Jochen Kupfer, baryton :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Jochen Kupfer

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Böttger[Gen, Svět]
 Arien[Belgie, Lucembursko]
 Musiespana[var(ne)]
 Alferink[var]
 Haydn Rawstron[var]

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.jochen-kupfer.de

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 XI 15  Tristan und IsoldeKurwenalTeatro Comunale di ModenaD: Marcus Bosch; R: Wagemakers 
 X 15-I 16  GotterdammerungGuntherStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch / Guido Johannes Rumstadt; R: Schmiedleitner 
 VI-VII 15  Le nozze di FigaroIl conte AlmavivaStaatstheater NürnbergD: P Tilling / Guido Johannes Rumstadt; R: Mariame Clément 
 III-V 15  La traviataGiorgio Germont itStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Peter Konwitschny 
 II-III 15  Tristan und IsoldeKurwenalStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch / P Tilling; R: Wagemakers 
 I 15  Carmina BuranaBaritonTheater DortmundD: Feltz;
 X 14-I 15  Hansel und GretelPeterStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: A Baesler 
 X-XI 14  Les HuguenotsMarcelStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: T Kratzer 
 VI-VII 14  Les HuguenotsGraf von Nevers frStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: T Kratzer 
 III 14  La traviataGiorgio Germont itStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Peter Konwitschny 
 II-V 14  ArabellaMandrykaStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch / P Tilling; R: A Baesler 
 XI-XII 13  ConcertbaritonoÓpera de Bellas Artes, Mexico CityD: C Prieto;
VI 13  Die Frau ohne SchattenMensajero del EspírituTeatro Colón, Buenos AiresD: Ira Levin; R: Homoki 
III-IV 13  TannhauserWolfram von EschenbachOpéra National du Rhin, StrasbourgD: Trinks; R: Keith Warner 
I-II 13  TannhauserWolfram von Eschenbach deNew National Theatre TokyoD: Trinks; R: Hans-Peter Lehmann 
X 12-I 13  Tristan und IsoldeKurwenalStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Wagemakers 
VI 12  Prima la musica e poi le paroleMaestroOper LeipzigD: Bramall; R: G Nowack 
VI 12  Der SchauspieldirektorMaestroOper LeipzigD: Bramall; R: G Nowack 
III-VII 12  ElektraOrestStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
III-VI 12  Guillaume TellGuillaume Tell frStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Stöppler 
I-VII 12  La traviataGiorgio Germont itStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Peter Konwitschny 
X 11-I 12  Die Meistersinger von NurnbergSixtus BeckmesserStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Mouchtar-Samorai 
IV-VI 11  Der ferne KlangDer Graf / Rudolf / Ein SchmierenschauspielerStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner; R: G Rech 
I 11  TannhauserWolfram von EschenbachStaatstheater NürnbergD: Perick; R: Rosamund Gilmore 
XII 10-I 11  Die FledermausGabriel von EisensteinTheater BremenD: Poschner; R: C Schuller 
XII 10-I 11  Don GiovanniDon GiovanniKomische Oper BerlinD: Foremny / Numajiri; R: Peter Konwitschny 
XI 10-III 11  Die FledermausGabriel von EisensteinStaatstheater NürnbergD: Perick; R: Koeken 
XI 10-III 11  Don GiovanniDon Giovanni itOper GrazD: Vestmann / Tecwyn Evans; R: Erath 
X-XII 10  Die tote StadtFrank/FritzStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner; R: G Rech 
X 10-IV 11  Die Meistersinger von NurnbergFritz KothnerOper LeipzigD: Axel Kober / Trinks; R: Biganzoli 
X 10-V 11  Ariadne auf NaxosEin MusiklehrerStaatstheater NürnbergD: Perick; R: Köpplinger