Judita Nagyova, mezzosoprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Judita Nagyova

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Caecilia[Svět(ne)]
 Inge Tennigkeit


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VII 15  KonigskinderDie Stallmagd deFrankfurt(Oper)D: Zierer; R: David Bösch 
 IV-V 15  La cenerentolaTisbe itFrankfurt(Oper)D: Soddy; R: Keith Warner 
 III-IV 15  ParsifalBlumendmädchen deFrankfurt(Oper)D: Bertrand de Billy; R: Nel 
 III 15  Die PassagierinHannahFrankfurt(Oper)D: Hussain; R: Anselm Weber 
 XII 14-I 15  Ariadne auf NaxosDryade deFrankfurt(Oper)D: Patrick Lange / Hartmut Keil; R: Fassbaender 
 X 14-I 15  Hansel und GretelHänsel deFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle / Januschke / Nikolai Petersen / Hartmut Keil / Huestege; R: Keith Warner 
 VI-VII 14  Les HuguenotsUrbain frNürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: T Kratzer 
 IV-VII 14  Die WalkureSchwertleiteNürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
 XI 13-III 14  Das RheingoldFloßhildeNürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
 XI-XII 13  NabuccoFenena itNürnbergD: P Tilling; R: I Karaman 
 IX 13-I 14  OtelloEmilia itNürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Rech 
 VI-VII 13  CarmenMercédès frNürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Laffargue 
 V-VII 13  RusalkaDer Küchenjunge csNürnbergD: Marcus Bosch; R: Kaegi 
 IV-VI 13  Die FledermausPrinz OrlowskyNürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Koeken 
 III-VII 13  Andrea ChenierLa mulatta Bersi itNürnbergD: Philipp Pointner; R: Montavon 
 III 13  Vec MakropulosKrista csVenezia(Fenice)D: G Ferro; R: Carsen 
 X-XI 12  Vec MakropulosKrista csNürnbergD: Marcus Bosch; R: Carsen 
V-VII 12  Vec MakropulosKrista csNürnbergD: Philipp Pointner; R: Carsen 
III-VII 12  Elektra2. MagdNürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
III-VI 12  Guillaume TellHedwige frNürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Stöppler 
I-VII 12  La traviataFlora itNürnbergD: Marcus Bosch; R: Konwitschny 
V-VI 11  Parsifal2. Knappe deDusseldorfD: Axel Kober; R: K Horres 
V-VII 11  Die WalkureSchwertleiteEssenD: Soltesz; R: Dietrich Hilsdorf 
II-III 11  Lucia di LammermoorAlisa itDuisburgD: Mühlbach; R: Loy 
I-III 11  Gianni Schicchi2. Almosensucherin itDusseldorfD: Pitrenas; R: Dietrich Hilsdorf 
XII 10  Hansel und GretelSandmännchen deDuisburgD: Ralf Lange; R: Meyer-Hanno 
XI 10  Linda di ChamounixPierottoBanska BystricaD: Vach; R: Klimo 
XI 10-I 11  Hansel und GretelSandmännchen deDusseldorfD: Ralf Lange; R: Meyer-Hanno 
X-XI 10  Dialogues des CarmelitesSoeur Mathilde frDusseldorfD: Axel Kober; R: Guy Joosten 
III-V 10  RigolettoLa contessa di Ceprano itDusseldorfD: J Debus / W Chien / Ralf Lange; R: David Hermann 
X 08  Suor AngelicaLa suora zelatrice itWexfordD: Andrea Grant; R: Recchia