Jan Markvart, tenor :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Jan Markvart

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI 16  CarokrajVůdce Vlkodlaků / Chief WerewolfNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Svec; R: Petr Forman 
 V 16  From the House of the DeadThe Elderly PrisonerNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / David Švec; R: Špinar 
 XI 15-IV 16  Boris GodunovKhrushchovNational Theatre Prague, PrahaD: Kofroň / Chalupecký; R: Keprtová 
 X 15-VI 16  The Cunning Little VixenPásekNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Havelka 
 X-XII 15  OrangoDruhý cizinecNational Theatre Prague, PrahaD: Jan Kučera; R: Daubnerová 
 IX 15-VI 16  Die Zauberflote1. Geharnischter MannNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Svec; R: V Morávek 
 IX 15-VI 16  Prodana nevestaPrincipál komediantůNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Svec; R: Magdalena Svecová 
 IX 15-IV 16  JakobinBendaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 II-VI 15  Die Zauberflote1. KnabeNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 XI 14  The Cunning Little VixenHostinský PásekND BrnoD: Robert Jindra; R: Havelka 
 XI 14-III 15  The Cunning Little VixenPásekNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 X-XI 14  Simon BoccanegraUn capitano dei balestrieriNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink; R: Pountney 
 IX 14-VI 15  Prodana nevestaPrincipál komediantůNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Švec; R: Magdalena Švecová 
 IX 14-VI 15  JakobinBendaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 VI 14  Simon BoccanegraCaptain of the ArchersSlovak National Theatre, BratislavaD: J Kyzlink; R: Pountney 
 VI 14  The War with the NewtsJames Holton csState Opera, PrahaD: Ivanović / František Drs; R: David Drábek 
 II 14  GlorianaThe Master of Ceremonies csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Chalupecký; R: Jiří Heřman 
 X 13-IV 14  Simon BoccanegraUn capitano dei balestrieri itNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink; R: Pountney 
 IX 13-VI 14  TajemstviSkřivánekJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
 IX 13-V 14  JakobinBenda csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
 IX 13-VI 14  Prodana nevestaPrincipal csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
 IX 13-VI 14  Die Zauberflote1. Armed Man csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
 IX 13-VI 14  AidaUn messaggero itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Steffen Piontek 
 VIII 13-VI 14  CarokrajChief WerewolfNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
I-III 13  The War with the NewtsJames Holton csState Opera, PrahaD: Ivanović / František Drs; R: David Drábek 
X 12-VI 13  Prodana nevestaPrincipal csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
X 12-V 13  TajemstviSkřivánekJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
IX 12-V 13  PagliacciBeppe itState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / Štrunc; R: Levant 
IX 12-VI 13  CarokrajChief WerewolfNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
IX 12-VI 13  JakobinBendaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
IX 12-V 13  Les contes d'HoffmannPitichinaccioNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
IX 12-V 13  Les contes d'HoffmannFrantzNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
IX 12-V 13  Les contes d'HoffmannCochenilleNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
IX 12-V 13  Les contes d'HoffmannAndrèsNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
VIII 12-VI 13  Die Zauberflote1. Armed ManNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
IV 12  Vec MakropulosVitek csOper FrankfurtD: Layer; R: Richard Jones 
III-V 12  GlorianaThe Master of CeremoniesNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
XI 11-III 12  Les contes d'HoffmannAndrèsNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
X 11-VI 12  JakobinBendaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
IX 11-V 12  Die Zauberflote1. Man in ArmourNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Radok 
IX 11-V 12  Prodana nevestaPrincipal  National Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
IX-XII 11  AidaUn messaggeroNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Steffen Piontek 
IX 11  Les contes d'HoffmannAndrésPafos Aphrodite FestivalD: Zbynĕk Müller; R: Havelka 
XII 10-IV 11  Die Zauberflote1. Man in Armour csNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Radok 
IX 10-VI 11  AidaUn messaggeroNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Steffen Piontek 
IX 10-V 11  Les contes d'HoffmannAndrès...National Theatre Prague, PrahaD: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka