James Moellenhoff, bas :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

James Moellenhoff

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Svenska Konsertbyran[(is,no,dk,se,fi)]
 ZAV-KV Koeln[d Švýcarsko Rakousko(ne)]
 ALL YOU NEED[var]
 Bluemel[var]
 Renick
 Truelinked


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 IV 15  ParsifalGurnemanzChemnitzD: Beermann; R: Buscaino 
 I-V 15  Das RheingoldFafnerLeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
 XI 14  Stabat MaterBassBrandenburgD: José María Moreno;
 IX 14-IV 15  NabuccoZaccaria itLeipzigD: Bramall; R: Dietrich W Hilsdorf 
 IV-V 14  LohengrinHeinrich der Vogler deZagreb(CNT)D: Bareza; R: Schildknecht 
 II 14  Die ZauberfloteSarastro deTampaD: Lipton;
 XII 13-V 14  PinocchioMangiafuoco deLeipzigR: G Nowack 
 XII 13-I 14  Die WalkureHundingLeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
 X 13-VII 14  Die Zauberflote (reduction)SarastroLeipzigD: Margherita Colombo; R: G Nowack 
 X 13-III 14  NabuccoZaccaria itLeipzigD: Bramall; R: Dietrich W Hilsdorf 
 X 13-III 14  NabuccoIl Gran Sacerdote itLeipzigD: Bramall; R: Dietrich W Hilsdorf 
 X 13-III 14  RigolettoSparafucile itLeipzigD: Foremny; R: Pilavachi 
 X 13-III 14  Die ZauberfloteSarastroLeipzigD: Carnall; R: Nürnberger 
 IX-XI 13  Das RheingoldFafnerLeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
V 13  Der fliegende HollanderDalandLeipzigD: Bramall; R: J Mangold / Bramall 
V-VI 13  Das RheingoldFafnerLeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
III-VI 13  PinocchioMangiafuoco deLeipzigD: Foremny; R: G Nowack 
I-V 13  Die Meistersinger von NurnbergVeit PognerLeipzigD: U Schirmer; R: Biganzoli 
I-VI 13  NabuccoOberpriester des Baal itLeipzigD: Bramall; R: Dietrich W Hilsdorf 
XI-XII 12  MacbethBanco itLeipzigD: Foremny; R: Konwitschny 
XI 12-V 13  Die WalkureHundingDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
X 12-III 13  RigolettoSparafucile itLeipzigD: Foremny; R: Pilavachi 
X 12-III 13  Die ZauberfloteSarastroLeipzigD: W Lacey / Foremny / Milko Milev; R: Nürnberger 
III-IV 12  ParsifalGurnemanzLeipzigD: U Schirmer; R: R Aeschlimann 
III-VI 12  Iphigenie en AulideKalchas deLeipzigD: Foremny; R: Konwitschny 
I-IV 12  Die Meistersinger von NurnbergVeit PognerLeipzigD: U Schirmer; R: Biganzoli 
XII 11-V 12  Die ZauberfloteSarastroLeipzigD: Foremny / Karl-Heinz Müller / W Lacey; R: Nürnberger 
VI 11  Die WalkureHundingLeipzigD: U Schirmer;
V 11  TannhauserHermannAltenburgD: Troester; R: Kochheim 
IV 11  ParsifalGurnemanzLeipzigD: U Schirmer; R: R Aeschlimann 
IV-V 11  AidaKönigLeipzigD: A Schüller; R: Konwitschny 
I 11  Tristan und IsoldeKönig MarkeLeipzigD: Axel Kober; R: Willy Decker 
XI 10-I 11  Iphigenie en AulideKalchasLeipzigD: Nicholas Kok / W Lacey; R: Konwitschny 
X 10-IV 11  Die Meistersinger von NurnbergVeit PognerLeipzigD: Axel Kober / Trinks; R: Biganzoli 
IX 10-VI 11  Die ZauberfloteSarastroLeipzigD: W Lacey / Gähres; R: Nürnberger 
VI-VIII 10  La forza del destinoPadre GuardianoSchwerinD: Foremny; R: Lotschak