Josef Moravec :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Josef Moravec

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty

Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy
 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI 15  Andrea ChenierUn incredibleOstravaD: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 II-VI 15  La traviataGastonePraha(Narodni)R: Jana Kališová 
 I-VI 15  MefistofeleWagner/Nereo itPraha(Statni)D: Guidarini / R Hein; R: Ivan Krejčí 
 XII 14  Nova zemeProchorPraha(Narodni)D: Petr Kofroň; R: Bambušek 
 X 14-VI 15  Salome1. JudePraha(Statni)D: Heiko Mathias Förster / Štrunc; R: Trelinski 
 X 14-V 15  CarmenLe RemendadoPraha(Narodni)R: Jozef Bednárik 
 X 14-V 15  The Excursions of Mr BroucekPainter / Duhoslav / Vojta from the Peacocks / Voice of the Professor csOstravaD: Robert Jindra / J Žídek; R: Kukučka / Trpišovský 
 IX 14  Les contes d'HoffmannNathanael, SpalanzaniPlzenD: Brauner; R: Dominik Beneš 
 IX 14-VI 15  Prodana nevestaVašekPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Švec; R: Magdalena Švecová 
 IX 14  Robinson CrusoeRobinsonLiberecD: Babický; R: Otava 
 IX 14  PolenblutHrabě Boleslav BaraňskiPlzenD: Kantořík / Petrdlik; R: Jan Ježek 
 IX 14  Prodana nevestaJeníkPlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 VI 14  MirandolinaCount d'AlbafioritaBratislavaD: Marko Ivanovič; R: J Nekvasil 
 VI 14  Prodana nevestaJeníkPlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 V-VI 14  Die Zauberflote1. PriestPraha(Statni)D: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
 IV-VI 14  Les contes d'HoffmannNathanael, SpalanzaniPlzenD: Brauner; R: Dominik Beneš 
 III-VI 14  PolenblutHrabě Boleslav BaraňskiLiberecD: Babický; R: Petráková 
 III-VI 14  Ariadne auf NaxosDer TanzmeisterKosiceD: Konrad Leitner / Dohovič; R: Keprtová 
 II-V 14  CarmenLe Dancaïre frCeské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
 I-III 14  RigolettoBorsaCeské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
 XII 13-V 14  Eine Nacht in VenedigCaramelloOstravaD: Jan Šrubař / Prášil; R: Mikuláštík 
 XII 13  JenufaŠtevaKosiceD: Dohovič / Robert Jindra; R: Tarant 
 XII 13-VI 14  MirandolinaConte d´AlbafioritaOstravaD: Marko Ivanovič; R: J Nekvasil 
 XI-XII 13  Die FledermausAlfredOpavaD: Chromčák; R: Rudolf Tesáček 
 XI-XII 13  Prodana nevestaVašek csOstravaD: Jan Šrubař; R: Racek 
 XI 13-III 14  NabuccoIsmaele itLiberecD: Martin Doubravský; R: Zdeněk Kaloč 
 X 13-V 14  Die CsardasfurstinEdwin RolandOstravaD: Kevický / J Žídek; R: Olšovský 
 IX 13-VI 14  CarmenLe Remendado frPraha(Statni)D: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
 IX 13-VI 14  PolenblutHrabě Boleslav BaraňskiPlzenD: Kantořík / Petrdlik; R: Jan Ježek 
 IX 13-IV 14  Die FledermausGabriel Von EisensteinLiberecD: Babický; R: Otava 
 IX 13-V 14  Anna BolenaSir Hervey itOstravaD: Oliver von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
 IX 13-V 14  TurandotPong itPraha(Statni)D: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
 VIII 13-VI 14  La traviataGastone itPraha(Statni)D: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 VIII 13-VI 14  La traviataAlfredo Germont itPraha(Statni)D: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 VI 13  Anna BolenaSir HerveyOstravaD: Oliver von Dohnányi / Jan Šrubař; R: Ivan Krejčí 
 II-V 13  Die FledermausGabriel Von EisensteinLiberecD: Babický; R: Otava 
 I-IV 13  Romeo et JulietteTybaltOstravaD: Brauner / J Žídek; R: Peter Gábor 
 XII 12-IV 13  Die Zauberflote1. kněz + 1. ozbrojenecPlzenD: Ivan Pařík; R: Jana Kališová 
 XII 12-VI 13  Eine Nacht in VenedigCaramelloOstravaD: Jan Šrubař / Prášil; R: Mikuláštík 
 XII 12-V 13  Die FledermausAlfrédOpavaD: Chromčák; R: Rudolf Tesáček 
 XI 12-VI 13  JenufaŠtevaKosiceD: Dohovič / Robert Jindra; R: Tarant 
 X 12-VI 13  Die Zauberflote1. Priest dePraha(Statni)D: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
 X 12-I 13  ArmidaSvenOstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: J Nekvasil 
 IX 12-III 13  TurandotPongPlzenD: Štrunc; R: V Václav Málek 
 IX 12-IV 13  RigolettoBorsaCeské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
 IX 12-V 13  Robinson CrusoeRobinsonLiberecD: Babický; R: Otava 
 IX 12-VI 13  CarmenLe Remendado frPraha(Statni)D: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
 IX 12-VI 13  TurandotPong itPraha(Statni)D: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
 IX 12-II 13  La PericholePiquilloBrnoD: Caspar Richter / Šnajdr; R: Studený 
 VIII 12  La traviataGastone itPraha(Statni)D: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 VIII 12  La traviataAlfredo Germont itPraha(Statni)D: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
IV-VI 12  FedoraNoRoleOstravaD: Zbyněk Müller; R: Peter Gábor 
III-VI 12  JenufaŠtevaKosiceD: Dohovič / Robert Jindra; R: Tarant 
XII 11-V 12  Romeo et JulietteTybaltOstravaD: Brauner / J Žídek; R: Peter Gábor 
I-II 09  NaganoSvoboda, 3. playerPraha(Estates)D: Chalupecký; R: Havelka 
IX 08-I 09  Der fliegende HollanderSteuermann dePraha(Statni)D: R Hein; R: Stephen Taylor 
IX 08-VI 09  Die Zauberflote1. priest dePraha(Statni)D: R Hein; R: Ladislav Štros 
IX 08-I 09  TurandotPing itPraha(Statni)D: E Dovico / R Hein; R: Veznik