Jane Henschel, mezzosoprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Jane Henschel

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Askonas Holt


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 X 14-VI 15  SalomeHerodiasWien(SO)D: Altinoglu / Simone Young / Peter Schneider; R: Barlog 
 VI 14  FaustMarthe frBaden-Baden(Fest)D: Hengelbrock; R: Sher 
 IV 14  ArabellaEine KartenaufschlägerinSalzburg(Oster)D: C Thielemann; R: F Klepper 
 I-II 14  Brokeback MountainLa madre de JackMadrid(Real)D: Titus Engel; R: Ivo van Hove 
 V 13  Der fliegende HollanderNoRoleAmsterdam(CG)D: Nelsons;
 II 13  Die Frau ohne SchattenNoRoleAmsterdam(CG)D: V Jurowski;
 I 13  LohengrinOrtrudDresden(SSO)D: C Thielemann; R: Mielitz 
 X 12  The Rake's ProgressBaba the Turk enParis(Opera)D: Jeffrey Tate; R: Py 
I 12  CandideThe Old Lady enRoma(Opera)D: Wayne Marshall; R: Lorenzo Mariani 
IX-X 11  ElektraKlytämnestra deMadrid(Real)D: S Bychkov; R: Klaus Michael Grüber / Ellen Hammer 
VI-VII 11  Peter GrimesMrs SedleyLondon(RO)D: Andrew Davis;
III-IV 11  Kat'a KabanovaKabanicha csParis(Opera)D: Netopil; R: C Marthaler / J Rathke 
XII 10-I 11  Hansel und GretelDie KnusperhexeLondon(RO)D: Rory Macdonald; R: M Leiser / Caurier 
IX-X 10  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyLeocadia Begbick enMadrid(Real)D: Heras-Casado; R: La Fura dels Baus 
V-VI 10  Die Frau ohne SchattenDie Amme deTokyo(NNT)D: Erich Wächter; R: Krief 
II 10  FalstaffMistress QuicklyWien(SO)D: A Fisch; R: Marco Arturo Marelli 
I-II 10  ElektraKlytämnestra deBaden-Baden(Fest)D: C Thielemann; R: H Wernicke 
XI 09  Peter GrimesAuntie enDuisburgD: Axel Kober; R: I Karaman 
IX-XII 09  Die Frau ohne SchattenDie Amme deBerlin(Deutsche)D: U Schirmer / Rogister / Axel Kober; R: Kirsten Harms 
IX-X 09  Peter GrimesAuntie enDusseldorfD: Axel Kober; R: I Karaman 
VI-VII 09  SalomeHerodiasBarcelona(Liceu)D: M Boder; R: Guy Joosten 
V-VI 09  ElektraKlytämnestraBerlin(UDL)D: M Boder; R: D Dorn 
II 09  Der RosenkavalierAnninaParis(CE)D: C Thielemann;
I 09  Der RosenkavalierAnnina deBaden-Baden(Fest)D: C Thielemann; R: H Wernicke 
XI 08  ElektraKlytämnestra deLondon(RO)D: Mark Elder;
VIII 08  Il tabarroLa Frugola itLondon(Proms)D: Noseda;