Jordanka Milkova, mezzosoprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka   >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Jordanka Milkova (Jordanka Milkova Bamert)

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Wieland Artists Berlin[Gen, Německo]
 HH[Svět(ne)]
 IOA[Svět]
 Alexia Lindner

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.jordankamilkova.com/

Kontakt
 contact@jordankamilkova.com
 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI 17  Les contes d'HoffmannLa MuseOpéra-Théâtre de Metz MétropoleD: Jacques Mercier; R: P Fourny 
 XI 16-I 17  Benvenuto CelliniAscanioStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Laura Scozzi 
 IV-V 16  RusalkaJezibaba csAalto-Musiktheater EssenD: Netopil / Prießnitz; R: de Beer 
 I-II 16  CarmenCarmen frStaatstheater NürnbergD: Hiemeyer; R: Laffargue 
 X-XII 15  KhovanshchinaMarfaTheater BaselD: Karabits / Hartmut Keil; R: Vasily Barkhatov 
 VI 15  Un ballo in mascheraUlricaOpéra-Théâtre de Metz MétropoleD: Rizzi-Brignoli; R: P Fourny 
 XII 14  Weihnachts-OratoriumAltSolothurn ClassicsD: K Zehnder; R: Rosar 
 X 14-IV 15  RusalkaFremde Fürstin/ JezibabaTheater Orchester Biel SolothurnD: K Zehnder; R: Pfluger 
III 14  LohengrinOrtrudHong Kong Arts FestivalD: J Hämäläinen; R: Hovenbitzer 
XII 13-II 14  Un ballo in mascheraUlrica itTheater Orchester Biel SolothurnD: Trinca; R: P Fourny 
XI 13  Das RheingoldErda deTheater Orchester Biel SolothurnD: Hans Urbanek; R: Rosar 
V-VII 13  RusalkaJežibaba csStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Kaegi 
XI 12-I 13  AidaAmnerisStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner / Káli; R: Jens Daniel Herzog 
III-VII 12  ElektraKlytämnestraStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
X-XI 11  CarmenCarmen frStaatstheater NürnbergD: Tardue; R: Laffargue 
VII 11  LohengrinOrtrud deSavonlinna Opera FestivalD: Auguin; R: Hovenbitzer 
IV-VII 11  CarmenCarmen frStaatstheater NürnbergD: Tardue; R: Laffargue 
I-III 11  Samson et DalilaDalila frStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Mouchtar-Samorai 
X-XI 10  NabuccoFenena itStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner; R: I Karaman 
VII 10  Ariadne auf NaxosDer KomponistStaatstheater NürnbergD: Perick; R: Köpplinger 
V-VII 10  NabuccoFenenaStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner; R: I Karaman 
III-IV 10  AidaAmnerisStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt / Gedschold; R: Jens Daniel Herzog 
VII 09  MefistofelePantalis itSavonlinna Opera FestivalD: Auguin; R: Kaegi 
VII 09  Madama ButterflySuzuki itSavonlinna Opera FestivalD: Soltesz; R: Akina 
I-V 09  AidaAmnerisStaatstheater NürnbergD: Perick; R: Jens Daniel Herzog 
X 08-I 09  Benvenuto CelliniAscanioStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Laura Scozzi 
VII 08  RigolettoMaddalena itSavonlinna Opera FestivalD: Guidarini; R: Långbacka 
VII 08  MefistofelePantalis itSavonlinna Opera FestivalD: J Hämäläinen; R: Kaegi 
III 08  RequiemmezzoTampereen OopperaD: P Pekkanen; R: Jiří Nekvasil 
IX-XI 07  Le comte OryDame RagondeMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Cosima Sophia Osthoff; R: A Baesler 
II 07  Luisa MillerFedericaTheater Orchester Biel SolothurnD: Trinca; R: G Horres 
I 05  Ariadne auf NaxosDriadeTeatro Comunale di ModenaD: Peskó; R: T Servillo 
I 05  Ariadne auf NaxosDryadeTeatro Comunale di FerraraD: Peskó; R: T Servillo 
X-XI 04  CarmenCarmenTheater Lübeck, LubeckD: Brogli-Sacher; R: Bigel 
V 04  Der RosenkavalierOctavianStaatstheater BraunschweigD: J Alber; R: W Gropper