Jana Sibera :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Jana Sibera

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 V-VI 16  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht deState Opera, PrahaD: Leginus; R: Ladislav Štros 
 IV-V 16  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeNational Theatre Prague, PrahaD: David Svec; R: J Lauwers 
 III-VII 16  La traviataVioletta Valéry itState Opera, PrahaD: R Hein / Leginus; R: Arnaud Bernard 
 III-VI 16  HamletOphélieNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner; R: Lipus 
 XII 15-I 16  Die FledermausAdeleState Opera, PrahaD: E Dovico; R: Otava 
 XII 15-VI 16  Hansel und GretelGretel csState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein / Štrunc; R: Matěj Forman 
 X 15-VI 16  The Cunning Little VixenBystrouškaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Havelka 
 X 15-IV 16  RigolettoGilda itState Opera, PrahaD: R Hein / Hilary Griffiths; R: Jernek 
 IX 15-VI 16  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek 
 IX 15-VI 16  Die ZauberfloteDie Königin der NachtNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Svec; R: V Morávek 
 IX 15-VI 16  Don GiovanniZerlinaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Svec; R: Kukučka / Trpišovský 
 IX 15-IV 16  JakobinTerinkaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 VIII 15-V 16  La bohemeMusetta itState Opera, PrahaD: Brauner / Štrunc; R: Havelka 
 VIII 15-V 16  AidaLa Grande Sacerdotessa itState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Petar Selem 
 VIII 15-VI 16  CarmenFrasquitaState Opera, PrahaD: Brauner / Zbynĕk Müller; R: Zdeněk Troška 
 VII 15  The Two WidowsCaroline itSmetana Opera Festival, LitomyslD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 IV-VI 15  Hansel und GretelGretel csState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Matěj Forman 
 II-VI 15  Die ZauberfloteDie Königin der NachtNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 XII 14-I 15  Die FledermausAdeleState Opera, PrahaD: E Dovico; R: Otava 
 XI 14  The Excursions of Mr BroucekMálinka/ lunar goddess/ KunkaND BrnoD: Robert Jindra; R: Kukučka / Trpišovský 
 XI 14-III 15  The Cunning Little VixenBystrouškaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 XI 14-VI 15  The Two WidowsKarolinaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: J Nekvasil 
 X 14-V 15  The Excursions of Mr BroucekMálinka / Etherea / Kunka csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Kukučka / Trpišovský 
 IX 14-I 15  Les contes d'HoffmannOlympiaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Dominik Beneš 
 IX 14-VI 15  CarmenFrasquitaState Opera, PrahaD: Brauner; R: Zdeněk Troška 
 IX 14-VI 15  La traviataVioletta ValéryState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 IX 14-VI 15  JakobinTerinkaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 VIII 14-VI 15  Don GiovanniZerlinaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 VIII 14-VI 15  RigolettoGildaState Opera, PrahaD: R Hein; R: Jernek 
 VIII 14-VI 15  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Jakub Klecker / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 VIII 14  AidaLa Grande SacerdotessaState Opera, PrahaD: Leginus; R: Petar Selem 
 VIII 14-V 15  La bohemeMusettaState Opera, PrahaD: Štrunc / Brauner; R: Havelka 
 VIII 14-IV 15  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: J Lauwers 
VI 14  Le nozze di FigaroSusanna itSmetana Opera Festival, LitomyslD: Chalupecký; R: Josef Průdek 
V-VI 14  Die ZauberfloteDie Königin der NachtState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
IV 14-III 15  La traviataVioletta Valéry itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Chalupecký; R: Carmen Or 
IV-VI 14  Les contes d'HoffmannOlympiaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Dominik Beneš 
XII 13-V 14  Eine Nacht in VenedigAnninaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař / Prášil; R: Mikuláštík 
X 13-VI 14  RigolettoGilda itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Jernek 
IX 13-VI 14  CarmenFrasquita frState Opera, PrahaD: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
IX 13-VI 14  TajemstviBlaženkaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
IX 13-VI 14  La bohemeMusetta itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
IX 13-V 14  CarmenFrasquita frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
IX 13-V 14  The Two WidowsKarolinaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
IX 13-VI 14  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
IX-XII 13  Don CarlosUna voce dal cielo itState Opera, PrahaD: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
VIII 13-VI 14  La traviataVioletta Valéry itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
VIII 13-V 14  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
V-VI 13  The Two WidowsKarolina csNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
III-VI 13  Don CarlosUna voce dal cielo itState Opera, PrahaD: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
XII 12-VI 13  Eine Nacht in VenedigAnninaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař / Prášil; R: Mikuláštík 
X 12-V 13  TajemstviBlaženkaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
X 12-VI 13  Orphee aux enfersEuridikaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Kevický / Jan Šrubař; R: Mikuláštík 
X 12-VI 13  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht deState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
IX 12-V 13  CarmenFrasquita frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
IX 12-VI 13  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
IX 12-VI 13  CarmenFrasquita frState Opera, PrahaD: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
IX 12-VI 13  La bohemeMusetta itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
IX 12-VI 13  AidaLa Grande Sacerdotessa itState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / Jiří Mikula / J Kyzlink; R: Petar Selem 
VIII 12-VI 13  RigolettoGilda itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Jernek 
VIII 12-VI 13  Die ZauberfloteDie Königin der NachtNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
VIII 12  La traviataVioletta Valéry itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
IX 11-V 12  CarmenFrasquita frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
IX 11-III 12  Orphee aux enfersEuridika csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Kevický / Jan Šrubař; R: Mikuláštík 
III-V 11  Lucia di LammermoorLuciaState Opera, PrahaD: R Hein; R: Nekovar 
IX 10-IV 11  CarmenFrasquita frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik