Jiri Sulzenko, bas :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Jiri Sulzenko

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 RKM[var(ne)]


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 III-V 16  TurandotTimurState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / Leginus; R: Veznik 
 III-VI 16  HamletClaudiusNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner; R: Lipus 
 I-VI 16  La cenerentolaDon MagnificoNational Theatre Prague, PrahaD: Jan Kučera; R: Enikő Eszenyi 
 XI 15-VI 16  MefistofeleMefistofele itState Opera, PrahaD: Guidarini / R Hein; R: Ivan Krejčí 
 X 15-VI 16  The Cunning Little VixenPastor / BadgerNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Havelka 
 X 15-V 16  LibuseLutobor z Dobroslavského ChlumceNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Petr Novotný 
 X 15-V 16  Il barbiere di SivigliaBartoloState Opera, PrahaD: E Dovico / Brauner; R: Otava 
 X 15-VI 16  NormaOrovesoState Opera, PrahaD: E Dovico; R: Sugao 
 IX 15-VI 16  ToscaScarpiaND BrnoD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: Jiří Heřman 
 IX 15-VI 16  Die ZauberfloteSarastroNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Svec; R: V Morávek 
 IX 15-VI 16  Prodana nevestaKecalNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Svec; R: Magdalena Svecová 
 IX 15-I 16  ToscaScarpiaState Opera, PrahaD: Leginus; R: Otava 
 IX 15-VI 16  CarmenEscamilloNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 VIII 15-V 16  La bohemeColline itState Opera, PrahaD: Brauner / Štrunc; R: Havelka 
 VIII 15-VI 16  NabuccoZaccaria itState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / R Hein; R: Karel Němec 
 VIII 15-V 16  AidaRamfis itState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Petar Selem 
 VI 15  ToscaScarpia itSmetana Opera Festival, LitomyslD: Jakub Klecker; R: Jiří Heřman 
 III-V 15  Boris GodunovPimenNational Theatre Prague, PrahaD: Kofroň; R: Keprtová 
 III-IV 15  TannhauserHermannState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
 III-V 15  Le coq d'orKönig DodonSaarländisches Staatstheater, SaarbruckenD: Christopher Ward; R: Pölzgutter 
 II-VI 15  Die ZauberfloteSarastroNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 I-VI 15  MefistofeleMefistofele itState Opera, PrahaD: Guidarini / R Hein; R: Ivan Krejčí 
 XII 14-I 15  L'elisir d'amoreDulcamaraNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Sandroni 
 XII 14-III 15  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Laco Adamik 
 XII 14-V 15  Der fliegende HollanderDalandND BrnoD: Jakub Klecker / Šnajdr; R: R Polák 
 XII 14  From the House of the DeadDer PlatzkommandantStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Rattle; R: Chéreau 
 XI 14-III 15  The Cunning Little VixenJezevecNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 XI 14-III 15  The Cunning Little VixenFarářNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 XI 14-VI 15  NabuccoZaccariaND BrnoD: Jakub Klecker / J Kyzlink; R: G Selmeczi 
 X 14  RequiembassND BrnoD: J Kyzlink;
 X 14-V 15  LibuseLutobor z Dobroslavského ChlumceNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Petr Novotný 
 X 14-V 15  CarmenEscamilloNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 X-XI 14  Simon BoccanegraJacopo FiescoNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink; R: Pountney 
 X 14-V 15  CarmenEscamilloND BrnoD: J Kyzlink / Jakub Klecker; R: Ladislav Štros 
 X 14-IV 15  Pad ArkunaGunarNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
 IX 14-VI 15  AidaRamfisSlovak National Theatre, BratislavaD: Valentovic / Stur; R: Miroslav Fischer 
 IX 14-VI 15  Prodana nevestaKecalND BrnoD: Jakub Klecker / J Kyzlink; R: Havelka 
 IX 14-VI 15  Prodana nevestaKecalNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Švec; R: Magdalena Švecová 
 IX 14-III 15  RusalkaVodníkND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: V Morávek 
 IX 14-VI 15  ToscaScarpiaState Opera, PrahaD: J Kyzlink / Brauner; R: Otava 
 IX 14-VI 15  TurandotTimurState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein; R: Veznik 
 IX 14-III 15  Il barbiere di SivigliaBartoloState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 IX 14-VI 15  NabuccoZaccariaState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / R Hein / Stur; R: Karel Němec 
 IX 14-IV 15  RusalkaWater GoblinNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 VIII 14  AidaRamfisState Opera, PrahaD: Leginus; R: Petar Selem 
 VIII 14-V 15  La bohemeCollineState Opera, PrahaD: Štrunc / Brauner; R: Havelka 
VI 14  Der fliegende HollanderDalandSmetana Opera Festival, LitomyslD: Jakub Klecker; R: R Polák 
VI 14  The Cunning Little VixenBadger csSmetana Opera Festival, LitomyslD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
VI 14  Simon BoccanegraJacopo FiescoSlovak National Theatre, BratislavaD: J Kyzlink; R: Pountney 
IV-VI 14  Il barbiere di SivigliaBartolo itSaarländisches Staatstheater, SaarbruckenD: Peuschel; R: Schlingmann 
I-V 14  TannhauserHermann deState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
XII 13-III 14  Die FledermausFrankND BrnoD: Ondrej Olos / K Zehnder; R: Havelka 
XI 13-VI 14  ToscaScarpia itState Opera, PrahaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / J Kyzlink; R: Otava 
XI 13-VI 14  Prodana nevestaKecalND BrnoD: Vronský / Jakub Klecker / J Kyzlink; R: Havelka 
X 13-V 14  RusalkaWater Goblin csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
X 13-IV 14  Simon BoccanegraJacopo Fiesco itNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink; R: Pountney 
X 13-III 14  NabuccoZachariášND BrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: G Selmeczi 
X 13-VI 14  RusalkaVodníkND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: V Morávek 
X 13-V 14  Il barbiere di SivigliaBartolo itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
X 13-VI 14  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Laco Adamik 
IX 13-VI 14  CarmenEscamillo frState Opera, PrahaD: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
IX 13-V 14  Der fliegende HollanderDalandND BrnoD: Jakub Klecker / Šnajdr; R: R Polák 
IX 13-II 14  L'elisir d'amoreDulcamara itNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
IX 13-VI 14  La bohemeColline itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
IX 13-II 14  CarmenEscamilloND BrnoD: Zbavitel; R: Ladislav Stros 
IX 13-V 14  TurandotTimur itState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
IX-XII 13  Don CarlosFilippo II itState Opera, PrahaD: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
IX 13-VI 14  AidaRamfis itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Steffen Piontek 
VIII 13-VI 14  NabuccoZaccaria itState Opera, PrahaD: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; R: Karel Němec 
VII-VIII 13  Il barbiere di SivigliaBartoloOper Burg Gars, Gars am KampD: Ivan Parik / Dejan Savić / Orosanu; R: Karel Drgac 
VI-VII 13  The Fairy QueenOberon enSmetana Opera Festival, LitomyslD: David Švec; R: Magdalena Švecová 
VI 13  I vespri sicilianiGiovanni da Procida itSmetana Opera Festival, LitomyslD: J Kyzlink; R: Ladislav Adamik 
IV-VI 13  RigolettoMonterone itSaarländisches Staatstheater, SaarbruckenD: Toshiyuki Kamioka; R: Schlingmann 
III-VI 13  Don CarlosFilippo II itState Opera, PrahaD: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
III-VI 13  Die FledermausFrankND BrnoD: K Zehnder / Ondrej Olos; R: Havelka 
I-V 13  I vespri sicilianiGiovanni da Procida itND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Ladislav Adamík 
XII 12-II 13  La Damnation de FaustBrander frSaarländisches Staatstheater, SaarbruckenD: Wolf.cond; R: Hilbrich 
XI 12-I 13  OsudLhotskýND BrnoD: Jakub Klecker; R: A Haag 
XI 12-VI 13  Il barbiere di SivigliaBartolo itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
XI-XII 12  Die ZauberfloteSarastroSaarländisches Staatstheater, SaarbruckenD: Toshiyuki Kamioka; R: Gergen 
X 12-VI 13  Prodana nevestaKecalND BrnoD: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
X 12-II 13  Aladino e la lampada magicaSultan deSaarländisches Staatstheater, SaarbruckenD: Peuschel; R: S Welker 
X 12-VI 13  RusalkaVodníkND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: V Morávek 
X 12-IV 13  L'elisir d'amoreDulcamara itNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
IX 12-VI 13  Pelleas et MelisandeGolaudNational Theatre Prague, PrahaD: Tingaud / David Švec; R: Rocc 
IX-XI 12  Eugene OneginFürst Gremin ruSaarländisches Staatstheater, SaarbruckenD: Wolf.cond; R: I Karaman 
IX 12-V 13  CarmenEscamillo frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
IX 12-V 13  NabuccoZachariasND BrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: G Selmeczi 
IX 12-VI 13  RusalkaWater Goblin csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
IX 12-VI 13  CarmenEscamillo frState Opera, PrahaD: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
IX 12-V 13  CarmenEscamilloND BrnoD: J Kyzlink / Zbavitel / Ondrej Olos; R: Ladislav Štros 
IX 12-VI 13  ToscaScarpia itState Opera, PrahaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / J Kyzlink; R: Otava 
IX 12-VI 13  TurandotTimur itState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
IX 12-VI 13  La bohemeColline itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
IX 12-VI 13  AidaRamfis itState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / Jiří Mikula / J Kyzlink; R: Petar Selem 
VIII 12-VI 13  NabuccoZaccaria itState Opera, PrahaD: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; R: Karel Němec 
VI-VII 12  Eugene OneginFürst Gremin ruSaarländisches Staatstheater, SaarbruckenD: Wolf.cond; R: I Karaman 
III-VI 12  ParsifalTiturel deSaarländisches Staatstheater, SaarbruckenD: Toshiyuki Kamioka; R: S Welker 
II-III 12  Il barbiere di SivigliaBartoloSaarländisches Staatstheater, SaarbruckenD: Peuschel; R: Schlingmann 
XII 11-V 12  Prodana nevestaKecalND BrnoD: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
XII 11-III 12  Ariadne auf NaxosTruffaldino deSaarländisches Staatstheater, SaarbruckenD: Wolf.cond; R: Talke 
XII 11-III 12  NabuccoZachariasND BrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: G Selmeczi 
XI 11-III 12  Die FledermausFrank csND BrnoD: K Zehnder / Ondrej Olos; R: Havelka 
XI 11-I 12  TurandotNoRole itTheater HeilbronnD: Toshiyuki Kamioka; R: Neuner 
X-XII 11  Die ZauberfloteSarastro deSaarländisches Staatstheater, SaarbruckenD: Toshiyuki Kamioka; R: Gergen 
X 11  From the House of the DeadPlatzkommandant csStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Rattle; R: Chéreau 
IX 11-VI 12  L'elisir d'amoreDulcamaraNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni / Flory 
IV-VI 11  La cenerentolaDon Magnifico itSaarländisches Staatstheater, SaarbruckenD: Wolf.bassbaritone / Peuschel; R: S Welker 
I-VI 11  FidelioRoccoSaarländisches Staatstheater, SaarbruckenD: Wolf.cond; R: Scheib 
IX-XII 10  TurandotTimur itSaarländisches Staatstheater, SaarbruckenD: Toshiyuki Kamioka; R: Neuner