Jana Sibera :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Jana Sibera

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI 15  MacbethUna DamaPraha(Statni)D: Štrunc; R: Čičvák 
 IV-VI 15  Hansel und GretelGretel csPraha(Statni)D: Leginus; R: Matěj Forman 
 II-VI 15  Die ZauberfloteDie Königin der NachtPraha(Estates)D: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 XII 14-I 15  Die FledermausAdelePraha(Statni)D: E Dovico; R: Otava 
 XI 14-VI 15  The Two WidowsKarolinaPraha(Narodni)R: J Nekvasil 
 X 14-V 15  The Excursions of Mr BroucekMálinka / Etherea / Kunka csOstravaD: Robert Jindra / J Žídek; R: Kukučka / Trpišovský 
 IX 14  Les contes d'HoffmannOlympiaPlzenD: Brauner; R: Dominik Beneš 
 IX 14-VI 15  CarmenFrasquitaPraha(Statni)D: Brauner; R: Zdeněk Troška 
 IX 14-VI 15  La traviataVioletta ValéryPraha(Statni)D: Leginus / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 IX 14-VI 15  JakobinTerinkaPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Švec; R: Jiří Heřman 
 VIII 14-VI 15  Don GiovanniZerlinaPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 VIII 14-VI 15  RigolettoGildaPraha(Statni)R: Jernek 
 VIII 14-VI 15  Le nozze di FigaroSusannaPraha(Estates)D: Jakub Klecker / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 VIII 14  AidaLa Grande SacerdotessaPraha(Statni)D: Leginus; R: Petar Selem 
 VIII 14-V 15  La bohemeMusettaPraha(Statni)R: Havelka 
 VIII 14-IV 15  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondePraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: J Lauwers 
 VI 14  Le nozze di FigaroSusanna itLitomyslD: Chalupecký; R: Josef Průdek 
 V-VI 14  Die ZauberfloteDie Königin der NachtPraha(Statni)D: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
 IV 14-III 15  La traviataVioletta Valéry itOstravaD: Chalupecký; R: Carmen Or 
 IV-VI 14  Les contes d'HoffmannOlympiaPlzenD: Brauner; R: Dominik Beneš 
 XII 13-V 14  Eine Nacht in VenedigAnninaOstravaD: Jan Šrubař / Prášil; R: Mikuláštík 
 X 13-VI 14  RigolettoGilda itPraha(Statni)D: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Jernek 
 IX 13-VI 14  CarmenFrasquita frPraha(Statni)D: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
 IX 13-VI 14  TajemstviBlaženkaPlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
 IX 13-VI 14  La bohemeMusetta itPraha(Statni)D: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
 IX 13-V 14  CarmenFrasquita frPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 IX 13-V 14  The Two WidowsKarolinaPraha(Narodni)D: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 IX 13-VI 14  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht csPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
 IX-XII 13  Don CarlosUna voce dal cielo itPraha(Statni)D: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
 VIII 13-VI 14  La traviataVioletta Valéry itPraha(Statni)D: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 VIII 13-V 14  Le nozze di FigaroSusannaPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 V-VI 13  The Two WidowsKarolina csPraha(Narodni)D: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 III-VI 13  Don CarlosUna voce dal cielo itPraha(Statni)D: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
 XII 12-VI 13  Eine Nacht in VenedigAnninaOstravaD: Jan Šrubař / Prášil; R: Mikuláštík 
 X 12-V 13  TajemstviBlaženkaPlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
 X 12-VI 13  Orphee aux enfersEuridikaOstravaD: Kevický / Jan Šrubař; R: Mikuláštík 
 X 12-VI 13  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht dePraha(Statni)D: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
 IX 12-V 13  CarmenFrasquita frPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 IX 12-VI 13  Le nozze di FigaroSusannaPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 IX 12-VI 13  CarmenFrasquita frPraha(Statni)D: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
 IX 12-VI 13  La bohemeMusetta itPraha(Statni)D: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
 IX 12-VI 13  AidaLa Grande Sacerdotessa itPraha(Statni)D: E Dovico / R Hein / Jiří Mikula / J Kyzlink; R: Petar Selem 
 VIII 12-VI 13  RigolettoGilda itPraha(Statni)D: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Jernek 
 VIII 12-VI 13  Die ZauberfloteDie Königin der NachtPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
 VIII 12  La traviataVioletta Valéry itPraha(Statni)D: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
IX 11-V 12  CarmenFrasquita frPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
IX 11-III 12  Orphee aux enfersEuridika csOstravaD: Kevický / Jan Šrubař; R: Mikuláštík 
III-V 11  Lucia di LammermoorLuciaPraha(Statni)D: R Hein; R: Nekovar 
IX 10-IV 11  CarmenFrasquita frPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
IX 09-VI 10  CarmenFrasquita frPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
I-VI 09  AidaLa Grande Sacerdotessa itPraha(Statni)D: R Hein / Jiří Mikula; R: Petar Selem 
XI 08-VI 09  CarmenFrasquita frPraha(Statni)D: Lenárd / František Drs; R: Zdeněk Troška 
XI 08-VI 09  Rusalka1. Wood-nymph csPraha(Statni)D: František Drs / Chalupecký / Lenárd / Štrunc; R: Zdeněk Troška 
X 08-V 09  La bohemeMusetta itPraha(Statni)D: Lenárd; R: Havelka 
IX 08-V 09  Cosi fan tutteDespina itPraha(Statni)D: Štrunc / Keprt; R: Ševcík 
IX 08-VI 09  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht dePraha(Statni)D: R Hein; R: Ladislav Štros 
IX 08-VI 09  CarmenFrasquitaPraha(Narodni)D: Lenárd / František Drs; R: Zdenek Troška 
VIII 08-I 09  RigolettoGilda itPraha(Statni)D: František Drs / R Hein / Keprt; R: Jernek