Jongmin Lim, bas :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Jongmin Lim

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Dietrich Gross


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 III-VI 14  Salome5. JudeKoblenzD: E Delamboye; R: Dietze 
 III-V 14  Abu HassanOmarKoblenzD: Huschke; R: Doris Schumacher 
 I-V 14  Prodana nevestaKecalKoblenzD: Bousso; R: Münstermann 
 XII 13  Die ZauberfloteSarastroKoblenzD: E Delamboye; R: Däuper / Inga Schulte 
 IX 13-II 14  Der FreischutzEin EremitKoblenzD: E Delamboye; R: Kochheim 
 IV-VI 13  RigolettoSparafucileKoblenzD: Suganandarajah; R: Wiesmüller 
 XII 12-I 13  Die ZauberfloteSarastroKoblenzD: E Delamboye; R: Däuper 
 XI 12-I 13  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminKoblenzD: Huschke; R: Lobbes 
 XI 12-II 13  The Rake's ProgressTruloveKoblenzD: E Delamboye; R: Wiesmüller 
IV-VI 12  LohengrinHeinrich der VoglerKoblenzD: E Delamboye; R: Dietze 
II-V 12  Fra DiavoloGiacomo deKoblenzD: Huschke; R: Wiesmüller 
XII 11-IV 12  Die ZauberfloteSarastroKoblenzD: E Delamboye; R: Däuper 
X 11-II 12  La NavarraiseRemigio frKoblenzD: Huschke; R: Schönfeldt / B Baron 
IX-XII 11  Les contes d'HoffmannLuther/Crespel frKoblenzD: B Ott; R: Wiesmüller 
IV-VI 11  AlcesteOracolo itKoblenzD: Huschke; R: Schönfeldt 
II-IV 11  WertherLe Bailli frKoblenzD: E Delamboye; R: Wiesmüller 
XI-XII 10  NosIwan Jakowlewitsch ruKoblenzD: Raiskin; R: Waltraud Lehner 
IX 10-II 11  Don GiovanniIl Commendatore itKoblenzD: E Delamboye; R: Wiesmüller 
III-VI 10  Tri SestriSoljonyKoblenzD: Huschke; R: Wiesmüller 
I-IV 10  Il matrimonio segretoGeronimoKoblenzD: Huschke; R: Schönfeldt 
XI 09-I 10  Don QuichotteDon QuichotteKoblenzD: Poska; R: Kochheim 
IX 09  WozzeckDer DoktorKoblenzD: E Delamboye; R: Wiesmüller 
V-VI 09  Samson et DalilaDrei Philister frKölnD: E Delamboye / Laufen; R: T Knabe / Pruchniewitz 
III-V 09  Il barbiere di SivigliaFiorelloKölnD: Alexander Joel / E Delamboye; R: C Schuller 
II-IV 09  Salome5. JudeKölnD: E Dovico; R: Thalbach 
IX-X 08  Un ballo in mascheraTomKölnD: E Dovico; R: J Cura 
IX 08-III 09  Die Zauberflote2. Geharnischter MannKölnD: Markus Stenz / E Delamboye; R: Peer Boysen