Josef Moravec, tenor :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Josef Moravec

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 V 16  From the House of the DeadSkuratov/the tall prisonerNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / David Švec; R: Špinar 
 II-VI 16  Madama ButterflyGoroState Opera, PrahaD: Leginus; R: Jiří Heřman 
 XI 15-VI 16  MefistofeleWagner / Nereo itState Opera, PrahaD: Guidarini / R Hein; R: Ivan Krejčí 
 XI-XII 15  Salome1. JudeState Opera, PrahaD: Štrunc; R: Treliński 
 XI 15-IV 16  Boris GodunovYuródivïyNational Theatre Prague, PrahaD: Kofroň / Chalupecký; R: Keprtová 
 X 15  Die FledermausGabriel Von EisensteinDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Babický; R: Otava 
 X 15-IV 16  Le RossignolLe pêcheurNational Theatre Prague, PrahaD: Latham-Koenig / Chalupecký; R: Dominik Beneš 
 X 15-IV 16  IolantaAlméricNational Theatre Prague, PrahaD: Latham-Koenig / Chalupecký; R: Dominik Beneš 
 IX-XII 15  Prodana nevestaVašekNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař; R: Racek 
 IX-XII 15  Prodana nevestaJeníkNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař; R: Racek 
 IX 15  EvaMánekDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Keprtová 
 IX 15-VI 16  Prodana nevestaVašekNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Svec; R: Magdalena Svecová 
 IX 15-III 16  Andrea ChenierThe IncredibleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 IX 15-VI 16  CarmenLe RemendadoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 VII 15  CarmenLe Dancaïre frJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose / Jan Bubák; R: Jana Kališová 
 VI 15-III 16  Andrea ChenierUn incredibleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 III-V 15  Boris GodunovJurodivýNational Theatre Prague, PrahaD: Kofroň; R: Keprtová 
 III 15  Ariadne auf NaxosDer TanzmeisterŠtátne divadlo Košice, KosiceD: Konrad Leitner / Dohovič; R: Keprtová 
 I-VI 15  MefistofeleWagner/Nereo itState Opera, PrahaD: Guidarini / R Hein; R: Ivan Krejčí 
 I 15  NabuccoIsmaeleDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Zdeněk Kaloč 
 I 15  CarmenLe Dancaïre frJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
 XII 14-II 15  NabuccoIsmaeleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; R: Tarant 
 XII 14  Nova zemeProchorNational Theatre Prague, PrahaD: Kofroň; R: Bambušek 
 XII 14-I 15  Prodana nevestaJeníkJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 XII 14-I 15  Le nozze di FigaroDon CurzioJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Josef Průdek 
 XII 14-I 15  Le nozze di FigaroDon BasilioJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Josef Průdek 
 XII 14  Die FledermausGabriel von EisensteinDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Babický; R: Otava 
 XI 14-II 15  PolenblutHrabě Boleslav BaraňskiDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Babický; R: Petráková 
 XI 14  The Excursions of Mr BroucekPainter / Duhoslav/ VojtaND BrnoD: Robert Jindra; R: Kukučka / Trpišovský 
 XI 14  Kat'a KabanovaKudriášNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 X 14-VI 15  Salome1. JudeState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / Štrunc; R: Treliński 
 X 14-V 15  CarmenLe RemendadoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 X 14-V 15  The Excursions of Mr BroucekPainter / Duhoslav / Vojta from the Peacocks / Voice of the Professor csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Kukučka / Trpišovský 
 IX 14-I 15  Les contes d'HoffmannNathanael, SpalanzaniJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Dominik Beneš 
 IX 14-VI 15  Prodana nevestaVašekNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Švec; R: Magdalena Švecová 
 IX 14  Robinson CrusoeRobinsonDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Babický; R: Otava 
 IX 14-I 15  PolenblutHrabě Boleslav BaraňskiJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kantořík / Petrdlik; R: Jan Ježek 
 IX-X 14  Prodana nevestaJeníkJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 VI 14  MirandolinaCount d'AlbafioritaSlovak National Theatre, BratislavaD: Ivanović; R: J Nekvasil 
 VI 14  Prodana nevestaJeníkJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 V-VI 14  Die Zauberflote1. PriestState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
 IV-VI 14  Les contes d'HoffmannNathanael, SpalanzaniJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Dominik Beneš 
 III-VI 14  PolenblutHrabě Boleslav BaraňskiDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Babický; R: Petráková 
 III-VI 14  Ariadne auf NaxosDer TanzmeisterŠtátne divadlo Košice, KosiceD: Konrad Leitner / Dohovič; R: Keprtová 
 II-V 14  CarmenLe Dancaïre frJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
 I-III 14  RigolettoBorsaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
 XII 13-V 14  Eine Nacht in VenedigCaramelloNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař / Prášil; R: Mikuláštík 
 XII 13  JenufaŠtevaŠtátne divadlo Košice, KosiceD: Dohovič / Robert Jindra; R: Tarant 
 XII 13-VI 14  MirandolinaConte d'AlbafioritaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Ivanović; R: J Nekvasil 
 XI-XII 13  Die FledermausAlfredSlezské divadlo, OpavaD: Chromčák; R: Rudolf Tesáček 
 XI-XII 13  Prodana nevestaVašek csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař; R: Racek 
 XI 13-III 14  NabuccoIsmaele itDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Zdeněk Kaloč 
 X 13-V 14  Die CsardasfurstinEdwin RolandNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Kevický / J Žídek; R: Olšovský 
 IX 13-VI 14  CarmenLe Remendado frState Opera, PrahaD: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
 IX 13-VI 14  PolenblutHrabě Boleslav BaraňskiJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kantořík / Petrdlik; R: Jan Ježek 
 IX 13-IV 14  Die FledermausGabriel Von EisensteinDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Babický; R: Otava 
 IX 13-V 14  Anna BolenaSir Hervey itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Oliver von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
 IX 13-V 14  TurandotPong itState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
 VIII 13-VI 14  La traviataGastone itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 VIII 13-VI 14  La traviataAlfredo Germont itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
VI 13  Anna BolenaSir HerveyNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Oliver von Dohnányi / Jan Šrubař; R: Ivan Krejčí 
II-V 13  Die FledermausGabriel Von EisensteinDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Babický; R: Otava 
I-IV 13  Romeo et JulietteTybaltNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; R: Peter Gábor 
XII 12-IV 13  Die Zauberflote1. kněz + 1. ozbrojenecJ K Tyl Theatre, PlzenD: Ivan Pařík; R: Jana Kališová 
XII 12-VI 13  Eine Nacht in VenedigCaramelloNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař / Prášil; R: Mikuláštík 
XII 12-V 13  Die FledermausAlfrédSlezské divadlo, OpavaD: Chromčák; R: Rudolf Tesáček 
XI 12-VI 13  JenufaŠtevaŠtátne divadlo Košice, KosiceD: Dohovič / Robert Jindra; R: Tarant 
X 12-VI 13  Die Zauberflote1. Priest deState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
X 12-I 13  ArmidaSvenNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: J Nekvasil 
IX 12-III 13  TurandotPongJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: V Václav Málek 
IX 12-IV 13  RigolettoBorsaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
IX 12-V 13  Robinson CrusoeRobinsonDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Babický; R: Otava 
IX 12-VI 13  CarmenLe Remendado frState Opera, PrahaD: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
IX 12-VI 13  TurandotPong itState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
IX 12-II 13  La PericholePiquilloND BrnoD: Caspar Richter / Šnajdr; R: Studený 
VIII 12  La traviataGastone itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
VIII 12  La traviataAlfredo Germont itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
IV-VI 12  FedoraNoRoleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller; R: Peter Gábor 
III-VI 12  JenufaŠtevaŠtátne divadlo Košice, KosiceD: Dohovič / Robert Jindra; R: Tarant 
XII 11-V 12  Romeo et JulietteTybaltNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; R: Peter Gábor