Jiri Sulzenko, bas :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Jiri Sulzenko

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 RKM[var(ne)]


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 III-V 15  Boris GodunovPimenPraha(Narodni)D: Petr Kofroň; R: Keprtová 
 III-IV 15  TannhauserHermannPraha(Statni)D: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
 II-VI 15  Die ZauberfloteSarastroPraha(Estates)D: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 I-VI 15  MefistofeleMefistofele itPraha(Statni)D: Guidarini / R Hein; R: Ivan Krejčí 
 XII 14-I 15  L'elisir d'amoreDulcamaraPraha(Narodni)D: Švec; R: Sandroni 
 XII 14-III 15  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaBrnoD: J Kyzlink / Olos; R: Laco Adamik 
 XII 14-V 15  Der fliegende HollanderDalandBrnoD: Jakub Klecker / Šnajdr; R: R Polák 
 XII 14  From the House of the DeadDer PlatzkommandantBerlin(UDL)D: Rattle; R: Chéreau 
 XI 14-III 15  The Cunning Little VixenJezevecPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 XI 14-III 15  The Cunning Little VixenFarářPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 XI 14-VI 15  NabuccoZaccariaBrnoD: Jakub Klecker / J Kyzlink; R: Selmeczi 
 X 14  RequiembassBrnoD: J Kyzlink;
 X 14-V 15  LibuseLutobor z Dobroslavského ChlumcePraha(Narodni)D: Robert Jindra; R: Petr Novotný 
 X 14-V 15  CarmenEscamilloPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 X-XI 14  Simon BoccanegraJacopo FiescoPraha(Narodni)D: J Kyzlink; R: Pountney 
 X 14-V 15  CarmenEscamilloBrnoD: J Kyzlink / Jakub Klecker; R: Ladislav Štros 
 X 14-IV 15  Pad ArkunaGunarPraha(Narodni)D: J Fiore; R: Jiří Heřman 
 IX 14-VI 15  Prodana nevestaKecalBrnoD: Jakub Klecker / J Kyzlink; R: Havelka 
 IX 14-VI 15  Prodana nevestaKecalPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Švec; R: Magdalena Švecová 
 IX 14-III 15  RusalkaVodníkBrnoD: J Kyzlink / Olos; R: V Morávek 
 IX 14-VI 15  ToscaScarpiaPraha(Statni)D: J Kyzlink / Brauner; R: Otava 
 IX 14-VI 15  TurandotTimurPraha(Statni)D: E Dovico / R Hein; R: Veznik 
 IX 14-III 15  Il barbiere di SivigliaBartoloPraha(Statni)D: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 IX 14-VI 15  NabuccoZaccariaPraha(Statni)D: Hilary Griffiths / R Hein / Stur; R: Karel Němec 
 IX 14-IV 15  RusalkaWater GoblinPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 VIII 14  AidaRamfisPraha(Statni)D: Leginus; R: Petar Selem 
 VIII 14-V 15  La bohemeCollinePraha(Statni)D: Štrunc / Brauner; R: Havelka 
 VI 14  Der fliegende HollanderDalandLitomyslD: Jakub Klecker; R: R Polák 
 VI 14  The Cunning Little VixenPriest/Badger csLitomyslD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
 VI 14  Simon BoccanegraJacopo FiescoBratislavaD: J Kyzlink; R: Pountney 
 IV-VI 14  Il barbiere di SivigliaBartolo itSaarbruckenD: Peuschel; R: Schlingmann 
 I-V 14  TannhauserHermann dePraha(Statni)D: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
 XII 13-III 14  Die FledermausFrankBrnoD: Olos / K Zehnder; R: Havelka 
 XI 13-VI 14  ToscaScarpia itPraha(Statni)D: František Drs / Lenárd / Štrunc / J Kyzlink; R: Otava 
 XI 13-VI 14  Prodana nevestaKecalBrnoD: Vronský / Jakub Klecker / J Kyzlink; R: Havelka 
 X 13-V 14  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 X 13-IV 14  Simon BoccanegraJacopo Fiesco itPraha(Narodni)D: J Kyzlink; R: Pountney 
 X 13-III 14  NabuccoZachariášBrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: Selmeczi 
 X 13-VI 14  RusalkaVodníkBrnoD: J Kyzlink / Olos; R: V Morávek 
 X 13-V 14  Il barbiere di SivigliaBartolo itPraha(Statni)D: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 X 13-VI 14  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaBrnoD: J Kyzlink / Olos; R: Laco Adamik 
 IX 13-VI 14  CarmenEscamillo frPraha(Statni)D: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
 IX 13-V 14  Der fliegende HollanderDalandBrnoD: Jakub Klecker / Šnajdr; R: R Polák 
 IX 13-II 14  L'elisir d'amoreDulcamara itPraha(Narodni)D: Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
 IX 13-VI 14  La bohemeColline itPraha(Statni)D: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
 IX 13-II 14  CarmenEscamilloBrnoD: Zbavitel; R: Ladislav Stros 
 IX 13-V 14  TurandotTimur itPraha(Statni)D: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
 IX-XII 13  Don CarlosFilippo II itPraha(Statni)D: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
 IX 13-VI 14  AidaRamfis itPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Steffen Piontek 
 VIII 13-VI 14  NabuccoZaccaria itPraha(Statni)D: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; R: Karel Němec 
VII-VIII 13  Il barbiere di SivigliaBartoloGars am KampD: Ivan Parik / Dejan Savic / Orosanu; R: Karel Drgac 
VI-VII 13  The Fairy QueenOberon enLitomyslD: Švec; R: Magdalena Švecová 
VI 13  I vespri sicilianiGiovanni da Procida itLitomyslD: J Kyzlink; R: Ladislav Adamik 
IV-VI 13  RigolettoMonterone itSaarbruckenD: Toshiyuki Kamioka; R: Schlingmann 
III-VI 13  Don CarlosFilippo II itPraha(Statni)D: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
III-VI 13  Die FledermausFrankBrnoD: K Zehnder / Olos; R: Havelka 
I-V 13  I vespri sicilianiGiovanni da Procida itBrnoD: J Kyzlink / Olos; R: Ladislav Adamík 
XII 12-II 13  La Damnation de FaustBrander frSaarbruckenD: Wolf.cond; R: Hilbrich 
XI 12-I 13  OsudLhotskýBrnoD: Jakub Klecker; R: A Haag 
XI 12-VI 13  Il barbiere di SivigliaBartolo itPraha(Statni)D: Brauner / E Dovico; R: Otava 
XI-XII 12  Die ZauberfloteSarastroSaarbruckenD: Toshiyuki Kamioka; R: Gergen 
X 12-VI 13  Prodana nevestaKecalBrnoD: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
X 12-II 13  Aladino e la lampada magicaSultan deSaarbruckenD: Peuschel; R: S Welker 
X 12-VI 13  RusalkaVodníkBrnoD: J Kyzlink / Olos; R: V Morávek 
X 12-IV 13  L'elisir d'amoreDulcamara itPraha(Narodni)D: Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
IX 12-VI 13  Pelleas et MelisandeGolaudPraha(Narodni)D: Tingaud / Švec; R: Rocc 
IX-XI 12  Eugene OneginFürst Gremin ruSaarbruckenD: Wolf.cond; R: I Karaman 
IX 12-V 13  CarmenEscamillo frPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
IX 12-V 13  NabuccoZachariasBrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: Selmeczi 
IX 12-VI 13  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
IX 12-VI 13  CarmenEscamillo frPraha(Statni)D: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
IX 12-V 13  CarmenEscamilloBrnoD: J Kyzlink / Zbavitel / Olos; R: Ladislav Štros 
IX 12-VI 13  ToscaScarpia itPraha(Statni)D: František Drs / Lenárd / Štrunc / J Kyzlink; R: Otava 
IX 12-VI 13  TurandotTimur itPraha(Statni)D: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
IX 12-VI 13  La bohemeColline itPraha(Statni)D: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
IX 12-VI 13  AidaRamfis itPraha(Statni)D: E Dovico / R Hein / Jiří Mikula / J Kyzlink; R: Petar Selem 
VIII 12-VI 13  NabuccoZaccaria itPraha(Statni)D: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; R: Karel Němec 
VI-VII 12  Eugene OneginFürst Gremin ruSaarbruckenD: Wolf.cond; R: I Karaman 
III-VI 12  ParsifalTiturel deSaarbruckenD: Toshiyuki Kamioka; R: S Welker 
II-III 12  Il barbiere di SivigliaBartoloSaarbruckenD: Peuschel; R: Schlingmann 
XII 11-V 12  Prodana nevestaKecalBrnoD: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
XII 11-III 12  Ariadne auf NaxosTruffaldin/Ein Perückenmacher deSaarbruckenD: Wolf.cond; R: Talke 
XII 11-III 12  NabuccoZachariasBrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: Selmeczi 
XI 11-III 12  Die FledermausFrank csBrnoD: K Zehnder / Olos; R: Havelka 
XI 11-I 12  TurandotNoRole itHeilbronnD: Toshiyuki Kamioka; R: Neuner 
X-XII 11  Die ZauberfloteSarastro deSaarbruckenD: Toshiyuki Kamioka; R: Gergen 
X 11  From the House of the DeadPlatzkommandant csBerlin(UDL)D: Rattle; R: Chéreau 
IX 11-VI 12  L'elisir d'amoreDulcamaraPraha(Narodni)D: Švec / Chalupecký; R: Sandroni / Flory 
IV-VI 11  La cenerentolaDon Magnifico itSaarbruckenD: Wolf.bassbaritone / Peuschel; R: S Welker 
I-VI 11  FidelioRoccoSaarbruckenD: Wolf.cond; R: Scheib 
IX-XII 10  TurandotTimur itSaarbruckenD: Toshiyuki Kamioka; R: Neuner