Josef Moravec, tenor 
*Veřejná stránka   >Operabase Professional 
   Umělci    Josef Moravec,  tenor
  Plán představení
 Od dnes | od srpna 2013


Future performances[SP] Světová premiéra
Current performances [NI] Nová inscenace
Josef Moravec: Plán představení
Od Opera 
4 VII-13 IX 2018 Libuse [NI] csŠťáhlav na Radbuze National Theatre Prague, Praha... (D:Kyzlink, R:Burian)
13 IX National Theatre, Praha
4 VII Litomysl Castle
8 III-9 VI 2018 Lady Macbeth of Mtsensk [NI] ruZinoviy Borisovich Izmailov National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Teepen, R:Nekvasil)
Divadlo Antonína Dvořáka
1 II-13 VI 2018 Le nozze di Figaro [NI] itDon Basilio National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Müller, R:Švecová)
Theatre of the Estates
1 II-5 VII 2018 Mefistofele itWagner/ Nereo National Theatre Prague, Praha (D:Guidarini / Hein, R:Krejčí)
National Theatre
19 XII 2017-4 V 2018 Andrea Chénier L'abate poeta/ L'Incredibile National Theatre Prague, Praha (D:Kofroň / Chalupecký, R:Dočekal)
National Theatre
7 XI-18 XII 2017 Das Land des Lächelns Su-Čong South Bohemian Theatre, České Budějovice (D:Bubák, R:Hlubková)
Metropol House of Culture
3 XI 2017-6 VI 2018 Le convenienze ed inconvenienze teatrali itGuglielmo Antolstoinoloff National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Bubák, R:Vizváry)
Theatre of the Estates
30 X 2017-12 VI 2018 Carmen Le Remendado National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Jindra, R:Bednárik)
National Theatre
X-XI 2017 Thaïs Nicias Divadlo F X Šaldy Liberec (D:Doubravský, R:Keprtová)
27 IX 2017-18 XI 2018 Prodaná nevěsta csVašek National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Švecová)
National Theatre
11 IX 2017-10 IV 2018 Orphée aux enfers Orphée National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký, R:Caban)
Karlín Music Theatre
5 IX-23 XI 2017 Jenůfa Števa Buryja Divadlo F X Šaldy Liberec (D:Doubravský, R:Keprtová)
Divadlo F X Šaldy
27 VIII 2017-10 V 2018 Madama Butterfly itGoro National Theatre Prague, Praha (D:Leginus / Štrunc, R:Heřman)
National Theatre
VII 2017 Orphée aux enfers [NI] csOrphée National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký, R:Caban)
IV-VI 2017 Krakatit [NI] csIng. Prokop National Theatre Prague, Praha (D:Kofroň, R:Nellis)
III-IV 2017 Jenůfa Števa Buryja Divadlo F X Šaldy Liberec (D:Doubravský, R:Keprtová)
II-IV 2017 Le convenienze ed inconvenienze teatrali [NI] itGuglielmo Antolstoinoloff National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Bubák, R:Vizváry)
II-IV 2017 Andrea Chénier L'Incredibile National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Müller / Teepen, R:Krejčí)
I-V 2017 Andrea Chénier L'abate poeta/ L'Incredibile National Theatre Prague, Praha (D:Kofroň / Chalupecký, R:Dočekal)
XII 2016-I 2017 Z mrtvého domu Skuratov National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Švec, R:Špinar)
XI 2016 Der Freischütz Max J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Štrunc, R:Neuner)
X 2016 Das Land des Lächelns Su-Čong South Bohemian Theatre, České Budějovice (D:Bubák, R:Hlubková)
X 2016-IV 2017 Die Kluge [NI] 1. Strolch National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Kraft, R:Nekvasil)
X 2016-IV 2017 Der Mond [NI] 3. Bursche National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Kraft, R:Nekvasil)
X 2016 Die Fledermaus Gabriel von Eisenstein Divadlo F X Šaldy Liberec (D:Babický, R:Otava)
X 2016 Thaïs [NI] Nicias Divadlo F X Šaldy Liberec (D:Doubravský, R:Keprtová)
IX 2016-III 2017 The Cunning Little Vixen csSchoolmaster/ Mosquito National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Havelka)
IX 2016-III 2017 Polenblut csBoleslav Baraňski ND Brno (D:Olos, R:Pilař)
IX 2016-V 2017 Die Csárdásfürstin Edwin J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Petrdlík / Zicha, R:Brabec)
IX 2016-VI 2017 Carmen Le Remendado National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Kyzlink / Müller, R:Bednárik)
IX 2016-III 2017 Iolanta ruAlméric National Theatre Prague, Praha (D:Latham-Koenig / Müller, R:Beneš)
IX 2016-III 2017 Le Rossignol ruLe pêcheur National Theatre Prague, Praha (D:Latham-Koenig / Müller, R:Beneš)
IX 2016-VI 2017 Le nozze di Figaro itDon Basilio National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Chalupecký / Klecker, R:Průdek)
IX 2016-VII 2017 Prodaná nevěsta csVašek National Theatre Prague, Praha... (D:Kyzlink / Švec, R:Švecová)
Praha ◊ Litomysl
VIII-XI 2016 Madama Butterfly Goro State Opera, Praha (D:Leginus / Štrunc, R:Heřman)
VIII 2016-VII 2017 Madama Butterfly itGoro National Theatre Prague, Praha (D:Leginus / Štrunc, R:Heřman)
V 2016 Z mrtvého domu Skuratov/ Nikita National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Švec, R:Špinar)
II-VI 2016 Madama Butterfly [NI] Goro State Opera, Praha (D:Leginus, R:Heřman)
I 2016 Polenblut Hrabě Boleslav Baraňski Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Babický, R:Petráková)
XI 2015-VI 2016 Mefistofele itWagner/ Nereo State Opera, Praha (D:Guidarini / Hein, R:Krejčí)
XI-XII 2015 Salome 1. Jude State Opera, Praha (D:Štrunc, R:Treliński)
XI 2015-IV 2016 Boris Godunov Yuródivïy National Theatre Prague, Praha (D:Kofroň / Chalupecký, R:Keprtová)
X 2015 Die Fledermaus Gabriel von Eisenstein Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Babický, R:Otava)
X 2015-V 2016 Iolanta [NI] Alméric National Theatre Prague, Praha (D:Latham-Koenig / Chalupecký, R:Beneš)
X 2015-V 2016 Le Rossignol [NI] Le pêcheur National Theatre Prague, Praha (D:Latham-Koenig / Chalupecký, R:Beneš)
X 2015-I 2016 Das Land des Lächelns [NI] Su-Čong Jihočeské divadlo, České Budějovice (D:Bubák, R:Hlubková)
X 2015 Polenblut Hrabě Boleslav Baraňski J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Kantořík / Petrdlík, R:Ježek)
IX-XII 2015 Prodaná nevěsta Jeník National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Šrubař, R:Racek)
IX-XII 2015 Prodaná nevěsta Vašek National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Šrubař, R:Racek)
IX 2015-II 2016 Die Csárdásfürstin Edwin J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Petrdlík / Zicha, R:Brabec)
IX 2015 Le nozze di Figaro Don Basilio Jihočeské divadlo, České Budějovice (D:De Rose, R:Průdek)
IX 2015 Le nozze di Figaro Don Curzio Jihočeské divadlo, České Budějovice (D:De Rose, R:Průdek)
IX 2015-II 2016 Prodaná nevěsta Jeník J K Tyl Theatre, Plzeň (D:von Dohnányi / Štrunc, R:Kališová)
IX 2015-I 2016 Eva Mánek Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Doubravský, R:Keprtová)
IX 2015-III 2016 Andrea Chénier L'Incredibile National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Müller / Teepen / Šrubař, R:Krejčí)
IX 2015-VI 2016 Prodaná nevěsta Vašek National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Švecová)
IX 2015-VI 2016 Carmen Le Remendado National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Kyzlink / Müller, R:Bednárik)
VII 2015 Carmen [NI] frLe Dancaïre Jihočeského divadelního festivalu, Český Krumlov (D:De Rose, Bubák, R:Kališová)
VI 2015-III 2016 Andrea Chénier [NI] L'Incredibile National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Müller / Teepen, R:Krejčí)
III 2015 Ariadne auf Naxos Ein Tanzmeister Štátne Divadlo Košice (D:Leitner / Dohovič, R:Keprtová)
III-V 2015 Boris Godunov [NI] Yuródivïy National Theatre Prague, Praha (D:Kofroň, R:Keprtová)
I-VI 2015 Mefistofele [NI] itWagner/ Nereo State Opera, Praha (D:Guidarini / Hein, R:Krejčí)
I 2015 Nabucco Ismaele Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Doubravský, R:Kaloč)
I 2015 Carmen frLe Dancaïre Jihočeské divadlo, České Budějovice (D:De Rose, R:Kališová)
XII 2014-II 2015 Nabucco Ismaele National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Žídek, R:Tarant)
XII 2014 Nová země [SP] Prochor National Theatre Prague, Praha (D:Kofroň, R:Bambušek)
XII 2014-I 2015 Prodaná nevěsta Jeník J K Tyl Theatre, Plzeň (D:von Dohnányi, R:Kališová)
XII 2014-I 2015 Le nozze di Figaro [NI] Don Basilio Jihočeské divadlo, České Budějovice (D:De Rose, R:Průdek)
XII 2014-I 2015 Le nozze di Figaro [NI] Don Curzio Jihočeské divadlo, České Budějovice (D:De Rose, R:Průdek)
XII 2014 Die Fledermaus Gabriel von Eisenstein Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Babický, R:Otava)
XI 2014-II 2015 Polenblut Hrabě Boleslav Baraňski Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Babický, R:Petráková)
XI 2014 The Excursions of Mr Broucek Svatopluk Čech/ Duhoslav/ Vojta Janáček Brno International Festival (D:Jindra, R:Kukučka, Trpišovský)
XI 2014 Kát'a Kabanová Ván'a Kudrjas National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra, R:Nekvasil)
X 2014-VI 2015 Salome [NI] 1. Jude State Opera, Praha (D:Förster / Štrunc, R:Treliński)
X 2014-V 2015 Carmen Le Remendado National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Bednárik)
X 2014-V 2015 The Excursions of Mr Broucek [NI] csSvatopluk Čech/ Duhoslav/ Vojta National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Šrubař, R:Kukučka, Trpišovský)
IX 2014-I 2015 Les contes d'Hoffmann Nathanaël/ Spalanzani J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Brauner, R:Beneš)
IX 2014-VI 2015 Prodaná nevěsta Vašek National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Švecová)
IX 2014 Robinson Crusoe Robinson Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Babický, R:Otava)
IX 2014-I 2015 Polenblut Hrabě Boleslav Baraňski J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Kantořík / Petrdlík, R:Ježek)
IX-XII 2014 Prodaná nevěsta Jeník J K Tyl Theatre, Plzeň... (D:von Dohnányi, R:Kališová)
Plzeň ◊ Plzeň
VI 2014 Mirandolina Hrabě d’Albafiorita Eurokontext sk, Bratislava (D:Ivanović, R:Nekvasil)
VI 2014 Prodaná nevěsta [NI] Jeník J K Tyl Theatre, Plzeň (D:von Dohnányi, R:Kališová)
V-VI 2014 Die Zauberflöte 1. Priester State Opera, Praha (D:Förster / Hein, R:Štros)
IV-VI 2014 Les contes d'Hoffmann [NI] Nathanaël/ Spalanzani J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Brauner, R:Beneš)
III-VI 2014 Polenblut Hrabě Boleslav Baraňski Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Babický, R:Petráková)
III-VI 2014 Ariadne auf Naxos [NI] Ein Tanzmeister Štátne divadlo Košice (D:Leitner / Dohovič, R:Keprtová)
II-V 2014 Carmen [NI] frLe Dancaïre Jihočeské divadlo, České Budějovice (D:De Rose, R:Kališová)
I-III 2014 Rigoletto Matteo Borsa Jihočeské divadlo, České Budějovice (D:De Rose, R:Kališová)
XII 2013-V 2014 Eine Nacht in Venedig Caramello National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Šrubař / Prášil, R:Mikuláštík)
XII 2013 Jenůfa Števa Buryja Štátne divadlo Košice (D:Dohovič / Jindra, R:Tarant)
XII 2013-VI 2014 Mirandolina Hrabě d’Albafiorita National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Ivanović, R:Nekvasil)
XI-XII 2013 Die Fledermaus Alfred Slezské divadlo, Opava (D:Chromčák, R:Tesáček)
XI-XII 2013 Prodaná nevěsta csVašek National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Šrubař, R:Racek)
XI 2013-III 2014 Nabucco itIsmaele Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Doubravský, R:Kaloč)
X 2013-V 2014 Die Csárdásfürstin Edwin National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Kevický / Žídek, R:Olšovský)
IX 2013-VI 2014 Carmen frLe Remendado State Opera, Praha (D:Drs / Mikula, R:Troška)
IX 2013-VI 2014 Polenblut Hrabě Boleslav Baraňski J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Kantořík / Petrdlík, R:Ježek)
IX 2013-IV 2014 Die Fledermaus Gabriel von Eisenstein Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Babický, R:Otava)
IX 2013-V 2014 Anna Bolena itSir Hervey National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:von Dohnányi / Žídek, R:Krejčí)
IX 2013-V 2014 Turandot itPong State Opera, Praha (D:Dovico / Hein / Kyzlink, R:Věžník)
VIII 2013-VI 2014 La traviata itAlfredo Germont State Opera, Praha (D:Dovico / Drs / Hein, R:Bernard)
VIII 2013-VI 2014 La traviata itGastone State Opera, Praha (D:Dovico / Drs / Hein, R:Bernard)

 Permalink: operabase.com/a/Josef_Moravec/20663/cs