Jana Levicová :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Jana Levicová

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty

Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy
 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI 16  Elektra2. MagdPraha(Statni)R: Keith Warner 
 V-VI 16  Die Zauberflote2. Dame dePraha(Statni)D: Leginus; R: Ladislav Štros 
 IV-VI 16  Romeo et JulietteStéphanoPraha(Statni)D: Guidarini / R Hein; R: Daubnerová 
 XII 15-VI 16  Hansel und GretelHänsel csPraha(Statni)D: Leginus / R Hein / Štrunc; R: Matěj Forman 
 X 15-VI 16  The Cunning Little VixenRoosterPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Havelka 
 X 15-V 16  Il barbiere di SivigliaRosinaPraha(Statni)D: E Dovico / Brauner; R: Otava 
 X 15-VI 16  NormaAdalgisaPraha(Statni)D: E Dovico; R: Sugao 
 IX 15-VI 16  Die Zauberflote2. DamePraha(Estates)D: J Kyzlink / David Svec; R: V Morávek 
 IX 15-IV 16  Il trovatoreInesPraha(Statni)D: Latham-Koenig / Štrunc; R: Cukr 
 IX 15-VI 16  Don GiovanniDonna ElviraPraha(Estates)D: Chalupecký / David Svec; R: Kukučka / Trpišovský 
 VIII 15-VI 16  NabuccoFenena itPraha(Statni)D: Hilary Griffiths / R Hein; R: Karel Němec 
 VIII 15-IV 16  Rusalka2. lesní žínkaPraha(Statni)D: Štrunc / Zbyněk Müller; R: Zdeněk Troška 
 VIII 15-VI 16  CarmenMercédèsPraha(Statni)D: Brauner / Zbynĕk Müller; R: Zdeněk Troška 
 IV-VI 15  Hansel und GretelHänsel csPraha(Statni)D: Leginus / R Hein; R: Matěj Forman 
 II-VI 15  Die Zauberflote2. DamePraha(Estates)D: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 I-V 15  OtelloEmiliaPraha(Statni)D: Leginus; R: Neuner / Cukr 
 XI 14-III 15  The Cunning Little VixenSojkaPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 X 14  L'olimpiadeArgenePraha(Estates)D: Luks; R: Ursel Herrmann 
 IX 14-VI 15  CarmenMercédèsPraha(Statni)D: Brauner; R: Zdeněk Troška 
 IX 14-VI 15  Rusalka2. lesní žínkaPraha(Statni)D: Chalupecký / Štrunc; R: Zdeněk Troška 
 IX 14-VI 15  Il trovatoreInesPraha(Statni)D: Latham-Koenig / Štrunc; R: Cukr 
 IX 14-III 15  Il barbiere di SivigliaRosinaPraha(Statni)D: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 IX 14-VI 15  NabuccoFenenaPraha(Statni)D: Hilary Griffiths / R Hein / Stur; R: Karel Němec 
 VIII 14-VI 15  Don GiovanniDonna ElviraPraha(Estates)D: Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
XII 11-I 12  The Plays of MaryFoolish Virgin/Maiden/AltoPraha(Narodni)D: David Švec; R: Jiří Heřman 
XII 11-I 12  The Plays of MaryArchangel Gabriel/Mother of God/Blacksmith's daughter/Sister MarthaPraha(Narodni)D: David Švec; R: Jiří Heřman 
IX 11-V 12  La traviataAnninaPraha(Narodni)D: Lenárd; R: Jana Kališová 
IX 10-I 11  La traviataAnnina itPraha(Narodni)D: Lenárd; R: Jana Kališová