Jane Archibald :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Jane Archibald

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.janearchibald.com

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 IV-VI 15  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht deParis(Opera)D: Trinks / Patrick Lange; R: Carsen 
 VII 14  Ariadne auf NaxosZerbinetta deMünchen(Fest)D: A Fisch; R: Carsen 
 VI-VII 14  Ariadne auf NaxosZerbinetta deLondon(RO)D: Pappano; R: Loy 
 V 14  Ariadne auf NaxosZerbinettaMünchen(SO)D: A Fisch; R: Carsen 
 III-IV 14  Les contes d'HoffmannOlympia frZurich(Oper)D: Luisi / P Furrer; R: Grischa Asagaroff 
 XII 13-II 14  Die FledermausAdeleNew York(Met)D: Adam Fischer / P Nadler; R: Sams 
 VII 13  Ariadne auf NaxosZerbinetta deMünchen(Fest)D: Bertrand de Billy; R: Carsen 
 IV 13  RinaldoAlmirena itZurich(Oper)D: I Bolton; R: Jens Daniel Herzog 
 III 13  Ariadne auf NaxosZerbinetta deMünchen(SO)D: Koenigs; R: Carsen 
 XII 12-II 13  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeZurich(Oper)D: Patrick Lange; R: A Marthaler 
 X-XI 12  Lucia di LammermoorLucia itZurich(Oper)D: Pavel Baleff; R: Michieletto 
 IX-X 12  Les contes d'HoffmannOlympia frParis(Opera)D: Netopil; R: Carsen 
V 12  SemeleSemeleToronto(COC)D: Alessandrini; R: Huan 
II 12  Ariadne auf NaxosZerbinettaBaden-Baden(Fest)D: C Thielemann; R: Arlaud 
X-XII 11  Der RosenkavalierSophie deBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Götz Friedrich 
X 11  Der RosenkavalierSophie deMilano(Scala)R: H Wernicke / Alejandro Stadler 
IV-V 11  Ariadne auf NaxosZerbinettaToronto(COC)D: Andrew Davis; R: Armfield 
III-IV 11  Ariadne auf NaxosZerbinetta deBerlin(Deutsche)D: J Lacombe; R: Carsen 
I 11  Ariadne auf NaxosZerbinettaMünchen(SO)D: Nagano; R: Carsen 
I-II 11  Giulio Cesare in EgittoCleopatra itParis(Opera)D: Haïm; R: L Pelly 
XII 10  Ariadne auf NaxosZerbinetta deParis(Opera)D: Philippe Jordan; R: L Pelly 
XI 10-IV 11  Lucia di LammermoorLucia itBerlin(Deutsche)D: G Calvo; R: Sanjust 
X 10-III 11  La sonnambulaAminaSt Gallen(Theater)D: T Rösner / S Fromageot / Carnall; R: Giorgio Barberio Corsetti 
IX 10  Il barbiere di SivigliaRosina itGenève(Opera)D: Zedda; R: Michieletto 
VI 10  Die ZauberfloteLa Reine de la nuit deToulouse(Capitole)D: C Flor; R: Nicolas Joël 
V-VI 10  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeMünchen(SO)D: J Debus; R: Martin Duncan 
III 10  Lucio SillaGiuna itAngersD: T Rösner; R: Bastet 
III 10  Lucio SillaGiuna itNantesD: T Rösner; R: Bastet 
I 10  CandideCunegondeGentD: Pouspourikas; R: Nigel Lowery 
XII 09  CandideCunegondeAntwerpen(Vlaamse)D: Pouspourikas; R: Nigel Lowery 
XI-XII 09  Ariadne auf NaxosZerbinetta deKøbenhavn(KGL)D: Layer; R: Carsen 
IX-X 09  Ariadne auf NaxosZerbinetta deMünchen(SO)D: J Lacombe; R: Carsen 
VI 09  CapriccioEine italienische SängerinGarmischD: Schneider.cond;
V 09  WertherSophieWien(SO)D: Bertrand de Billy; R: A Serban 
IV 09  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeNapoliD: Jeffrey Tate; R: Michieletto 
II 09  Ariadne auf NaxosZerbinettaBerlin(Deutsche)D: J Lacombe; R: Carsen 
I-IV 09  L'elisir d'amoreAdinaWien(SO)D: C Schnitzler / Marco Armiliato; R: Otto Schenk 
XII 08  Die FledermausAdeleGenève(Opera)D: T Rösner; R: Uwe Eric Laufenberg 
XI 08-VI 09  Die ZauberfloteDie Königin der NachtWien(SO)D: Michael Halász / J Hattori; R: Marco Arturo Marelli 
IX 08  La juivePrinzessin EudoxieWien(SO)D: Sutej; R: Günter Krämer