Joachim Goltz, baryton :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Joachim Goltz

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Garbrecht
 MacAllister
 Vladarski


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VII 17  Kiss me, KateFred Graham/ PetruchioTheater und Orchester HeidelbergD: Dietger Holm; R: Schultze 
 III-VII 17  Die lustige WitweGraf DaniloNationaltheater MannheimD: Joseph Trafton / F Damiani; R: Zanella 
 VI-VII 16  Kiss me, KateFred Graham/ Petruchio deTheater und Orchester HeidelbergD: Dietger Holm; R: Schultze 
 V-VI 16  Das RheingoldAlberichNationaltheater MannheimD: D Ettinger; R: A Freyer 
 IV-VII 16  Die SoldatenEisenhardt deHessisches Staatstheater WiesbadenD: Hamar; R: Vasily Barkhatov 
 IV-VII 16  Il barbiere di SivigliaUn ufficiale itNationaltheater MannheimD: Seidlmeier; R: Wagemakers 
 IV-VII 16  Il barbiere di SivigliaFiorello itNationaltheater MannheimD: Seidlmeier; R: Wagemakers 
 III-V 16  ParsifalKlingsor deNationaltheater MannheimD: Seidlmeier; R: Hans Schüler 
 III-IV 16  Der IdiotLebedjew ruNationaltheater MannheimD: Joseph Trafton; R: Regula Gerber 
 I-VII 16  La juiveRuggiero frNationaltheater MannheimD: Seidlmeier; R: Peter Konwitschny 
 XII 15-II 16  AlcesteHercules frNationaltheater MannheimD: R Dubrovsky; R: Dietrich Hilsdorf 
 XII 15-II 16  La bohemeSchaunard itNationaltheater MannheimD: Poschner / Joseph Trafton / Crans; R: Friedrich Meyer-Oertel 
 XI 15-IV 16  Die ZauberflotePapagenoNationaltheater MannheimD: Seidlmeier / Joseph Trafton; R: Schloemer 
 X 15-IV 16  Die FledermausGabriel von EisensteinNationaltheater MannheimD: Seidlmeier; R: Friedrich Meyer-Oertel 
 X-XII 15  The BassaridsHauptmannNationaltheater MannheimD: Gergov; R: Hilbrich 
 X 15  FidelioDon PizarroTheater HagenD: Florian Ludwig; R: G Horres 
 IX 15-V 16  Die lustige WitweGraf DaniloNationaltheater MannheimD: Joseph Trafton; R: Zanella 
 IX 15-II 16  FidelioDon PizarroTheater Lübeck, LubeckD: Numajiri; R: Waltraud Lehner 
 VII 15  Der IdiotLebedjewNationaltheater MannheimD: Joseph Trafton; R: Regula Gerber 
 II-VI 15  AlcesteHerculesNationaltheater MannheimD: R Dubrovsky; R: Dietrich Hilsdorf 
 I-III 15  Salome5. JudeNationaltheater MannheimD: D Ettinger; R: G Rech 
 XII 14-V 15  Die FledermausGabriel von EisensteinNationaltheater MannheimD: Seidlmeier; R: Friedrich Meyer-Oertel 
 XII 14-II 15  La bohemeSchaunard itNationaltheater MannheimD: Poschner / Joseph Trafton; R: Friedrich Meyer-Oertel 
 XII 14-VII 15  Die lustige WitweGraf DaniloNationaltheater MannheimD: Joseph Trafton; R: Zanella 
 XI 14-VII 15  Die ZauberflotePapagenoNationaltheater MannheimD: Seidlmeier / Joseph Trafton; R: Schloemer 
 XI-XII 14  LohengrinFriedrich von TelramundTheater AugsburgD: Fuhry; R: Arnarsson 
 X 14  Der FreischutzKilianNationaltheater MannheimD: Seidlmeier; R: A Holz 
 IX 14-II 15  The Love for Three OrangesFarfarelloNationaltheater MannheimD: D Ettinger / Crans; R: Däuper 
 IX-XII 14  CarmenMoralès frNationaltheater MannheimD: Joseph Trafton; R: G Rech 
VII 14  LohengrinTelramundFestival LjubljanaD: Bareza; R: Schildknecht 
VI-VII 14  Die SoldatenPirzel/ EisenhardtKomische Oper BerlinD: Feltz; R: Bieito 
IV-V 14  LohengrinFriedrich von Telramund deHNK ZagrebD: Bareza; R: Schildknecht 
I-IV 14  La forza del destinoFra Melitone itHessisches Staatstheater WiesbadenD: W Ott; R: I Karaman 
XII 13-I 14  Hansel und GretelPeterHessisches Staatstheater WiesbadenD: W Ott / Wengenroth; R: Heinz Peters 
XI 13-IV 14  The Love for Three OrangesZauberer Tschelio deHessisches Staatstheater WiesbadenD: Hamar; R: Weigner 
X-XII 13  Die lustige WitweGraf DaniloHessisches Staatstheater WiesbadenD: Benjamin Schneider / Wengenroth; R: Iris Ini Gerath 
IX 13-I 14  LohengrinFriedrich von TelramundMainfranken Theater WürzburgD: Calesso; R: Schildknecht 
IX 13-II 14  Prodana nevestaKrušinaHessisches Staatstheater WiesbadenD: W Ott / Wengenroth; R: Dijkema 
III-V 13  LohengrinFriedrich von Telramund deHNK ZagrebD: Bareza / Britvic; R: Schildknecht 
II-V 13  LohengrinFriedrich von TelramundHessisches Staatstheater WiesbadenD: Hamar / Bollon; R: Kirsten Harms 
II-V 13  LohengrinDer Heerrufer des KönigsHessisches Staatstheater WiesbadenD: Hamar / Bollon; R: Kirsten Harms 
I-VI 13  Prodana nevestaKrušina deHessisches Staatstheater WiesbadenD: W Ott; R: Dijkema 
XII 12-I 13  Hansel und GretelPeterHessisches Staatstheater WiesbadenD: W Ott / Wengenroth; R: Heinz Peters 
XI 12-III 13  Lucia di LammermoorLord Enrico Ashton itHessisches Staatstheater WiesbadenD: Hamar / C Stiller; R: K Lauterbach 
X 12-IV 13  TurandotPing itHessisches Staatstheater WiesbadenD: C Stiller / W Ott; R: Lievi 
X 12-VI 13  Die lustige WitweGraf DaniloHessisches Staatstheater WiesbadenD: Benjamin Schneider / Wengenroth; R: Iris Ini Gerath 
IX 12-III 13  Der VogelhandlerBaron WepsHessisches Staatstheater WiesbadenD: Benjamin Schneider / Wengenroth; R: Weigner 
V 12  GotterdammerungAlberichLandestheater DetmoldD: Erich Wächter; R: Kay Metzger 
V 12  Das RheingoldAlberichLandestheater DetmoldD: Erich Wächter; R: Kay Metzger 
IV-V 12  LohengrinDer Heerrufer des KönigsHessisches Staatstheater WiesbadenD: Piollet; R: Kirsten Harms 
III-VI 12  Tristan und IsoldeKurwenalMainfranken Theater WürzburgD: Calesso / Sanguineti; R: Hermann Schneider 
III-IV 12  Die FledermausGabriel von EisensteinHessisches Staatstheater WiesbadenD: C Stiller / Wengenroth; R: Friedrich Meyer-Oertel 
III-VI 12  ParsifalAmfortas deSaarländisches Staatstheater, SaarbruckenD: Toshiyuki Kamioka; R: S Welker 
XII 11  Hansel und GretelPeterHessisches Staatstheater WiesbadenR: Heinz Peters 
XI 11-V 12  TurandotPing itHessisches Staatstheater WiesbadenD: W Ott; R: Lievi 
X 11-III 12  Der VogelhandlerBaron WepsHessisches Staatstheater WiesbadenD: Wengenroth; R: Weigner 
IX 11-II 12  FidelioDon PizarroHessisches Staatstheater WiesbadenD: Piollet; R: H Hollmann 
V-VII 11  ParsifalAmfortasMainfranken Theater WürzburgD: Seers; R: Schildknecht 
III 11  Aeneas i CartagoEol/ Siché/ NarbalKonzerthaus BerlinD: Zagrosek; R: Susanne Øglænd 
I-IV 11  La forza del destinoDon Carlo di Vargas itMainfranken Theater WürzburgD: Seers; R: von Pfeil 
XI 10-IV 11  Das FeuerwerkAlexander OberholzerMainfranken Theater WürzburgD: Calesso; R: Karl Absenger 
X 10-II 11  Le nozze di FigaroIl conte Almaviva itMainfranken Theater WürzburgD: Calesso; R: Lobbes 
IX-XII 10  Die andere SeiteFriseur, ArztMainfranken Theater WürzburgD: Seers; R: S Suschke