Jan Štáva, bas :: Plán představení 
*Veřejná stránka   >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Jan Štáva

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 IAAC[Gen, Svět]


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI 17  Ariadne auf NaxosTruffaldino deOpéra national de Lorraine, NancyD: Rani Calderon; R: David Hermann 
 V-VI 17  Le comte OryLe Gouverneur frND BrnoD: Kružík; R: Flory 
 II 17  La GiocondaAlvise csND BrnoD: J Kyzlink; R: Pilař 
 I 17  CarokrajVelebobule csND BrnoD: M Ivanović; R: Petr Forman / Matěj Forman 
 I 17  CarokrajHlavní bazilišek csND BrnoD: M Ivanović; R: Petr Forman / Matěj Forman 
 I-IV 17  Don GiovanniLeporello itND BrnoD: M Ivanović / Ondrej Olos; R: B Berger-Gorski 
 XII 16  The Plays of MaryObchodník s olejem csND BrnoD: Jakub Klecker / Kružík; R: Jiří Heřman 
 XII 16  The Plays of MaryKovář csND BrnoD: Jakub Klecker / Kružík; R: Jiří Heřman 
 XII 16-VI 17  Cert a KacaLucifer csND BrnoD: Jakub Klecker; R: Jiří Heřman 
 XI 16-IV 17  AidaIl re itND BrnoD: J Kyzlink; R: Věžník 
 XI 16  The KissPaloucký csND BrnoD: Jakub Klecker; R: Keprtová 
 X-XI 16  JulietteOld Youth/ BeggarNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Švec; R: Zuzana Gilhuus 
 X-XII 16  HamletClaudiusNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Jakub Klecker / Švec; R: Lipus 
 IX 16-V 17  La traviataIl dottor Grenvil itND BrnoD: J Kyzlink / Šnajdr; R: Srba 
 IX 16-III 17  PolenblutJan Zaremba csND BrnoD: Ondrej Olos; R: Pilař 
 IX 16-IV 17  The Brandenburgers in BohemiaKmetNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Prášil; R: Jiří Nekvasil 
 IX 16-III 17  Le RossignolBonz ruNational Theatre Prague, PrahaD: Latham-Koenig / Zbyněk Müller; R: D Beneš 
 IX 16-I 17  Le nozze di FigaroBartolo itNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek 
 IX 16-I 17  Don GiovanniLeporello itNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 IX 16-I 17  Die ZauberfloteSarastro deNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Švec; R: V Morávek 
 VI 16  CarokrajVelebobule/ Junketberry + Chief CockatriceNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
 V 16  Der RosenkavalierEin Polizeikommissar deOpéra National de ParisD: Philippe Jordan; R: H Wernicke 
 IV-V 16  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminNational Theatre Prague, PrahaD: Švec; R: J Lauwers 
 III-VI 16  JulietteOld Youth/ BeggarNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink; R: Zuzana Gilhuus 
 III-VI 16  HamletClaudiusNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner; R: Lipus 
 II-IV 16  Maria StuardaTalbotNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 I 16  Certova stenaRarachNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker; R: Jiří Nekvasil 
 X 15-V 16  Le RossignolLe bonzeNational Theatre Prague, PrahaD: Latham-Koenig / Chalupecký; R: D Beneš 
 IX 15-II 16  Prodana nevestaKecalJ K Tyl Theatre, PlzenD: O von Dohnányi / Štrunc; R: Kališová 
 IX 15-VI 16  Le nozze di FigaroBartoloNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek 
 IX 15-VI 16  Die ZauberfloteSarastroNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Švec; R: V Morávek 
 IX 15  L'Heure espagnoleDon Inigo Gomez frAngers Nantes OpéraD: Rophé;
 IX 15-VI 16  Don GiovanniLeporelloNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 V 15  DaliborBenešBarbican Hall, LondonD: Bělohlávek;
 II-VI 15  Die ZauberfloteDer SprecherNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 XII 14-VI 15  Maria StuardaTalbot itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 XII 14-V 15  TurandotUn mandarinoND BrnoD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: Jiří Nekvasil 
 XII 14-III 15  I vespri sicilianiLord of BethumeND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Laco Adamik 
 XII 14-I 15  Prodana nevestaKecalJ K Tyl Theatre, PlzenD: O von Dohnányi; R: Kališová 
 XII 14-VI 15  Don GiovanniLeporelloND BrnoD: Ondrej Olos / M Ivanović; R: B Berger-Gorski 
 IX 14-VI 15  PolenblutJan ZarembaND BrnoD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: Pilař 
 IX-X 14  Prodana nevestaKecalJ K Tyl Theatre, PlzenD: O von Dohnányi; R: Kališová 
 VIII 14-VI 15  Don GiovanniLeporelloNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 VIII 14-VI 15  Le nozze di FigaroBartoloNational Theatre Prague, PrahaD: Jakub Klecker / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 VIII 14-IV 15  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; R: J Lauwers 
VI 14  MirandolinaMarquis di ForlimpopoliSlovak National Theatre, BratislavaD: M Ivanović; R: Jiří Nekvasil 
VI 14  Prodana nevestaKecalJ K Tyl Theatre, PlzenD: O von Dohnányi; R: Kališová 
IV 14  Die SchopfungRaphael/ AdamND BrnoD: Caspar Richter / Ondrej Olos; R: Uwe Scholz 
III-VI 14  TurandotUn mandarinoND BrnoD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: Jiří Nekvasil 
I 14  La cenerentolaAlidoroOpéra de ToulonD: E Colomer; R: Clarac / Deloeuil 
XII 13-VI 14  MirandolinaDi ForlimpopoliNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: M Ivanović; R: Jiří Nekvasil 
XI 13-III 14  Die Entfuhrung aus dem SerailOsmin deNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
XI 13-III 14  La traviataIl dottor GrenvilND BrnoD: J Kyzlink; R: Srba 
XI 13-V 14  AidaKrálND BrnoD: J Kyzlink / Feranec; R: Věžník 
X 13-VI 14  I vespri sicilianiSire de BéthuneND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Laco Adamik 
X 13-V 14  Eugene OneginKníže GreminND BrnoD: J Kyzlink; R: Kaloč 
IX 13-V 14  Don GiovanniLeporelloND BrnoD: Feranec; R: B Berger-Gorski 
IX 13-V 14  Anna BolenaLord Rochefort itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: O von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
VIII 13-VI 14  CarokrajJunketburyNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
VIII 13-VI 14  CarokrajChief CockatriceNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
VIII 13-V 14  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
VIII 13-VI 14  Don GiovanniLeporello itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
VI-VII 13  The Fairy QueenKlubko enSmetana Opera Festival, LitomyslD: Švec; R: Švecová 
III 13  Die Entfuhrung aus dem SerailOsmin deAngers Nantes OpéraD: Goetzel; R: A Arias 
I-V 13  Madama ButterflyKomisařND BrnoD: J Kyzlink; R: Jiří Nekvasil 
I-III 13  Die SchopfungRaphael/ AdamND BrnoD: Caspar Richter / Ondrej Olos; R: Uwe Scholz 
I-V 13  I vespri sicilianiSire de Bethune itND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Ladislav Adamík 
XII 12-IV 13  La bohemeCollineNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Šrubař; R: Studený 
X 12-V 13  AidaIl reND BrnoD: J Kyzlink; R: Věžník 
X 12-I 13  ArmidaHydraotNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Šrubař; R: Jiří Nekvasil 
IX-XI 12  Das Wunder der HelianeDer Pförtner deND BrnoD: Feranec / Šnajdr; R: H Lukas-Kindermann 
IX 12-VI 13  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
IX 12-V 13  TurandotUn mandarinoND BrnoD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: Jiří Nekvasil 
IX 12-II 13  La PericholeDon Andrès de RibeiraND BrnoD: Caspar Richter / Šnajdr; R: Studený 
IX 12-VI 13  CarokrajJunketburyNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
IX 12-VI 13  CarokrajChief CockatriceNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
VIII 12-IV 13  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
VIII 12-VI 13  Don GiovanniLeporelloNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský