R: Thalbach 
XII 06-I 07  Hansel und GretelGertrudMünchen(SO)D: Paul Daniel; R: List 
XI 06  Gotterdammerung3. NornMünchen(SO)D: Schneider.cond; R: D Alden 
XI 06  Die WalkureGerhildeMünchen(SO)D: Schneider.cond; R: D Alden 
VI 06  Der RosenkavalierMarianne LeitmetzerinMünchen(SO)D: Schneider.cond; R: Otto Schenk 
V 06  TannhauserVenusDresden(SSO)D: Perick; R: Konwitschny 
III 06  Gotterdammerung3. NornMünchen(SO)D: Zubin Mehta; R: D Alden 
XII 05-I 06  Hansel und GretelGertrudMünchen(SO)D: Luisi / C Meister; R: List 
IX-X 05  GotterdammerungGutruneAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
IX-X 05  Gotterdammerung3. NornAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
VI-VII 05  Elektra4. Magd deParis(Opera)D: Christoph von Dohnányi; R: Matthias Hartmann 
I-II 05  GotterdammerungGutruneAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
I-II 05  Gotterdammerung3. NornAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
XI-XII 04  Die WalkureWaltrauteDresden(SSO)R: Willy Decker 
VIII 04  Gotterdammerung2. NornBayreuth(Wagner)D: Adam Fischer; R: J Flimm 
VII-VIII 04  Die WalkureWaltrauteBayreuth(Wagner)D: Adam Fischer; R: J Flimm 
II 04  Gotterdammerung3. NornMünchen(SO)D: Zubin Mehta; R: D Alden 
I 04  Die WalkureGerhildeMünchen(SO)D: Zubin Mehta; R: D Alden 
XII 03  Hansel und GretelGertrudAntwerpen(Vlaamse)D: Klingele; R: Homoki 
VIII 03  Gotterdammerung2. NornBayreuth(Wagner)D: Adam Fischer; R: J Flimm 
VII-VIII 03  Die WalkureWaltrauteBayreuth(Wagner)D: Adam Fischer; R: J Flimm