Jongmin Lim, bas :: Plán představení 
*Veřejná stránka   >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Jongmin Lim

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Dietrich Gross


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VII 17  CarmenZuniga frTheater KoblenzD: E Delamboye / Suganandarajah; R: Nicklich 
 V-VI 17  Der VampyrSir BerkleyTheater KoblenzD: E Delamboye; R: Dietze 
 III-VI 17  The Fall of the House of UsherServant enTheater KoblenzD: Suganandarajah; R: Waltraud Lehner 
 I-IV 17  Der RosenkavalierEin PolizeikommissärTheater KoblenzD: E Delamboye; R: Dietze 
 I-IV 17  Der RosenkavalierEin NotarTheater KoblenzD: E Delamboye; R: Dietze 
 XII 16  My Fair LadyHarryTheater KoblenzD: Huschke; R: Nicklich 
 XII 16  Die ZauberfloteSarastroTheater KoblenzD: E Delamboye; R: Däuper 
 IX 16-I 17  Le nozze di FigaroBartolo itTheater KoblenzD: Suganandarajah; R: Romero Mora 
 I-VI 16  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyJoeTheater KoblenzD: Suganandarajah; R: Lobbes 
 XII 15  Die ZauberfloteSarastroTheater KoblenzD: E Delamboye; R: Däuper 
 XI 15-III 16  My Fair LadyHarry deTheater KoblenzD: Huschke; R: Nicklich 
 IX 15-II 16  FidelioDon Pizarro deTheater KoblenzD: E Delamboye; R: Dietze 
 V-VII 15  Peter GrimesSwallowTheater KoblenzD: E Delamboye; R: Dietze 
 III-V 15  Eugene OneginPrince Gremin ruTheater KoblenzD: Suganandarajah; R: Carlos Wagner 
 II-VI 15  Salome5. Jude deTheater BonnD: Blunier / Vestmann; R: Parditka / A Szemerédy 
 I-IV 15  ToscaSagrestanoTheater KoblenzD: Giuliano Betta; R: Nicklich 
 XII 14  Die ZauberfloteSarastroTheater KoblenzD: E Delamboye; R: Däuper 
 XI 14-II 15  The Rake's ProgressTrulove enStaatstheater BraunschweigD: Epple / C Hein; R: C Alden 
 IX 14-VII 15  Samson et DalilaAbimélech frTheater KoblenzD: Bousso; R: Waltraud Lehner 
V-VII 14  Il barbiere di SivigliaDon BasilioTheater KoblenzD: Suganandarajah; R: B Baron 
III-VI 14  Salome5. JudeTheater KoblenzD: E Delamboye / Bousso; R: Dietze 
III-V 14  Abu HassanOmarTheater KoblenzD: Huschke; R: Doris Schumacher 
I-V 14  Prodana nevestaKecalTheater KoblenzD: Bousso; R: Münstermann 
XII 13  Die ZauberfloteSarastroTheater KoblenzD: E Delamboye; R: Däuper / Inga Schulte 
IX 13-II 14  Der FreischutzEin EremitTheater KoblenzD: E Delamboye; R: Kochheim 
VI 13  Der fliegende HollanderDalandTheater KoblenzD: E Delamboye;
IV-VI 13  RigolettoSparafucileTheater KoblenzD: Suganandarajah; R: Wiesmüller 
XII 12-I 13  Die ZauberfloteSarastroTheater KoblenzD: E Delamboye; R: Däuper 
XI 12-I 13  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminTheater KoblenzD: Huschke; R: Lobbes 
XI 12-II 13  The Rake's ProgressTruloveTheater KoblenzD: E Delamboye; R: Wiesmüller